پیشنهادی برای بهتر شدن نیوک

ایده ها و پیشنهادات خود را در این بخش مطرح نمایید.
نمایه کاربر
yahoo20
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: تهران
تشکر کرده: 11 دفعه

پیشنهادی برای بهتر شدن نیوک

پست توسط yahoo20 »

با سلام.
کاش یک نظر سنجی را در سایت قرار می دادید تا رضایت کاربران نیوک نسبت به عملکرد مدیران و خود نیوک معلوم میشد. من چند سالی هست که از نیوک استفاده میکنم نمیشه گفت بد هستش نه خیلی خوب شاید رضایت من کمی از متوسط بالاتر باشد همه نارضایتی من هم بر میگردد به نحوه پشتیبانی نیوک.
هر جا تایپیکی باز میشد که نسبت به عملکرد مدیران انتقاد میشد میگویند ما خدمات رایگان ارائه میکنیم نباید بیشتر از این انتظار داشته باشید.درست، ما هم نگفتیم شما بایت کارهایی که برای ما انجام دادید پولی دریافت کردی. بابت تمام کارهای که رایگان برای کاربران انجام دادید سپاسگزاریم. اما به نظرم من این نمیشه جواب. وقتی تقبل مسئولیت میکنیم باید تا آخر هم قبول کنیم . شما اگر از همون روز اول نیوک رایگان درست نمیکرید کسی هم توقع بیشتر از شما نداشت. ما هم به شما حق خواهیم داد که این کارها هم بار مالی دارد هم باید کلی زمان. ولی کاش روز اول که این مسئولیت قبول کردید به فکر اینجا هم بودید. البته اگر واقعا دیگر توانایی انجام پشتیبانی نیوک وجود ندارد از همینجا اعلام کنید که نیوک دیگر تعطیل هستش که امیدوارم چنین اتفاقی نیافتد.
البته حالا هم دیر نشده من یک پیشنهاد ارائه میکنم که امیدوارم کمی در موردش فکر خواهد شد و با یک روش بهتری ارائه خواهد شد. شما تا حالا هرچقدر رایگان کارها را انجام دادید دست شما درد نکنه اما از این به بعد میتوانید شما نیوک را چند مرحله ای کنید مثلال نیوک ابتدایی نیوک متوسطه و نیوک پیشرفته. هر کدام از این ورژن ها امکانات خاصی از دیگری داشته باشد. شما نیوک ابتدای را رایگان در اختیار همه قرار داده ولی برای امکانات بیشتر کاربران باید مبلغی را بعنوان دستمزد به شما پرداخت کنند.
البته شما برای جبران هزینه های خود خیلی راحت میتوانید از این همه کابر نیوک به سود خود استفاده کنید و برای سایت نیوک اسپانرهاس خوبی بگیرد یا نه براحتی تبلیغاتی از دیگر سایتها دریافت کنید. با تعداد کاربری که شما دارید خیلی راحت میشود از این سایت صاحب درآمد شد.پس دیگر نباید دغه دغه درآمد و جبران هزینه های سایت را داشته باشید.

کاربران محترم هم اگر با همچین پیشنهادی راضی هستند میتوانند همینجا اعلام و یا اگر پیشنهاد بهتری هم دارند ارائه کنند. امیداواریم که با این پیشنهادها نیوک فعالتر از همیشه ظاهر شود.

آنچه از انسان ها برای ما ستودنیست تنها توانایی آنهاســــــت.
نمایه کاربر
reza61
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: تبــــریـــــز
تشکر کرده: 403 دفعه
تماس:

Re: پیشنهادی برای بهتر شدن نیوک

پست توسط reza61 »

به نظراتون قرار باشه نیوک رایگان نباشه و پولی باشه چند درصد از کاربران تو نیوک میمونند ؟
یا اگه نسخه پولی داشته باشه چند نفر میان از نیوک استفاده میکنند ؟
نیوک , در برابر وردپرس و امثال وردپرس چه امکاناتی میخواد بده که کاربران رو به خودش جذب کنه؟
کسی که سیستمی رو میده بیرون باید پشتیبانش هم باشه . باید به روز باشه . باید امکانات ارائه بده .
این همه سال که من تو نیوک بودم از مدیران , بغیر جناب iman64 و آقا سجاد کسی رو ندیدم که بخواد امکاناتی یا طرحی یا چیزی به نیوک ارائه بده و تو فکر پیشرفتش باشه و کاربر جذب کنه . کاربر تشنه امکاناته , نباشه فرار میکنه

بعد امنیت سیستم , به روز بودن و داشتن امکانات حرف اول رو میزنه والا کسی نمیاد وقتش رو صرف سیستمی کنه که همش در جا میزنه و هیچ پیشرفتی نداره
نمایه کاربر
perfeshnal
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تشکر کرده: 359 دفعه
تماس:

Re: پیشنهادی برای بهتر شدن نیوک

پست توسط perfeshnal »

برای پاسخ به شما می تونید تاپیک زیر رو بخونید
post410796.html#p410796
در ادامه هم عرض کنم اگر شما پشتیبانی پولی جدا می خواهید بازم مشکلی نیست می تونید به سامانه پشتیبانی مراجعه کنید
http://support.phpnuke.ir/
قفل شده قفل شده

بازگشت به “ایده و پیشنهادات - Idea & Suggestions”