نکات شما در مورد اصلاحیه 3.0

گزارش مسائل و مشكلات موجود در نسخه 8.1
نمایه کاربر
perfeshnal
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تشکر کرده: 359 دفعه
تماس:

نکات شما در مورد اصلاحیه 3.0

پست توسط perfeshnal »

سلام به همه دوستان و کاربران عزیز سایت

شاید این تاپیک باید زودتر زده میشد ولی ما هم مثل شما در انتظار نیوک 9 بودیم. با اینکه مدت زیادی از خبر آمدن نیوک 9 میگذره ولی هنوز هیچ خبری نیست و سایت مرجع نسخه جدیدی رو ارائه نداده به همین دلیل گروه مشهدتیم تصمیم گرفت تا خودش یک اصلاحیه جدید یا یک نسخه جدید رو ارائه بده تا مشکلاتی که کاربران تو این مدت داشتند حل بشه البته مشکلات زیادی در اصلاحیه 2 حل شد ولی بازم شاید قسمتهایی مونده باشه که از زیر دست تیم پشتیبان در رفته و اصلاح نشده باشه در کل از شما کاربران عزیز تقاضا داریم که هر گونه مشکلی که از طرف نیوک دیدید در این تاپیک مطرح کنید تا در نسخه جدید نیوک یا اصلاحیه 3.0 بهش رسیدگی و حل بشه (توجه کنید فقط مشکلات)
از تغییرات بسیار مهمی که در نسخه بعدی در نیوک مشهدتیم خواهیم داد نصب نسخه جدید PHPBB 3.0 است که در حال هماهنگ سازی اون با نیوک مشهدتیم هستیم.
پستهایی که به این تاپیک ربطی نداشته باشه بدون اطلاع پاک می شند.

نمایه کاربر
ruhy
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: کرمان
تشکر کرده: 86 دفعه
تماس:

پست توسط ruhy »

اولین مشکل : قرار دادن بنر تبلیغاتی در گوشه های سایت (راست و چپ)
[CENTER]PHP & MYSQL & CMS HTML5 & CSS3 .....
MY ID IS [url=ymsgr:addfriend?ruhyshujy]RUHYSHUJY[/url]
[/CENTER]
نمایه کاربر
parsapapa
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: کرج
تشکر کرده: 25 دفعه
تماس:

پست توسط parsapapa »

با سلام

دوست عزیز چندمشکلی که من دیدم می تونم شاره کنم :

1. انجمن سایت نیوک رو درست کنید طوری که کدهای html روی صفحه ادیتور دیده نش یعنی تغییرات همون جا اعمال بشه

2. بنر های تبلیغاتی از حالت بازدید به هیچ عنوان در نمیاد یعنی حالت کلیکی هم نمی شه کرد

3. ادیتور سایت مشکل داره و وقتی کلمه ای رو به جایی لینک می کنی فونت ها و رنگ های که استفاده کردی از بین میره

4. در دیور امکان استفاده از فلش در پست ها اضافه بشه

5. خودتون میتونید یکسری قسمت ا رو برای بنر های تبلیغاتی که اکثر دوستان نیاز دارن اضافه کنید تا بعداً به مشکل بر نخورند مثل بلا سایت که از قبل تعریف کردید

فعلاً همین
نمایه کاربر
sam_pontiac
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
محل اقامت: سایبر !
تشکر کرده: 314 دفعه

پست توسط sam_pontiac »

ممنون از اینکه مدیران محترم این تاپیک رو ایجاد کردند ولی نیوک 9 قراره نیاد؟؟؟؟؟؟/ :idea:
مشکلاتی که به نظر من مهم هستند :
از لحاظ سئو > مثل همین کاری که امیر خان تو همین سایت کردند تایتل مطالب با لینک به صورت پیش فرض دربیاد یعنی به این صورت که اگر :
/article-1.html هست اینطوری بشه : /تایتل مطلب.html
از دیگر مشکلات که به نظر من تو تاصلاحیه تصحیح بشه اینه که :
یوزرهای ویژه در صفحه اصلی سایت ، وقتی آنلاین میشوند با بقیه یوزرها تفکیک شده باشند ، حالا یا توسط رنگ ، یا توسط یه مشخصه وِیژه

با مشکلاتی که parsapapa گفت موافق صد در صد هستم ...
موفق باشید
صلوات ، نثار روح گذشتگان
از جمله
پدرم...
نمایه کاربر
Amirgole
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 14 دفعه
تماس:

پست توسط Amirgole »

بزرگترین مشکلش همون عدم یکپارچه گی هست به نظرم بهتره نیوک رو با اصلاحیه هاش یکی کنید که توی یه مرحله بشه نصب کرد نه اینکه نیوک رو نصب کرد .بعد بخواهیم اصلاحیه رو هم نصب کنیم.
برای زدن تاپیک از کلمات مناسب با مشکل خود استفاده کنید
نمایه کاربر
amir
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
محل اقامت: Server room
تشکر کرده: 343 دفعه
تماس:

پست توسط amir »

بزرگترین مشکلش همون عدم یکپارچه گی هست به نظرم بهتره نیوک رو با اصلاحیه هاش یکی کنید که توی یه مرحله بشه نصب کرد نه اینکه نیوک رو نصب کرد .بعد بخواهیم اصلاحیه رو هم نصب کنیم.

دوست گرامی وقتی اصلاحیه میاد پکیج اصلی هم اصلاح میشه! ، الان نیوک اصلی رو دانلود کنید با اصلاحیه 2.0 هست و مسلما در اصلاحیه بعدی هم به همین صورت خواهد بود
از ارسال پست های تبلیغاتی در انجمن های نیوک فارسی خودداری فرمایید.
نمایه کاربر
datairan
کاربر خیلی فعال
تشکر کرده: 60 دفعه

پست توسط datairan »

سلام
من فكر هاي جالبي براي اين اصلاحيه دارم به مرور انها را مطرح مي كنم
اول اينكه:
در هنگام پست مطلب در سمت راست صورتك ها موجود هست كه 20 تا را نمايش مي دهد
ولي خيلي از سايت ها بيش از 20 صورتك استفاده مي كنند مثل سايت خودم
در خيلي از cms اين امكان در فروم هست (مثلا فروم ايران نيوك) كه در زير اين صورتك ها لينكي هست
با اين عنوان (((صورتك ها بيشتر))) كه با كليك بر روي ان يك پنجره كوچك باز مي شود كه مي توانيد همه صورتك هايي كه به جزء ان 20 تا را ببينيد و انتخاب كنيد.
فعلا سرم شلوغ هست اقا امير در جريان مي باشد به زودي نكات جالب تري را مطرح مي كنم
mvm
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: دور
تشکر کرده: 153 دفعه
تماس:

پست توسط mvm »

با سلام
من مشکلاتی که جناب parsapapa رو فرمودند رو قبول دارم ، که اگه حل بشوند خیلی خوبه مثل همون تغییر فونت و تبلیغات
و میخوام این نکته ها رو هم اضافه کنم
1- اگه امکان ارسال مستقیم از WORD به نیوک باشه ، خیلی خوبه ، چون وقتی من چیزی رو منتقل میکنم ، و ارسال میزنم ، نیوک قبول نمیکنه و به صفحه نخست سایت ارجاع میده
و حتما باید اون دکمه WORD رو زد که کار کنه ، ودر این شرایط تمامی رنگها و فونتهای اون نوشته از بین میره ( خصوصا تو جداول که اصلا خوب نمیخونه)

2 - نمیدونم دقیقا اسمش رو چی بزارم،ولی میخوام بگم که اگه بشه یه سری کارها رو که باید تا الان تو هاست حتما تغییر داد رو به مدیریت نیوک آورد ، مثل همون اضافه کردن صفحات اضافی به مدیریت که در اصلاحیه دو خیلی خوب بود ( کلا اگه بشه به مرور تمام تنظیمات رو به مدیریت نیوک آورد خیلی بهتر میشه - خصوصا برای ما مبتدیان)

3 - اضافه کردن بلوک یا ماژول خبرنامه
چون خبرنامه خود سایت خیلی خطا میده و اگه خصوصا امکانی باشه که بجز عضویت ، کاربران فقط ایمیل شون رو وارد کنند،خیلی بهتر هستش

4- وارد کردن کارکتر های خاص و دلخواه بجای یک سری از عددهای ثابت ، مثل نمایش پست در صفحه اول و مطالب گذشته و ....( 5 -10 - 15 -20)

5 - اصلاح ته برگ سایت که بشه براحتی هر کد HTML ای رو اضافه کرد

6- برداشتن محدودیت کارکتر در قسمت اضافه کردن توضیحات سایت (متا تگ ها) و... (البته این رو نمیدونم که کجا باید دستکاری کرد)

اضافه کردن فروشگاه هم که گویا برای نسخه 9 مانده است
کلا بازم از زحمات مدیران تشکر میکنم،خصوصا از آقای perfeshnal که همیشه به بنده و کل کاربران لطف داشته
موفق باشید
نمایه کاربر
irteam_online
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: root
تشکر کرده: 102 دفعه
تماس:

پست توسط irteam_online »

اضافه کردن فروشگاه هم که گویا برای نسخه 9 مانده است

به احتمال قوی در اصلاحیه 3.0 فروشگاه را نیز اضافه کنیم .
نمایه کاربر
perfeshnal
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تماس:

پست توسط perfeshnal »

دوستان توجه کنید قراره امکانات خوبی به نیوک اضافه کنیم که در آینده لیست تغییرات و ماژول های اضافه شده و امکانات جدید برای اطلاع به شما عزیزان در یک تاپیک جدا لیست میشه برای نمونه (ارتقا نسخه انجمن به phpbb3.0 و ماژول فروشگاه) از دوستان خواهش دارم فعلا در این تاپیک فقط به مشکلات نیوک اشاره کنند اگر بلوک یا ماژولی مشکل داره یا در قسمتی از نیوک مشکلی دیدید بیان کنید.
نمایه کاربر
Amirgole
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 14 دفعه
تماس:

پست توسط Amirgole »

یکی از بزرگترین مشکلات نیوک همین بخش گالری هست که اضافه شده. چون یه سری مشکلات داره برای اجراش .
برای زدن تاپیک از کلمات مناسب با مشکل خود استفاده کنید
نمایه کاربر
server4ir
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 12 دفعه

پست توسط server4ir »

سلام منم گقتم نظری داده باشم
امکاناتی که دوست خوبمون sam_pontiac گفت رو حتما اعمال کنید!

سعی کنید بعد از سازگاری نیوک با phpbb 3 لینک های انجمن html باشه! و سازگاری بیشتری با گوگل داشته باشه

در مورد seo هم خیلی خوب میشه گسترده ترش کنید درسته تماما لینک های که ما پست میدیم توی سایت ایندکس گوگل میشه ( مشاهده فایل .hacsss) اما باز هم گوگل بوت خیلی پایی داریم!
مثلا خودم که بالای 1300 پست در نیوک دادم اما روزانه فقط 150-300 تا بوت گوگل دارم اما در مشابه همین یک سایتی که سیستمش دیتالایف هست و خیلی کمتر از من پست داده گوگل بوتش فوق العاده است!

سعی کنید بشه روی نیوک برچسب زد روی هر تاپیک که بیشتر مورد توجه گوگل قرار بگیره :?

مشکلاتی که بنده توی تاپیک قبلی گفتم اما کسی جواب قانع کننده نداد اینجا هم می گم بشه دسترسی مشخص کرد مثلا برای یوزر vip که اولا بقل یوزرش با یک عکس همانند مدیر بنویسه که این یوزر vip است در ثانی وقتی پست داده میشه وقتی تمامی کاربرا به ادامه مطلب میرن بتونن پست رو ببینند اما لینکشو همه نبینن و فقط کاربران vip ببینند!

:)

در مورد نمایش اما کاربران کاری کنید نشه دستکاریش کرد بعضی ها دیگه واقعا شورشو در اوردن اینطوری بقیه سایت ها که واقعا دارن کا می کنند و اما رشون درسته صدمه می بینند

یکی دیگه از مشکلاتی که هست در مورد صفحه استاتیک هست که در نیوک ارائه شده و اونم اینه که مثلا منی که هر روز توی سایت جدید ترین اخبار رو در صفحه استاتیک سایتم قرار میدم خوب بلوکی تعریف کردم که توی صفحه اول 20 خبری که من توی صفحه استاتیک گذاشتم رو نشون بده این درست اما وقتی به بخش ادمین سایت میریم و بخش صفحه استاتیک رو میزنیم هر چی خبر دادیم توئی همون صفحه بدون دسته بندی صفحه همه با هم مییاد حالا شما فکر کنید یکی پاشه 2000 تا خبر با همون بفرسته باید 10 دقیقه بمونه تا کله اخبار توی همون صفحه رو نمایش پیدا کنه چه خوب میشه که این اخبار هاصفحه بندی بشه در ادمین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

چیز های دیگه هم هست که من دیدم که بعد حتما اشاره می کنم!
نمایه کاربر
ruhy
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: کرمان
تشکر کرده: 86 دفعه
تماس:

پست توسط ruhy »

مشکل در آمار سایت هر کی می تونه اونو دستکاری کنه
[CENTER]PHP & MYSQL & CMS HTML5 & CSS3 .....
MY ID IS [url=ymsgr:addfriend?ruhyshujy]RUHYSHUJY[/url]
[/CENTER]
نمایه کاربر
sasha
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 21 دفعه

پست توسط sasha »

امکان اضافه کردن اسمایلی ها ...ظاهرا" این کار در حال حاضر با اعمال شاقه انجام میشه...و البته
هر کسی نمیتونه این کار رو انجام بده :roll:
نمایه کاربر
perfeshnal
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تماس:

پست توسط perfeshnal »

ruhy نوشته شده:مشکل در آمار سایت هر کی می تونه اونو دستکاری کنه
من این قضیه رو به عنوان یک مشکل قبول ندارم چون نیوک یک cms کد باز هست و هر کسی می تونه با یاد داشتن زبان php به هر حالتی که دوست داشته باشه این cms رو تغییر بده
قفل شده قفل شده

بازگشت به “گزارش مشكلات”