سوال در خصوص نصب فقط سایت نیوک

در این انجمن پیرامون مباحث مختلف phpNuke بحث و تبادل نظر می شود.
istgah51
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 26 دفعه
تماس:

سوال در خصوص نصب فقط سایت نیوک

پست توسط istgah51 »

با سلام به اساتید محترم سرچ کردم چیزی دستگیرم نشد

لطفا من میخواهم از نیوک فقط سایتش را نصب کنم و انجمن نصب نشود باید چه کار کنم

به زبانی دیگر : من انجمن دارم و میخواهم سایت نیوک هم داشته باشم ؟؟

در حد سواد من توضیح دهید !!تصویر

[FONT=Arial Black][CENTER][B]همیشه [COLOR=#00b050]سبز[/COLOR] [COLOR=#ffffff]شاد[/COLOR] [COLOR=#ff0000]بهاری[/COLOR] باشید[/B][/CENTER][CENTER][B] [/B][/CENTER][/FONT][CENTER][B][FONT=Arial Black] [URL=http://istgah51.ir/]ایستگاه جورواجور[/URL][/FONT][/B][/CENTER]
نمایه کاربر
datairan
کاربر خیلی فعال
تشکر کرده: 60 دفعه

Re: سوال در خصوص نصب فقط سایت نیوک

پست توسط datairan »

اموزش اين كار در سايت هست
مرحله دوم را نصب نكنيد
istgah51
کاربر جدید
کاربر جدید
تماس:

پست توسط istgah51 »

سلام به دوست عزیزم من اولین بار که نیوک نصب کردم توسط مدیریت هاستم نصب شد دومین بار هم توسط سیستم اتوماتیک که توی سایت گذاشتند

خودم هنوز دستی نصب نکردم میشه راهنمایی کنید یا اون لینکی که میگید اموزشش تو سایت هستو بگید یا بفرمایید با چه موضوعی سرچ کنم

سپاس فراوان
[FONT=Arial Black][CENTER][B]همیشه [COLOR=#00b050]سبز[/COLOR] [COLOR=#ffffff]شاد[/COLOR] [COLOR=#ff0000]بهاری[/COLOR] باشید[/B][/CENTER][CENTER][B] [/B][/CENTER][/FONT][CENTER][B][FONT=Arial Black] [URL=http://istgah51.ir/]ایستگاه جورواجور[/URL][/FONT][/B][/CENTER]
نمایه کاربر
RaminGraphic
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: همین دور و برا
تشکر کرده: 117 دفعه
تماس:

پست توسط RaminGraphic »

[CENTER]خب شما میتونید نیوک رو نصب کنید و انجمنش رو غیر فعال کنید و بسته باشه

و یا اینکه شما انجمن دارید و میخواید سایتش هم داشته باشید و این سایت با سیستم مدیریت محتوای نیوک باشه

و با انجمنتون همخونی داشته باشه باید انجمنی که در دسترس دارید و الان میخواید سایت روش نصب بشه باید انجمنتون هم

وی بی یا مای بی بی باشه که اونم من اطلاع ندارم چون اگر سایت نیوک رو داشیتد میتونستید انجمن نیوک که

Phbb3 هستش رو با انجمن های مورد علاقه و پیشرفته ای مثل Vbliutin و یا Mybb ست کنید

به زبان ساده تر

انجمن دارید پس فک نمیکنم بشه یه سی ام اس مثل نیوک رو روش نصب کرد مگه اینکه جدا جدا مدیریتش کنید هردوشون رو
ولی اگه میخواید نیوک نصب کنید و از انجمنش خوشتون نمیاد پس میتونید با دو انجمن بنام های ویبلوتین و مای بی بی ستشون کنی[/CENTER]
istgah51
کاربر جدید
کاربر جدید
تماس:

پست توسط istgah51 »

مرسی دقیقا من هم میخواهم انجمنم مای بی بی باشه و سایت نیوک , مهم نیست دوتا پنل مدیریت داشته باشه

نمیدونم چه کار کنم !!ست کردن به چه صورت باید انجام شود ؟

متشکرم
hamidfans20
کاربر جدید
کاربر جدید

پست توسط hamidfans20 »

به مناسبت اعیاد شعبانیه راه اندازی کامل یک وبسایت طراحی وبسایت طراحی بنر طراحی هدر و.... همراه با دامنه ی دلخواه رایگان ir فقط 10 هزار تومان webdes@yahoo.com
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “بحث و تبادل نظر - phpNuke Discussion”