مشکل در غیرضروری کردن فیلدها پس از ایجاد

ایده ها و پیشنهادات خود را در این بخش مطرح نمایید.
Mostafa-l
کاربر جدید
کاربر جدید

مشکل در غیرضروری کردن فیلدها پس از ایجاد

پست توسط Mostafa-l »

با سلام

من به یک مشکل هنگام ایجاد فیلدهای جدید برخوردم و اون اینکه وقتی فیلد جدیدی به نام شماره تلفن برای عضویت کاربران ایجاد کردم، فیلد به طور پیش‌فرض به صورت آیتم ضروری محسوب میشه و به هیچ طریقی نمیشه اونو به‌صورت غیرضروری درآورد!

اگه این مشکل از سوی سورس سیستم نیوکه از توسعه‌دهندگانش درخواست می‌کنم که این عیب رو برطرف کنن، اگه هم من اشتباه می‌کنم لطفاً حداقل یکی جوابمو بده!

PersianC
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 28 دفعه

Re: مشکل در غیرضروری کردن فیلدها پس از ایجاد

پست توسط PersianC »

Mostafa-l نوشته شده:
با سلام

من به یک مشکل هنگام ایجاد فیلدهای جدید برخوردم و اون اینکه وقتی فیلد جدیدی به نام شماره تلفن برای عضویت کاربران ایجاد کردم، فیلد به طور پیش‌فرض به صورت آیتم ضروری محسوب میشه و به هیچ طریقی نمیشه اونو به‌صورت غیرضروری درآورد!

اگه این مشکل از سوی سورس سیستم نیوکه از توسعه‌دهندگانش درخواست می‌کنم که این عیب رو برطرف کنن، اگه هم من اشتباه می‌کنم لطفاً حداقل یکی جوابمو بده!

ابتدا از طریق منوی مدیریت -> ویرایش کاربران -> ایجاد فیلد ، فیلد مورد نظر رو ایجاد و سپس از طریق ویرایش کاربران-> مدیریت فیلد های ثابت ، فیلد مورد نظر رو غیر ضروری کنید.

مرز را پرواز تیری می دهد ســــــــــــــــــامان........!

[CENTER]ID : Saman_Kiker

Site : http://www.MrNuke.ir[/CENTER]
Mostafa-l
کاربر جدید
کاربر جدید

Re: مشکل در غیرضروری کردن فیلدها پس از ایجاد

پست توسط Mostafa-l »

یه مشکل اینه که بعد از ساخت فیلد، توی اون لیستی که همه فیلدها هستن و میشه اونا رو برای غیرضروری کردن انتخاب کرد، ظاهر نمیشه!
فقط فیلدهای پیش فرض اونجا هستن.

نسخه نیوک من: 8.3.5
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “ایده و پیشنهادات - Idea & Suggestions”