دسترسي به تمام نظرات

انجمن نیوک 8.1 فارسی
نمایه کاربر
payam001
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 312 دفعه

دسترسي به تمام نظرات

پست توسط payam001 »

باسلام
چطور مي تونم به تمامي نظراتي كه براي مطالب سايت درج شده دسترسي پيدا كنم؟
ممنون

نمایه کاربر
perfeshnal
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تشکر کرده: 359 دفعه
تماس:

پست توسط perfeshnal »

سلام

دوست عزیز شما به مدیریت سایت و بعد قسمت (مديريت نظرات اخبار) مراجعه کنید در اونجا همه نظراتی که برای سایت در هر اخباری ارسال میشه رو نشون میده و قابلیت ویرایش هم دارید
نمایه کاربر
taylor
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 118 دفعه

پست توسط taylor »

جناب پرفشنال اون مسيري كه گفتيد رو نگاه كرديد تا به حال؟ كجا ميشه تمام نظرات رو مشاهده كرد؟ فقط چند ده تاي اخر رو نشون ميده و صفحه بندي هم نداره كه بتونيم تمام نظرات رو ببينيم. جالبه هااااااااااا تصویر
رضا تیلور Reza Taylor

نیوک فقط phpnuke.ir
نمایه کاربر
taylor
کاربر فعال
کاربر فعال

پست توسط taylor »

جواب مارو بديد تصویر
رضا تیلور Reza Taylor

نیوک فقط phpnuke.ir
نمایه کاربر
taylor
کاربر فعال
کاربر فعال

پست توسط taylor »

خوشم مياد كم نمياريد تصویر
رضا تیلور Reza Taylor

نیوک فقط phpnuke.ir
نمایه کاربر
raminn
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: روی زمین
تشکر کرده: 509 دفعه

پست توسط raminn »

دوست عزیز قوانین انجمن را مطالعه بفرمائید.
ارسال پست اسپم به هر دلیلی مجاز نمی باشد. تصویر

در مورد سوال :

perfeshnal نوشته شده:سلام

دوست عزیز شما به مدیریت سایت و بعد قسمت (مديريت نظرات اخبار) مراجعه کنید در اونجا همه نظراتی که برای سایت در هر اخباری ارسال میشه رو نشون میده و قابلیت ویرایش هم دارید

اولا این صفحه 10 نظر اخر را نمایش نمی دهد .لطفا خودتون تست کنید تا مطئن بشوید بعد شروع به ارسال پست اسپم کنید تصویر

همچنین در نظر داشته باشید که در ورژن فعلی امکانات در همین حد است . تصویر
نمایه کاربر
taylor
کاربر فعال
کاربر فعال

پست توسط taylor »

دوست من قوانين رو بلدم. تصویر اين كارم معني اعتراض داره پس دخالت نكنيد اگه جواب نداريد.

درضمن بهتر بود با دقت بخوني بعد جواب بدي.

چند ده تاي
چند ده تا يعني 20 يا 30 يا 40 و مضرب هاي ده.

خودم ديدم كه امكانات در همين حد هست. 1- گفتم متذكر بشم. 2-گفتم اگه مديران مدي پكي چيزي دارن بدن.
به سلامت
رضا تیلور Reza Taylor

نیوک فقط phpnuke.ir
نمایه کاربر
raminn
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: روی زمین
تشکر کرده: 509 دفعه

پست توسط raminn »

taylor نوشته شده:دوست من قوانين رو بلدم. تصویر اين كارم معني اعتراض داره پس دخالت نكنيد اگه جواب نداريد.

درضمن بهتر بود با دقت بخوني بعد جواب بدي.

چند ده تاي
چند ده تا يعني 20 يا 30 يا 40 و مضرب هاي ده.

خودم ديدم كه امكانات در همين حد هست. 1- گفتم متذكر بشم. 2-گفتم اگه مديران مدي پكي چيزي دارن بدن.
به سلامت

1- اینجا فروم عمومی است و همه استفاده میکنند .در نتیجه رعایت قوانین و همچنین عدم رعایت قوانین به همه استفاده کنندگان مربوط می شود تصویر

2- "بلدم" ، "بلدی"،"بلده" و ...... در عمل نمایان می شود .که پست های اسپم شما نشان دهنده این بود که بلد نیستید. تصویر

3- اگر هدفتون تنها دریافت پاسخ از مدیران بود پس از طریق پیغام خصوصی پیگیری میکردید.وقتی تاپیک میزنید پس همه مشاهده میکنند .(بدین معنی است که همه می توانند پاسخ بدهند و هدف شما همین بوده)پس از اینکه رعایت قوانین را گوشزد کردم عصبانی نشوید. تصویر

4- طبق گفته ی مدیران کار های نیوک جدید جز قسمت اپگرید به پایان رسیده .پس تذکر ، انتقاد و ... سودی ندارد

5- اگر مد ، پک یا هر چیزی وحود داشته باشد در فروم است و از طریق سرچ قابل دستیابی تصویر

و در آخر رعایت احترام شرط ادب است .و .... گفتن آسان تصویر
نمایه کاربر
taylor
کاربر فعال
کاربر فعال

پست توسط taylor »

ببين داداش من قبلا انواع پيغام پسغام دادم. جوابي داده نشده. حتي نگفتن يارو خرت چند. حالا دارم توي بخش عمومي اين مشكلات بارز رو ميگم تا متوجه بشن كه نيوك حتي در بخش مديريت نظرات اين چنينه كه جناب پرفشنال از جواب بهش ناتوان مونده.

الان من تقريبا يكسالي ميشه درانتظار نيوك جديد هستم.و جالب هم اينجاست تو همين مرحله اپگريد و تست و اينا مونده.پس ديگه نگو ورژن جديد فلان... فلان...

منم ديگه گوشم به اين حرفا كه نيوك جديد در راهه بدهكار نيست. الان مشكل من توي ديدن تمام نظرات هست و انتظار دارم رسيدگي كنيد.

خودم ميتونم يه مد بنويسم تمام نظرات رو صفحه بندي بكنه ولي اومدم اينجا گفتم تا شايد كسي داشته باشه چيزي و بذاره. و از طرفي بگم كه بخش نظرات خيلي ضايع هست با اين وضعش. و از نيوك چنين چيزي بعيده

در مورد اسپم هم با من بحث نكن. الان اوضاع فرق كرده و تا دعوا راه نندازي به تاپيكت اهميت نميدن.هزار بار پيغام ميدي يه اخ هم جواب نميدن.
در اخر و در پيرو اين تاپيكتا حد قابل ملاحظه اي براي نيوك متاسفم كه خيلي از كاربرانشو به خاطر عدم توجه از دست داد. درسته رايگان كار ميكنيد و دستتون درد نكنه. ولي طرف رو ذله نكنيد كه. اين حرف نيوك ورژن جديد از تقريبا يكسال پيش تو نيوك مطرح شد و من هم سايتم رو ارتقاء ندادم. الان يكساله ميخوام قالب جديد رو پياده كنم منتظرم. سايتم خوابيده برنامه هاش. سايت خيلي هاي ديگه از جمله ميلاد بوشهري و ... رو هم ديدم كه بخاطر ورژن جديد لنگ هستن.

حرف من هم در اين تاپيك تمومه. يه زماني بود 24 ساعت سرمون تو كدها و ساختن مد و از اين حرفا بود. الان خيلي وقته دست به هيچي نزدم و شايد همش يادم رفته و متاسفم براي نيوك.

در اخر هم پشيمونم از اين كه حرفامو اومدم زدم و شكايت كردم چون ميدونم واسه مديران اهميتي نداره و ميگن ما رايگان داريم كار انجام ميديم پس هيچ شكايتي وارد نيست. بيخيال بابا حال داري.
بدرود تا ورژن جديد
رضا تیلور Reza Taylor

نیوک فقط phpnuke.ir
نمایه کاربر
taylor
کاربر فعال
کاربر فعال

صفحه بندي نظرات در مديريت

پست توسط taylor »

اين مد بخش نظرات رو صفحه بندي ميكنه و ميتونيد به تمام نظرات از تو بخش مديريت دسترسي داشته باشيد.
اين مد رو iman64 طبق معمول زحمت كشيد و جواب داد و رديف كرد و وقت نداشت بذاره از من خواست.

واسه اين اومدم اينجا بذارم تا اين نفرات قبلي كه جواب منو چرنديات دادن بفهمن. وضع كاربران ويژه و حرفه اي و بعضي از مديران افتضاح شده. يه چيز ياد گرفتن رفتن پشت سرشونم ديگه نگاه نكردن. حالا بايد التماس كني جواب بدن اخر هم چرند جواب ميدن.بهتره كه هركس اصلشو فراموش نكنه

معرفت هم معرفت قديميا.

[center]مد دسترسي به تمامي نظرات از بخش مديريت بوسيله صفحه بندي

آموزش: فايل رو فقط توي مسير admin/modules اپ كنيد.[/center]
پیوست ها
moderation.zip
صفحه بندي نظرات در مديريت
(5.34 کیلو بایت) 224 مرتبه دانلود شده
رضا تیلور Reza Taylor

نیوک فقط phpnuke.ir
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “انجمن نیوک 8.1”