شکایت از بخش پشتیبانی نیوک

ایده ها و پیشنهادات خود را در این بخش مطرح نمایید.
ACAP
کاربر جدید
کاربر جدید

شکایت از بخش پشتیبانی نیوک

پست توسط ACAP »

آقا ما یه غلطی کردیم اومدیم از سایت شما یه سیستم VIP خرید کردیم !! الان تا ابد ده پیشمون هستم که چه اشتباهی کردم از شما همچین سیستمی خرید کردم.پولش هم نوش جونتون مال خودتون

بابا لااقل یه جواب بدید تو اون تیک بی صاحب بعد از بیست سه روز من بفهمه سرکار نیستم !! الان سایتم خورده به مشکل ، نمیخوام اصلا مشکل برطرف کنید مال خودم مشکل ، لااقل بگید چطوری برطرفش کنم بخدا دیگه خسته شدم از این وضعیت

نمایه کاربر
iman64
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
محل اقامت: ایران سرافراز - بوشهر - دلوار
تشکر کرده: 397 دفعه
تماس:

Re: شکایت از بخش پشتیبانی نیوک

پست توسط iman64 »

دوست عزیز من خیلی وقته پیشنهاد دادم بهتون که پولتون رو بر میگردونیم شما دست از سر ما بردار . حالا هم دیر نشده برای چندمین بار عرض میکنم اگر مایلین من پولتون رو عودت بدم شما رو به خیر و ما رو به سلامت.
مجبورم از این لحن استفاده کنم. وگرنه قصد بی ادبی ندارم.
مشکلات سیستم سایتتون رو من چندین و چند بار حل کردم که 99 درصدش مربوط به سرورهاتون میشد. یعنی هیچ ارتباطی به ما نداشته. یک ریال هم بابت این پیشتیبانی های بیجا از شما گرفته نشده. بهتر بگم ، ما از شما طلبکاریم نه شما از ما. با این حال من بازم حاضرم پول شما رو عودت بدم فقط شما از ادامه استفاده از این سیستم انصراف بدید و همه چی به خیر و خوشی تمام بشه.
Phpnuke.ir
ACAP
کاربر جدید
کاربر جدید

پست توسط ACAP »

iman64 نوشته شده:دوست عزیز من خیلی وقته پیشنهاد دادم بهتون که پولتون رو بر میگردونیم شما دست از سر ما بردار . حالا هم دیر نشده برای چندمین بار عرض میکنم اگر مایلین من پولتون رو عودت بدم شما رو به خیر و ما رو به سلامت.
مجبورم از این لحن استفاده کنم. وگرنه قصد بی ادبی ندارم.
مشکلات سیستم سایتتون رو من چندین و چند بار حل کردم که 99 درصدش مربوط به سرورهاتون میشد. یعنی هیچ ارتباطی به ما نداشته. یک ریال هم بابت این پیشتیبانی های بیجا از شما گرفته نشده. بهتر بگم ، ما از شما طلبکاریم نه شما از ما. با این حال من بازم حاضرم پول شما رو عودت بدم فقط شما از ادامه استفاده از این سیستم انصراف بدید و همه چی به خیر و خوشی تمام بشه.

عزیز منم هزار بار تو همون تیکت گفتم اگر بحث پول هست برای پشتیبانی من پولش میدم اصلا لنگ پولش نیستم !! میخوام مشکل برطرف بشه !!! بعد دوست عزیز چرا باید سیستم هر 45 روز یکبار خراب بشه ؟ شما یک نسخه فری نصب کردید که بعد از 45 روز از بین میره :| حالا هم دیر نشده ، شما بیاد اصلا همین الان فاکتور بزنید من همون پول دوباره نصب کردن سیستم VIP رو بهتون میدم.اصلا مشکلی ندارم

یا نه شما بگید من چطوری این هیلکون رو کانفینگ کنم و چطوری نصبش کنم من دیگه نه میام سایت شما نه اذیتتون میکنم ، حتی حاضرم بخاطر اموزشش هم بهتون پول بدم :| دیگه بیشر از این
ACAP
کاربر جدید
کاربر جدید

پست توسط ACAP »

آقا نمیشه یه ساعت باید یه توضیحی بدی من چطوری این درست کنم ؟ هم برنامه هاش حتی هیلکون رو هم نصب کردم ولی هنوز VIP نشده لینک ها !! یعنی اینقدر سخت هست که بخواید یه توضیحی بدید که چطوری میشه مشکل برطرف کنم خودم ؟ نترسید نمیرم جای دیگه این برنامه پیاده کنم !!!
webdesign2012
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: Seo
تشکر کرده: 188 دفعه
تماس:

پست توسط webdesign2012 »

جناب شما هر توضیحی میخواین تو همون قسمت سرویس ها پیگیری کنین نه اینجا مازولتون رایگان نیست که اینجا پیگیری بشه
آخرین ويرايش توسط 1 on webdesign2012, ويرايش شده در 0.
طراحی تالارگفتمان حرفه ای و ست با نیوک 8.2 و 8.3

طراحی قالب نیوک 8.3

حمايت مالي از نيوك

قالب های قرار داده شده کاربران
ACAP
کاربر جدید
کاربر جدید

پست توسط ACAP »

5 فروردين ماه، 1393 من به ایشون یه تیکت زدم امروز 27 فروردین هستن !! با اینکه یه تیکت جدید هم به اضافه شده ولی باز هیچ جوابی از سمت ایشون نشنیدم !! الان به نظرت من باید هنوز از بخش پشتیبانی که اینطوری جواب میدن پاسخ بخوام ؟؟ لااقل اینجا یه جوابی به ما دادن

در ضمن تنها شخصی که تو اینجا میتونه این سیستم درست کنه شخص خود اقا محمود نامور هستن !! یعنی من نمیدونم این چه داستانی هست که ایشون نحوه برطرف کردن مشکلات این سیستم به کس دیگه از تیم مدیریت یاد نمیده که یه ادم بدبختی مثل من اینطوری گرفتار نشه
آخرین ويرايش توسط 1 on ACAP, ويرايش شده در 0.
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “ایده و پیشنهادات - Idea & Suggestions”