شماره مدیر و رمز عبور رو یادم رفته

در این انجمن پیرامون مباحث مختلف phpNuke بحث و تبادل نظر می شود.
نمایه کاربر
mj_developer
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 76 دفعه

شماره مدیر و رمز عبور رو یادم رفته

پست توسط mj_developer »

من شماره مدیر و رمز عبور رو به منظور ورود به بخش مدیریت سایت رو فراموش کردم. حالا چطوری میتونم بهمم که چی بودن؟

نمایه کاربر
mehran110
کاربر خیلی فعال
تشکر کرده: 133 دفعه

Re: شماره مدیر و رمز عبور رو یادم رفته

پست توسط mehran110 »

سلام
وارد دیتا بیس هاست خود بشید و جدول nuke_users رو پیدا و کلیک کنید از اونجا میتونید هم پسورد و هم نام کاربری رو تغییر بدید
موفق باشید
SUPORTPHP
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 1 دفعه

پست توسط SUPORTPHP »

بهترین وبی دردسرترین راه به ادمین هاست خودتون تیکت بزنید سریعا رمز ورود رو بهتون میده
[CENTER]
آموزش . راهنمایی . طراحی و ویرایش قالب . طراحی استایل تالار گفتمان

پشـــــــــــــــــــــــــتیبانی و نـــــــــــــــــــــظارت

قبل از هرکاری در هاست حتما بکاب فراموش نشه

.................................................................
سامانه پشتیبانی نیوک فارسی

ورود
................................................................
نیوک فارسی 8.3.6

دانلود

[/CENTER]
نمایه کاربر
mehran110
کاربر خیلی فعال

پست توسط mehran110 »

SUPORTPHP نوشته شده:بهترین وبی دردسرترین راه به ادمین هاست خودتون تیکت بزنید سریعا رمز ورود رو بهتون میده
عزیز من چه ربطی داره؟ ایشون رمز کاربری و پسورد نیوک رو فراموش کرده شما میگی به ادمین هاست تیکت بزن؟ ادمین هاست نهایتا یوزر پسورد هاست رو میتونه بفرسته نه اینکه هر اسکریتی که نصب بشه یوزر پسورد بده
لطفا اسپم نزنید
نمایه کاربر
mj_developer
کاربر فعال
کاربر فعال

پست توسط mj_developer »

من به جدول nuke_users رفتم. دو تا سوال دارم. اول اینکه من از کجا بدونم توی این جدول کدوم user در واقع مدیر هست و سوال دوم اینکه فیلد password در این جدول 32 کاراکتر هست. من میخوام رمز عبور خیلی کوتاهی بدم.
SUPORTPHP
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 1 دفعه

پست توسط SUPORTPHP »

دوست من رمز بصورت کد شده رمز خود رو با md5 کدی کنید
[CENTER]
آموزش . راهنمایی . طراحی و ویرایش قالب . طراحی استایل تالار گفتمان

پشـــــــــــــــــــــــــتیبانی و نـــــــــــــــــــــظارت

قبل از هرکاری در هاست حتما بکاب فراموش نشه

.................................................................
سامانه پشتیبانی نیوک فارسی

ورود
نیوک فارسی 8.3.6

دانلود

[/CENTER]
نمایه کاربر
mj_developer
کاربر فعال
کاربر فعال

پست توسط mj_developer »

SUPORTPHP نوشته شده:دوست من رمز بصورت کد شده رمز خود رو با md5 کدی کنید

ممنون از پاسخ. میشه سوال من رو کامل و با دقت بخونید و به اون دقیقتر پاسخ بدید. مرسی.
suport-phpbb
کاربر خیلی فعال
تشکر کرده: 83 دفعه
تماس:

پست توسط suport-phpbb »

لطفا با جوابهای نادرست کاربران رو گمراه نکنید

برای تغییر رمز مدیریت شما از داخل هاستت phpmyadmin رو باز کن و تیبل nuke_authors رو ویرایش کن مدیرت رو حذف کن و دوباره وارد مدیریت سایتت بشو از شما می خواد مدیر جدید بسازی

ربطی هم به حذف شدن اطلاعات شما نداره
نمایه کاربر
mehran110
کاربر خیلی فعال

پست توسط mehran110 »

mj_developer نوشته شده:من به جدول nuke_users رفتم. دو تا سوال دارم. اول اینکه من از کجا بدونم توی این جدول کدوم user در واقع مدیر هست و سوال دوم اینکه فیلد password در این جدول 32 کاراکتر هست. من میخوام رمز عبور خیلی کوتاهی بدم.

دوست گرامی اون پسورد که شما میبینید کد شده سیستم هست برای امنیت بیشتر ادمین معمولا تو جدول یوزر آی دی 2 هست شما پسورد و نام کاربری رو فراموش کردی ایمیل رو که فراموش نکردی از زو ایمیل که برای ادمین گذاشتی متوجه میشی در هر حال تو جدول معمولا 2 هست برای کد کردن پسورد خود در دیتا بیس هم خیلی ساده ار این سایت استفاده کنید نیاز به کار دیگه ندارید هر پسوردی که میخوای به این سایت بدید کد شده رو به دیتا بیس بدید
www.md5.cz

موفق باشید
suport-phpbb
کاربر خیلی فعال
تشکر کرده: 83 دفعه
تماس:

پست توسط suport-phpbb »

mehran110 نوشته شده:
mj_developer نوشته شده:من به جدول nuke_users رفتم. دو تا سوال دارم. اول اینکه من از کجا بدونم توی این جدول کدوم user در واقع مدیر هست و سوال دوم اینکه فیلد password در این جدول 32 کاراکتر هست. من میخوام رمز عبور خیلی کوتاهی بدم.

دوست گرامی اون پسورد که شما میبینید کد شده سیستم هست برای امنیت بیشتر ادمین معمولا تو جدول یوزر آی دی 2 هست شما پسورد و نام کاربری رو فراموش کردی ایمیل رو که فراموش نکردی از زو ایمیل که برای ادمین گذاشتی متوجه میشی در هر حال تو جدول معمولا 2 هست برای کد کردن پسورد خود در دیتا بیس هم خیلی ساده ار این سایت استفاده کنید نیاز به کار دیگه ندارید هر پسوردی که میخوای به این سایت بدید کد شده رو به دیتا بیس بدید
http://www.md5.cz

موفق باشید

دوست عزیز تیبل nuke_users برای یوزر ها است ربطی به رمز مدیریت سایت ندارد موقعی که نیوک نصب می شود دو یوزر ادمین ایجاد می شود یکی ادمین برای ورود به مدیریت یکی برای ایجاد پست داخل سایت یا تالار حالا اگر رمز رو از تیبل nuke_users عوض کنید بازم وارد مدیریت نمیشه شد

تیبل nuke_authors مربوط به مدیران است

جهت اطلاع شما عرض کردم
نمایه کاربر
mehran110
کاربر خیلی فعال

پست توسط mehran110 »

ممنون از توضیح شما
اما به نظر شما پاک کردن و دوباره از اول ادمین ایجاد کردن یکمقدار لقمه رو دور سر گرداندند نیست وقتی براحتی میشه پسورد و کابری جدید گذاشت؟ حالا یا اون تیبلی که من گفتم یا اونی که شما گفتید
در هر حال هدف هر دو راه انداختن مشکل کاربر بود

موفق باشید

در ضمن دوست عزیز mj_developer این سئوال شما بارها در انجمن توضیح داده شده لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید همیشه جستجو کنید
موفق باشید
نمایه کاربر
mj_developer
کاربر فعال
کاربر فعال

پست توسط mj_developer »

mehran110 نوشته شده:

موفق باشید

من از توی جدول nuke_users ادمین رو پیدا کردم و رمز اون رو عوض کردم. حالا با username و password این ادمین فقط به عنوان یک کاربر ساده می تونم وارد سایت بشم (در صفحه اصلی سایت) و نمیتونم به عنوان مدیر وارد سایت بشم (انگاری که اصلا این کاربر ادمین نیست و به عنوان ادمین نمیشناستش). حالا چیکار کنم؟
نمایه کاربر
mehran110
کاربر خیلی فعال

پست توسط mehran110 »

mj_developer نوشته شده:
mehran110 نوشته شده:

موفق باشید

من از توی جدول nuke_users ادمین رو پیدا کردم و رمز اون رو عوض کردم. حالا با username و password این ادمین فقط به عنوان یک کاربر ساده می تونم وارد سایت بشم (در صفحه اصلی سایت) و نمیتونم به عنوان مدیر وارد سایت بشم (انگاری که اصلا این کاربر ادمین نیست و به عنوان ادمین نمیشناستش). حالا چیکار کنم؟
از روشی که دوست عزیز suport-phpbb گفتند امتحان کنید
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “بحث و تبادل نظر - phpNuke Discussion”