نسخه جدید نیوک 8.4 کی میاد؟!

ایده ها و پیشنهادات خود را در این بخش مطرح نمایید.
takdanlod
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: تهران
تشکر کرده: 105 دفعه
تماس:

نسخه جدید نیوک 8.4 کی میاد؟!

پست توسط takdanlod »

سلام خدمت همه مدیران عزیز میخواستم بدونم بلاخره نسخه 8.4 کی میاد تا قبل عید میاد؟! کی میاد واقعا خسته شدیم همه گذاشتن رفتن از نیوک دیگه کسی نمونده هروقتم میپرسیم که جواباتون نامفهوم هست میشه بگید نسخه جدید چند سال دیگه میاد؟!

iranmelody
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 12 دفعه

Re: نسخه جدید نیوک 8.4 کی میاد؟!

پست توسط iranmelody »

شايد اين جمعه بيايد شايد تصویر
reper
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 26 دفعه
تماس:

پست توسط reper »

الان دگه نمیگن این جمعه بیاد میگن

این نیوک 8.4 بیاید شاید
طراحی قالب نیوک وردپرس جوملا دیتالایف پذیرفته می شود
yahoo : hamid.reper
takdanlod
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط takdanlod »

قشنگ یادمه ساله 87 بود کی بود نیوک 8.2 اومد ترکوند همه سایت ها نیوک بودن همشون حتی رادیوجوان یاد قدیما بخیر اما الان چی همه رفتن ولی ما همچنان میسوزیمو میسازیم.
iranmelody
کاربر جدید
کاربر جدید

پست توسط iranmelody »

مديران فك كنم اصلا نيوك رو بيخال شدن ميترسم همين سايت مرجع نيوك هم بره رو وردپرس

يه زماني ميومدي نت همه سايتا نيوكي بودن قصدم بد نيست ولي نيوك به قول بعضي ها داره منقرض ميشه

تو گوگل ميزدي دانلود آهنگ همه سايتاي موزيك رو نيوك بود

تهران موزيك

گانجا موزيك

تك ترانه

راديو جوان

اينا بزرگاي نيوك بودن كه رفتن
rilaxMusic
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: public_html
تشکر کرده: 59 دفعه
تماس:

پست توسط rilaxMusic »

مهم نیست کی میاد مهم اینه با توپ پُر بیاد
تصویر
™ℝ℮ℓα✄ℳʊṧ☤ḉ

Goodbye

PhpNuke Mashhad

ℝ℮ℓα✄ℳʊṧ☤ḉ

دانلود آهنگ جدید
نمایه کاربر
inter
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: زنجان
تشکر کرده: 19 دفعه

پست توسط inter »

سیستم نیوک فارسی یه تیم فوقالعاده قوی ای داره اگه واقعا میخواستن میتونستم خیلی زودتر از اینا بهترین سیستمو ارائه بدن ولی خب اینا هم آدمن دیگه کار و زندگی دارن
ما ها نشستیم اینجا فکر میکنیم چند تا مدیر اینجا همش بیکارن همه ی وقتشونو میزارن پای نیوک تمومم نمیشه
من نمیدونم چیکار میکنن قبلا خود منم عجله داشتم که این نیوک هر چه زودتر بیاد ولی واقعا حق میدم بهشون
ارائه دادن یه سی ام اس به همین سادگیا نیست
ایشالا که به زودی میاد
آخرین ويرايش توسط 1 on inter, ويرايش شده در 0.
وقتی وجود خدا باورت بشه خدا یه نقطه میزاره زیر باورت و "یاورت" میشه!
www.sahm.blogfa.com

آموزش برنامه نویسی www.takinweb.com
takdanlod
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط takdanlod »

مهم نیست با چی بیاد فقط بیاد
نمایه کاربر
CBR600
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: پیش خدا
تشکر کرده: 159 دفعه

پست توسط CBR600 »

یکی از دلایلی که به قول یکی از دوستان همه از نیوک رفتن , خصوصا سایتهای موزیک بدین خاطر هست که سایتهای فیلم و موزیک آپدیت خیلی قوی و روزانه دارن و اگر این بین به مشکلی بر بخورن مجبورن که از ساپورت کمک بگیرن .. قصد جسارت ندارم اما زمانی که روی INP Nuke بودم از اون زمان همه میگفتن پشتیبانی مشهد تیم ضعیفه و از انصاف هم نگذریم واقعا ضعیف بود .. بعد از نیوک 8.2 زمانی که 8.3 اومد شاهد قالب های خیلی قشنگی نبودیم لا اقل .. قالبهای قشنگ با استایلاهای متفاوت فقط برای کسایی بود که پای قالب پول میدادن و خرج میکردن که بعدا همون قالب هم ریپ میشد 2200 تا مشکل داشت .. این فقط یکی از مشکلات نیوک بود , مساله ی بعدی سئو بود که ادمین های عزیز میگفتن نیوک از سئو فوق العاده قوی برخورداره !
حالا شما برو تو گوگل بزن دانلود فیلم یا دانلود آهنگ , اگر تا صفحه 20 رفتیو فقط wp دیدی تعجبی نکن ..
من به شخصه 5 سال روی نیوک بودم ولی به خاطر یک سری مشکلات و ساپورت ضعیف مجبور شدم از نیوک مهاجرت کنم به wp اما گه گداری به اینجا سر میزنم .. اگر نیوک 8.4 هم بیاد کسایی که یکبار طعم وردپرس رو چشیده باشن هیچوقت دوباره نمیان نیوک .. فقط ای کاش ادمین های عزیز با وجود زحمتی که میکشن و وقتی که میذارن یک خورده روی ساپورت این سیستم کار میکردن و کاربرانشون رو از دست نمیدادن ..
iranmelody
کاربر جدید
کاربر جدید

پست توسط iranmelody »

جناب CBR600 جوري حرف ميزني انگار وردپرس هيچ مشكلي نداره من طعم وردپرس روهم چشيدم دوباره برگشتم نيوك اين سايتاي هم كه ميبيني تو گوگل هستن

خودشون رفتن دنبال سئو مدير پاپ موزيك سايتش رو وردپرسه ميدوني چرا صفحه اول گوگله تو يه مصاحبه گفت يك ميليون فقط خرج سئو كردم سايت بير صدا رو نيوكه

چرا صفه اول گوگله چون خرج سئو كرده پس حرف مفت در نكن هيچ ربطي به مديريت محتوا نداره عزيزم وردپرس هم مشكلات خودشو داره امنيتش درمقابل نيوك هيچه

اما چرا سايتاي نيوكي البته اون بزرگا رفتن رو وردپرس چون مصرف منابع نيوك زياده و به راحتي بهشون سرويس نميدادن تصویر
saeedspore
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 5 دفعه
تماس:

پست توسط saeedspore »

جناب CBR600 کاملا درست میگند و اینکه جناب آقای iranmelody یک نگاهی به تاریخ عضویت ها بنداز کسایی مثل CBR600 یا خود من شاید کمتر از ایشون تو نیوک سر میزنیم ولی از 8.2 با زجر کشیدناش بودیم میدونیم امنیت نیوک بیشتر دیتالایف یا وردپرس یا جوملا بیشتر یا کمتر همه و همه بالا هست مهم مدیر سایت و سرور هست و بحث سئو سایت اینکه شما میگید سئو سایت مربوط به مدیرت محتوا نداره 100 البته داره یکی از دلایل اینکه سئوی نیوک کمتر شده تک فایل بودن فایل قالب هست و مدیرت پوسته سختر و یکی از دلایلش اینه که بعضی اوقات rss یا sitemap به کل قطع میشه جدا از این ها علت بالا بودن سئو وردپرس پلاگین ها و به روز بودن تک تک پلاگین های وردپرس محیط وردپرس شاید خفه باشه ولی قبلا هم ذکر کردم انعطاف پذیری خوبی داره برای هر مشکل ساده یک کد یا تابعی تعریف شده که به مدیر هشدار بده
نیوک یک سیستم به قولی راحت الحلقوم من نیوک 100 % میپذیرم و از مدیرای نیوک هم تشکر میکنم امیدواریمم که ما هم بتونیم کمک حال همه نیوکی ها باشیم
ولی جدیدا اینکه سایت های موزیک روی به وردپرس آوردند دلیلی به کم امنیتی یا بی سئوی نیوک نیست شاید مدیران یکم خواستند تنوع بدند مثل تهران موزیک یا بقیه سایت ها که به ما مربوط نمیشه ولی تا یادمون بوده نیوک 8.2 هم که بود سایت تهران موزیک باز هم صفحه اول بود

بزرگترین مرجع وبمستران,دانلود قالب,اسکریپت,طراحی,گرافیک,آموزش
www.html5fa.ir
takdanlod
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط takdanlod »

ولی من اینکه پشتیبانی ضعیفه رو قبول ندارم اتفاقا پشتیبانی نیوک قدیم که عالی بود الان ضعیفتر شده اما باز از سیستمهای دیگه مثله وردپرس بهتره من هم وردپرس کار میکنم هم جوملا و سالهاست حدود 7 ساله از نیوک 7.9 بودم زمانیکه اینترنت پرسرعت ای دی اس ال اومد اما مشکل هسته نیوک هست که خیلی ضعیفه که تو نسخه 8.4 هسته عوض داره میشه ایشاالله که شاهد ترکوندنش مثل زمانی که نیوک 8.2 که اواخر دهه 80 اومد بترکونه.
saeedspore
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 5 دفعه
تماس:

پست توسط saeedspore »

ببخشید واقعا راست میگین زمان نیوک 8.2 اوج نیوک بود

بزرگترین مرجع وبمستران,دانلود قالب,اسکریپت,طراحی,گرافیک,آموزش
www.html5fa.ir
نمایه کاربر
CBR600
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: پیش خدا
تشکر کرده: 159 دفعه

پست توسط CBR600 »

iranmelody نوشته شده:جناب CBR600 جوري حرف ميزني انگار وردپرس هيچ مشكلي نداره من طعم وردپرس روهم چشيدم دوباره برگشتم نيوك اين سايتاي هم كه ميبيني تو گوگل هستن

خودشون رفتن دنبال سئو مدير پاپ موزيك سايتش رو وردپرسه ميدوني چرا صفحه اول گوگله تو يه مصاحبه گفت يك ميليون فقط خرج سئو كردم سايت بير صدا رو نيوكه

چرا صفه اول گوگله چون خرج سئو كرده پس حرف مفت در نكن هيچ ربطي به مديريت محتوا نداره عزيزم وردپرس هم مشكلات خودشو داره امنيتش درمقابل نيوك هيچه

اما چرا سايتاي نيوكي البته اون بزرگا رفتن رو وردپرس چون مصرف منابع نيوك زياده و به راحتي بهشون سرويس نميدادن تصویر

رسیدن به خیر .. شما که فروردین 93 در این سایت عضو شدی مطمئنا بیشتر از قدیمی های اینجا میدونی و اطلاعات و تجربه های شما بیشتر از بقیه هست , بنده به شما حق میدم .. پوزش من رو ببخشید استاد ! تصویر
iranmelody
کاربر جدید
کاربر جدید

پست توسط iranmelody »

اقا من عضويت رو كاري ندارم من از سال 90 نويسند سايت هاي نيوكي بودم خلي هم خوب با نيوك اشنا بودم

ولي 2 سال براي خدمتم از نت دور بودم الان شما كه رو وردپرس هستيد چرا ميايد اينجارو تخريب ميكنيد

عوض اينكه به مديراي اينجا روحيه بديد. بعضي ها جوري صحبت ميكنند انگار طلب كار هستن اينشالا نيوك مثه قبل به اوج برسه

ديگه حرفي ندارم
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “ایده و پیشنهادات - Idea & Suggestions”