کمک در انتخاب نسخه نیوک

ایده ها و پیشنهادات خود را در این بخش مطرح نمایید.
rm68
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 1 دفعه
تماس:

کمک در انتخاب نسخه نیوک

پست توسط rm68 »

سلام به نظر شما من از کدام نسخه نیوک استفاده کنم و نصب کنم اخه من اولین باره میخام با این سیستم کار کنم؟؟؟

من خدا را دارم کوله بارم بر دوش سفری میباید سفری تا ته تنهایی محض،هرکجا تر سیدی از سفر لرزیدی فقط اهسته بگو من خدا رو دارم
majideblis
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 168 دفعه
تماس:

Re: کمک در انتخاب نسخه نیوک

پست توسط majideblis »

تو هر زمینه ای مخصوصا نرم افزار همیشه اخرین ورژن کامل ترین ورژنه.
و همیشه اخرین ورژن کامل کننده ورژنهای قبله و بهتر از ورژنهای قبل
[CENTER]بچهای نیوک خداحافظ[/CENTER]
نمایه کاربر
majid_11
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: مشهد
تشکر کرده: 26 دفعه
تماس:

پست توسط majid_11 »

با سلام
در چه زمینه ای قصد فعالیت دارید؟
یادش بخیر...
نمایه کاربر
alirezaxxx
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: خراسان رضوی
تشکر کرده: 129 دفعه
تماس:

پست توسط alirezaxxx »

سلام دوست من بروز باش با نصب نسخه ی جدید این مدیرت محتوا از امکانات خوب آن استفاده کن
آخرین نسخه ی آن در حال حاضر نیوک 8.3.6 میباشد .

اینم لینک :
http://www.phpnuke.ir/download-file-25.html

توضیحاتی از داخل سایت برای شما کپی کردم
[JUSTIFY][HIGHLIGHT=#ffffff]

- ویرایش 8.3 دارای امکانات بسیار متعددی است از جمله قدرت بالا در زمینه سئو که دارای یک سیستم اختصاصی بهینه سازی موتورهای جستجو است که نتیجه چند ماه آنالیز گروه نیوک فارسی در این زمینه میباشد ، از جمله قالبیت های سئو این نسخه سرعت بسیار بالا در ایندکس مطالب در جستجو گر گوگل میباشد.

مبحث امنیت طبق روال نسخه های گذشته دارای اهمیت بسیار بالایی بوده و در این سخه به صورت ساختاری به بررسی کدهای نیوک پرداختیم و با ارائه نسخه جدید MTSN این فرایند را تکمیل کردیم.
- یکپارچه سازی نسخه و بهینه سازی ساختار کلی باعث شد تا سرعت لود صفحات به میزان قابل توجهی بالا رود و این امر به عینه پس نصب و یا آپدیت به نسخه 8.3 مشخص است
- بخش های جدیدی از جمله پنل sms ، سیستم گزارش گیری ، مدیریت فایل و .... در این نسخه گنجانده شده که قابلیت های نسخه 8.3 را منحصر به فرد نموده است
امکانات و قابلیت های این نسخه پس از نصب و یا آپدیت برای کاربران نیوک فارسی کاملا مشخص خواهد بود .

[/HIGHLIGHT][/JUSTIFY]
کاربرمحترم:بعدازحل مشکل حتماروش حل مساله رادرآخرین تاپیک قرار بدید تا اگر کسی به مشکل خورد با خواندن تاپیک شما به جواب برسد .

پیامک
webdesign2012
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: Seo
تشکر کرده: 188 دفعه
تماس:

پست توسط webdesign2012 »

دوستان گفتنی ها رو گفتن

نیوک 8.3 رو بهتون پیشنهاد میکنم چون پشتیبانی بهتر و بیشتری داره
طراحی تالارگفتمان حرفه ای و ست با نیوک 8.2 و 8.3

طراحی قالب نیوک 8.3

حمايت مالي از نيوك

قالب های قرار داده شده کاربران
rm68
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 1 دفعه
تماس:

پست توسط rm68 »

تشکر من برای یکی از قسمت های کانون دانشگاهمون میخام راه اندازی کنم و کلا چند تا دکتر و مهندسم رو کارم نطارت میکنن و هیچ هزینه ای ام بهم نمیدن و فقط پول هاست رو میدن.کلا هم انجمن میخام داشته باشه و سایت مثل این سایت که همه چیزش کامله و امنیتشم خوب باشه و رایگان و کامل باشه چون هزینه ای بهم نمیدن و /فتم این کارو بکنم شاید همون جا استخدامن بکن در کل یه چیز باشه هم کامل هم راحتی نصب و هم مثل این سایت کامل باشه هم رایگان باشه تشکر از همتون؟راستی این اواتارم رو کجا تغیر بدم هر چی گشتم پیدا نکردم
من خدا را دارم کوله بارم بر دوش سفری میباید سفری تا ته تنهایی محض،هرکجا تر سیدی از سفر لرزیدی فقط اهسته بگو من خدا رو دارم
نمایه کاربر
control
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 118 دفعه
تماس:

پست توسط control »

rm68 نوشته شده:تشکر من برای یکی از قسمت های کانون دانشگاهمون میخام راه اندازی کنم و کلا چند تا دکتر و مهندسم رو کارم نطارت میکنن و هیچ هزینه ای ام بهم نمیدن و فقط پول هاست رو میدن.کلا هم انجمن میخام داشته باشه و سایت مثل این سایت که همه چیزش کامله و امنیتشم خوب باشه و رایگان و کامل باشه چون هزینه ای بهم نمیدن و /فتم این کارو بکنم شاید همون جا استخدامن بکن در کل یه چیز باشه هم کامل هم راحتی نصب و هم مثل این سایت کامل باشه هم رایگان باشه تشکر از همتون؟راستی این اواتارم رو کجا تغیر بدم هر چی گشتم پیدا نکردم

نیوک 8.3 رو نصب کن همه چیزش کامل و راحته
برای تغییر آوارتار:
کنترل پنل کاربری-چشم انداز اصلی-مشخصات-ویرایش مشخصات-ویرایش آواتار

موفق باشید
بزرگترین مرکز دانلود رایگان پروژه،تحقیق،پایان نامه،گزارش کارآموزی و ...
مرجع برق - کنترل و ابزار دقیق
http://www.ir-plc.ir
http://plc.ocity.ir
شما معمار سرنوشت خود هستید، شما پشت فرمان زندگی خود نشسته اید. هیچ محدودیتی برای رسیدن به خواسته هایتان و انجام کارهایی که می خواهید وجود ندارد به جز محدودیت هایی که خودتان برای خودتان (در ذهن) ایجاد می کنید.
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “ایده و پیشنهادات - Idea & Suggestions”