مشکل در قالب

ایده ها و پیشنهادات خود را در این بخش مطرح نمایید.
6ah
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 2 دفعه

مشکل در قالب

پست توسط 6ah »

سلام به همگی
دوستان میخوام قالب نیوکم رو عوض کنم میرم توی هاست توی پوشه تم اکسترکت میکنم بعد از توی مدیریت قالب انتخاب میکنم موقع نمایش سایت این اخطار میده کسی هست راهنمایی کنه ؟

اینم اخطار

Warning: include_once(themes/k7k960etfunkf6z7sl3/theme.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u190213690/public_html/mainfile.php on line 1429Warning: include_once(): Failed opening 'themes/k7k960etfunkf6z7sl3/theme.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php') in /home/u190213690/public_html/mainfile.php on line 1429

SoltanMusic
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: سلطان موزیک
تشکر کرده: 270 دفعه
تماس:

Re: مشکل در قالب

پست توسط SoltanMusic »

با سلام !

هر تاپیک را سر جای خودش ایجاد کنید ! اینجا تاپیک نظرات و پیشنهادات هست !

قالب ریپ شده هست احتمالا و مشکل داره
[CENTER]دانلود آهنگ جدید[/CENTER][CENTER]Link Dedicated Free Film & Serial[/CENTER]
blue-panther
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: teh
تشکر کرده: 49 دفعه
تماس:

پست توسط blue-panther »

قالب مشکل داره بگردید قالب اورجینال رو پیدا کنید یا کلا قید قالبو بزنید.. احتمالا ریپه
6ah
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 2 دفعه

پست توسط 6ah »

مرسی از پاسختون دوستان ولی متاسفانه من هرقالبی میذارم همیمن مشکل رو داره حدوده 10 تا امتحان کردم ولی بی فایده بود تصویر
3dajoo
کاربر جدید
کاربر جدید
محل اقامت: iran,east azarbaijan
تشکر کرده: 4 دفعه
تماس:

پست توسط 3dajoo »

دوست عزیز اگه از هاست رایگان استفاده میکنید که از یوزر ارور معلومه وقتی شما پوشه رو آپ میکنید و اونو از حالت فشرده درش میارید یه پوشه دیگه اضافه میشه.
مثلا نام فایل زیپی که شما آپلود کردید تو هاست 3dajootheme.zip باشه و محتویات درون اون فایل زیپ 3dajoo_M باشه،در این صورت باید اینکارو بکنید تا نشون بده
اول فایل زیپ رو اکسترکت کن
بعد پوشه بالا رو که درون 3dajootheme رو مثال زدیم باز کن و درونش احتمالا پوشه اصلی قالب (محتویات فایل زیپ)که ما در بالا به 3dajoo_M مثال زدیم،cut کن و به پوشه قالبها *themes برو و اونجا paste کن صد در صد درست میشه.
یا حق تصویر
[CENTER][FONT=Tahoma]ع[/FONT][FONT=Tahoma]ش[/FONT][FONT=Tahoma]ق[/FONT][FONT=Tahoma] جاوید است...[/FONT]
*حتی برای شما دوست عزیز!*
افتاد؟؟؟
[/CENTER]
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “ایده و پیشنهادات - Idea & Suggestions”