پیشنهاد در رابطه با تالار گفتمان نیوک 8.4

ایده ها و پیشنهادات خود را در این بخش مطرح نمایید.
webdesign2012
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: Seo
تشکر کرده: 188 دفعه
تماس:

Re: پیشنهاد در رابطه با تالار گفتمان نیوک 8.4

پست توسط webdesign2012 »

ولی رضا جان من یه نظر کاملا شخصی دارم

وی بی فشار زیادی به سرور های کوچیک نمیاره؟

باید یکمی هم فکر بقیه باشیم البته شما دانشتون بالاتر از منه و این نظر شخصی من بود

طراحی تالارگفتمان حرفه ای و ست با نیوک 8.2 و 8.3

طراحی قالب نیوک 8.3

حمايت مالي از نيوك

قالب های قرار داده شده کاربران
PHP-Wonder
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: گرگان
تشکر کرده: 359 دفعه
تماس:

پست توسط PHP-Wonder »

webdesign2012 نوشته شده:ولی رضا جان من یه نظر کاملا شخصی دارم

وی بی فشار زیادی به سرور های کوچیک نمیاره؟

باید یکمی هم فکر بقیه باشیم البته شما دانشتون بالاتر از منه و این نظر شخصی من بود

بله عزیز،جدا از سرور یه مقاله ای یه جا خوندم که حجم دیتابیس رو مقایسه کرده بود.که در شرایط مشابه حجم دیتابیس در VB بیش از سه برابر PHPBB میشه.
برای مثال در سایت خود Vbulletin بعد از انتقال از phpbb به vb همچین تاپیکی زده شده و کاربر گفته :

[LEFT]

کد: انتخاب همه

I recently converted to vBulletin hoping to solve 503 Errors with my host since phpBB apparently was a memory hog. Anyways my phpBB dB was 149MB and after import my vB dB is 496MB
من اخیرا برای رفع خطا های 503 پی اچ پی بی بی در هاستم انجمن سایت خودم رو به ویبلتین تبدیل کردم،به هرحال حجم دیتابیس پی اچ پی بی بی من 149 مگابایت بود و حجم دیتابیس ویبلتین من پس از انتقال 496 مگابایت هست.
[RIGHT]و خب همونطور که میدونید خیلی از کاربرا هاست های محدود دارن و این میتونه یه مشکل باشه به نظرم اگرم قراره انجمن ساز عوض بشه بهتره قابلیت استفاده از هردوی این دو انجمن ساز باشه،یه جور مثل ipb که به راحتی با هر سیستمی ست میشه،نسخه بعدی نیوک هم با هر انجمن سازی ست بشه.ولی اگه قراره اینطور نباشه همون phpbb بهترین گزینه هست.[/RIGHT][/LEFT]
[url=phpbb-f/php-wonder-t.html:op]بسته رایگان PHP-Wonder . برای انجمن نیوک و هماهنگ با نیوک . و . با نصب مد.[/url:op]

[url=announces/php-wonder-t.html:op]قالب های رایگان بسته استثنایی PHP-Wonder .[/url:op]
webdesign2012
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط webdesign2012 »

ولی wonder عزیز IPB هم میتونه گزینه ی خوبی باشه چون هم سئوی مناسبی داره هم سرعت لودینگ هم قالب های تقریبا فراوان هم راحتی توی کار

امنیت خوبی هم داره نظر شما چیه؟

طراحی قالب نیوک 8.3

حمايت مالي از نيوك

نمایه کاربر
Design
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: تهران
تشکر کرده: 79 دفعه
تماس:

پست توسط Design »

شما یه سایت معرفی کنید با phpbb که هک شده باشه
پاسخ به سوالات ومشکلات بصورت آنلاین Id : php.nuke
PHP-Wonder
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط PHP-Wonder »

webdesign2012 نوشته شده:ولی wonder عزیز IPB هم میتونه گزینه ی خوبی باشه چون هم سئوی مناسبی داره هم سرعت لودینگ هم قالب های تقریبا فراوان هم راحتی توی کار

امنیت خوبی هم داره نظر شما چیه؟

ipb امنیت خوبی داره ولی نه در قیاس با phpbb.
سئوش در حالت عادی از phpbb بهتره ولی با نصب افزونه هایی که اشاره کردم phbbb سئوی بهتری داره.
سرعت لودینگم که بخاطر قالب های سبکشه در phpbb هم اگه از قالب های سبک که معمولا بر پایه subsilver هستن استفاده بشه سرعت لودینگ مناسبی داره.
قالب های ipb بیشترن ولی به زیبایی phpbb نیستن به نظرم.
فقط نصب افزونه در ipb آسونتره ولی افزونه هاش نسبت به phpbb خیلی کم هستن
[url=phpbb-f/php-wonder-t.html:op]بسته رایگان PHP-Wonder . برای انجمن نیوک و هماهنگ با نیوک . و . با نصب مد.[/url:op]

[url=announces/php-wonder-t.html:op]قالب های رایگان بسته استثنایی PHP-Wonder .[/url:op]
webdesign2012
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط webdesign2012 »

ولی با اومدن نسخه 3.4.4 واقعا پیشرفت زیادی کرده IPB. جدیدا نسخه 3.4.5 هم اومده که داره باگ گیری میشه

از نظر تعداد مد هم دست کمی از PHPBB نداره سایت مرجع ایرانی هم داره خیلی خوب کار میکنه با مدیریت وحید نامنی عزیز

قالب های فارسی تعدادشون کم هستن اما لاتین ها زیادن و میشه فارسی سازی و راست چین کردشون

یکی از خوبی های بارز IPB لایسنس دار اینه که شرکت IPS کاری به کار انجمن نال شده نداره! و فقط میگه اگه لایسنس بگیرین بهتره و ما پشتیبانی میکنیم

سرعت لودینگش نسبت به میزان مد هایی که من قبلا نصب کردم و قالب سنگین و هیدرش فول سی اس اس و انیمیشن بود خیلی خوب بود

از همه بهتر از منابع سرور خیلی خیلی کم استفاده میکنه

بازم اهل فن تصمیم بگیرن بهتره

طراحی قالب نیوک 8.3

حمايت مالي از نيوك

PHP-Wonder
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط PHP-Wonder »

برای اتمام هرگونه بحث نظر شما رو به رده بندی جلب میکنم تصویر

http://www.the-top-tens.com/lists/best- ... ftware.asp

webdesign2012
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط webdesign2012 »

PHP-Wonder نوشته شده:برای اتمام هرگونه بحث نظر شما رو به رده بندی جلب میکنم تصویر

http://www.the-top-tens.com/lists/best- ... ftware.asp

با تشکر از wonder عزیز بگم که بدون فی.لت.ر شکن بالا نمیاد این لینک چون خودم تست کردم

طراحی قالب نیوک 8.3

حمايت مالي از نيوك

PHP-Wonder
کاربر خیلی فعال
تماس:

ده انجمن ساز برتر جهان

پست توسط PHP-Wonder »

بله عزیز حق با شماست.اینم محتوای صفحه:

[LEFT]Best Forum Software Programs

[/LEFT][LEFT]Forums are a great way to build a community website around a theme, create a support tool around a product or service, or add an extension to your existing site so your visitors can interact with each other. Selecting the right forum software is an important first step in making sure your forum will be able successful as possible. You'l want to find a software package that combines stability, security, usability, and flexibility. To help you get started, below is a list of the best forum software

1phpBB
+The most popular forum software out there and it's free. Completely open source so you can do anything you want with the code and because it is so popular, there is a ton of documentation and support out there to help you out.
thumbs upthumbs down
-1Easy to install and Manage, Open Source and Free. Recommended for start up community Projects!

2vBulletin
+3Not free like some of the other software on this list, but definitely worth the price. Recommended by administrators of some of the largest, most popular forums on the net. Powerful and secure forum software.

3IP.Board

Powerful solution. Is not free, but you can have the license included free with an Invision Power (the guys who made the program) hosting account starting at $5 a month. The nice this about having them host it is that the handle the installation and upgrades so you don't have to worry about it.
thumbs upthumbs down

4MyBB
The software is easy to use and relatively fast.
thumbs upthumbs down

5XenForo

One of the forums I used changed from vBulletin to XenForo a year or so back. Its like night-and-day, a huge improvement in productivity for regular posters and enjoyment by members. Very slick
thumbs upthumbs down
Div div div exellent very good

6Simple Machines Forum

-Free forum software that is compatible with ASP and PHP

7ASPPlayground.NET

By far the only viable asp.net forum software. Most other.net platforms are either very low quality (few features, not modern looking) or the developers are no longer actively developing them (outdated).
+1Great software and great support! Why bother with open source! I have two forums running this software and I am more than happy with it.
+1I use ASPP on two of my forums and it's great. Version 4 looks to be nearly perfect!

8Vanilla Forum

9YaBB

10Tal.ki
[/LEFT]

webdesign2012
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط webdesign2012 »

ولی به نظرم PHPBB به دلیل اوپن سورس بودن رتبه اول رو به خودش اختصاص داده و امنیت خوبش

طراحی قالب نیوک 8.3

حمايت مالي از نيوك

PHP-Wonder
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط PHP-Wonder »

webdesign2012 نوشته شده:ولی به نظرم PHPBB به دلیل اوپن سورس بودن رتبه اول رو به خودش اختصاص داده و امنیت خوبش

این سایت رده بندی های مختلفی رو در زمینه های مختلف منتشر کرده و با دید کلی نگاه میکنه.من که نظراتم رو کامل در پست های قبلی گفتم ولی به طور کلی طبق نظرات مردم و کارشناسان این سایت phpbb اول هست.

نمایه کاربر
Awesome-Miz1
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 23 دفعه

پست توسط Awesome-Miz1 »

دوست عزیز وی بی درسته یکم حجم هاست رو کم میکنه ، ولی این رو در نظر بگیرید که وی بی از لحاظ زیبایی + هک ها و ... برتری قابل توجهی به phpbb داره ، در رابطه با امنیت شما phpbb رو تحسین میکنم ، منم حرفی ندارم ولی میشه با استفاده از هک های جدیدی که وی بی ارائه کرده به طرز وقیهی از مشکلات هک و ... دوری کنه ، در ضمن کمتر انجمنی وی بی هک میشه مگر اینکه یه سایت معروف و یا ... باشه که بخوان باهاش این کار رو بکنن ، مدیران و برنامه نویسان حداقل میتونن روی وی بی کار کنن اگر باگی و ... را مشاهده کردند ان را رفع کنند ، البته وی بی روز به روز در حال پیشرفت است و بزودی جای phpbb را خواهد گرفت ، شک نکنید !
webdesign2012
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط webdesign2012 »

البته جناب این رو در نظر بگیرین که انجمن ساز محبوب شما از IPB خیلی پایین تر هستش

لینک تایید حرف من

http://forums.ipbfarsi.ir/topic/9588-%d ... af/unread/
آخرین ويرايش توسط 1 on webdesign2012, ويرايش شده در 0.

طراحی قالب نیوک 8.3

حمايت مالي از نيوك

نمایه کاربر
Awesome-Miz1
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 23 دفعه

پست توسط Awesome-Miz1 »

webdesign2012 نوشته شده:البته جناب این رو در نظر بگیرین که انجمن ساز محبوب شما از IPB خیلی پایین تر هستش

لینک تایید حرف من

http://forums.ipbfarsi.ir/topic/9588-%d ... af/unread/

دوست عزیز VBulletion قابل مقایسه با انجمن محبوب شما یعنی IPB نیستش ، خلاصه من گفتنیا رو گفتم ، تصمیم با مدیران و برنامه نویسان نیوک هستش !

اگر در نسخه 8/4 باز هم از phpbb استفاده شده باشه ، قطعا بنده اولین نفری هستم که به Vb انتقال میدم تصویر
sarina73
کاربر جدید
کاربر جدید
محل اقامت: landGFXs
تشکر کرده: 27 دفعه
تماس:

پست توسط sarina73 »

ولی اگه یکی مثل من بخواد نیوک 8.4 روی phpbb بمونم باید چیکار کنم
i can feel your heart beat
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “ایده و پیشنهادات - Idea & Suggestions”