نکات شما در مورد اصلاحیه 2.0

گزارش مسائل و مشكلات موجود در نسخه 8.1
نمایه کاربر
lockhart
کاربر جدید
کاربر جدید
تماس:

پست توسط lockhart »

به نظر من اول از همه حل مشکل امضا مهمه.
الآن خیلی جاها دیدم که می گن حتی با وجود تغییر دادن طول امضا به 9999 باز هم امضا ها ناقصه.

نمایه کاربر
abbasreazat
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 5 دفعه
تماس:

پست توسط abbasreazat »

اگر ممکنه در ویرایش جدید ، ایمیل های ارسالی از طرف انجمن به صورت اچ تی ام ال بشوند و یا فایل های html را برای هر ایمیل به صورت مجزا فراخانی کند تا به راحتی بتوان محتویات این فایل ها را در فرانت پیج تغییر داد و حتی فلش در داخل آنها قرار داد !
نمایه کاربر
irteam_online
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: root
تشکر کرده: 102 دفعه
تماس:

پست توسط irteam_online »

دوستان ما منتظر شما هستيم تا مشكلات نيوك را بگيد تا در اصلاحيه 2.0 برطرف كنيم .

بعد از اينكه اصلاحيه داده شده ديگر اصلاحيه اي در كار نخواهد بود و بعد از دادن اصلاحيه ديگر هيچ ... پذيرفته نمي شود .

موفق باشيد و سربلند .
نمایه کاربر
amir
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
محل اقامت: Server room
تشکر کرده: 343 دفعه
تماس:

پست توسط amir »

با سلام
لطف کنن دوستان گرامی مطالبی که مد نظرشون هست جهت بهینه تر شدن نسخه 8.1 و رفع مشکلاتی که داره در همین تاپیک ذکر کنن که به امید خدا دیگه مشکل خاصی برای نسخه باقی نمونه
از ارسال پست های تبلیغاتی در انجمن های نیوک فارسی خودداری فرمایید.
نمایه کاربر
mohaam
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: تهران
تشکر کرده: 139 دفعه
تماس:

پست توسط mohaam »

با سلام؛
1- مشكل قرار دادن عكس (يا كدهاي HTML) در امضاي كاربران انجمن
2 - مشكل انتخاب آواتار:
با كليك روي قسمتي كه در تصوير نشان داده شده است فقط لودر نمايش داده مي‌شود و باید از گزینه های زیر آن استفاده کرد. یا این قسمت حذف شود یا مشکل آن برطرف شود. :oops:
پیوست ها
انتخاب آواتار
انتخاب آواتار
avatar.JPG (22.21 کیلو بایت) مشاهده 2357 مرتبه
نمایه کاربر
prince3
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
محل اقامت: My Computer
تشکر کرده: 15 دفعه
تماس:

پست توسط prince3 »

مشکل بعدی: در تالار، بعد از ایجاد یه تاپیک، یه تشکر از کاربر ارسال کننده تاپیک برای خودش ثبت میشه. یعنی خودش از خودش تشکر میکنه که توی اصلاحیه 1 حل نشد.
***دانلود موسیقی جدید با لینک مستقیم***
httpS://www.tehranmc.com

برای "حمایت از نیوک فارسی" کلیک کنید
نمایه کاربر
irteam_online
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: root
تشکر کرده: 102 دفعه
تماس:

پست توسط irteam_online »

با تشكر از دوستان عزيز :

چيزي به عرضه اصلاحيه نيوك 8.1 نمانده است لطفا هرچه سريعتر مشكلات نيوك را گزارش دهيد تا نسبت به رفع آن اقدام كنيم .
نمایه کاربر
ir-mt
کاربر حرفه ای سایت
کاربر حرفه ای سایت
محل اقامت: Tehran
تشکر کرده: 7 دفعه
تماس:

پست توسط ir-mt »

سلام.ممنون از كاربران . نكات مورد نظر خود را ارسال كنيد . :P
نمایه کاربر
deraker
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 1 دفعه

پست توسط deraker »

از همه مدیران و کاربران فعال کمال تشکر رو دارم که واقعا open sourceبودن رو به خیلیا یاد دادن با تلاششون.
1پیشنهاد داشتم که اگر بشه اعمال کرد عالیه :
اینکه بلاکهای سمت چپ همیشه باشن حتی تو ادمین اینکار باعث میشه خیلی ها که تازه با نیوک کار میکنن فکر نکنن نیوک مشکل داره ضمن اینکه جلوه منسابتری داره و خیلی از تاپیک های تکراری اینجا حذف میشه.
ممنون از همتون امیدوارم ما هم 1 روز مفید واقع بشیم.
نمایه کاربر
Aquaquest
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 248 دفعه
تماس:

پست توسط Aquaquest »

يه مشكل وجود داره كه وقتي گزينه ي نمايش ندادن خبر در صفحه ي اصلي را مي زني كار نمي كنه .
يه مشكل ديگه هم اينه كه در انجمن ها وقتي قالب جديد نصب مي كني و كاربر تو قسمت مشخصاتش قالب جديد را انتخاب مي كنه همه جاي انجمن با قالب قبلي نمايش داده مي شه و قالب جديد تنها در بخش پيغام هاي خصوصي نمايش داده مي شود . ( قبلا اين مشكل را در انجمن مطرح كرده بودم ولي جوابي نگرفته بودم . )
يه امكان هم هست كه نمي دونم حل بشه يا نه ولي من خيلي بهش احتياج دارم و اينه كه تو انجمن ها نمي شه يه پست را به تايپيكي كه الان فعاله منتقل كرد و فقط ميشه يه تايپيك جديد ايجاد كرد و اونو توش ريخت .
نمي دونم اينا مي تونيد يا نه این یه مشکل نیست درخواسته ، الان http://www.nukelearn.com كه يه جورايي پشتيبان پولي ايران نيوكه يه اديتور پيش رفته براي اين سيستم داده كه تو انجمن ها خيلي كاربرد داره و مبتدی ها خیلی راحت می تونند باهاش کار کنند و اگه شما مي تونيد اونو براي ما هم قرار دهيد .
اما فكر كنم آخرين مشكل اينه كه تو ارسال خبر وقتي روي گزينه ي قرار دادن عكس كليك مي كني يه صفحه ي كوچك باز ميشه كه به جاي اينكه url عکس را بخواد صفحه ی اصلی را نشون نمی ده و عملاً نمی شه با ادیتور ماژول خبر عکس ارسال کرد .
مشكل ديگه اي هم الان به ذهنم نمي رسه . اگه چيزي يادم اومد مي گم .
نمایه کاربر
Ahmadreza_b
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 17 دفعه

پست توسط Ahmadreza_b »

من یک مشکل دارم، حالا میخواین خودتونم تست کنید ببینید همینطوره؟
در قسمتهایی که گزینه کشویی رفتن به وجود درا مثلاً در قسمت جستجوی فروم وقتی گزینه مورد نظر را انتخاب میکنیم و تایید را میزنیم میگه:
انجمن مورد نظر شما وجود ندارد .
نمایه کاربر
mohan
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: iran
تشکر کرده: 18 دفعه

پست توسط mohan »

سلام من خدم شخصا یه مشکل داشتم موقعی که بلوک آخرین ارسال ها رو فعال مبکنم قالب کمی به هم میریزه .
عکس و توضیح رو در لینک زیر میتونین ببینین

http://phpnuke.ir/ftopict-5110.html
قالب هاي [PHPNuke 8.2 [MT Edition
http://www.phpnuke.ir/ftopict-11946.html
 قالب های قرار داده شده توسط کاربران
http://www.phpnuke.ir/ftopicp-133151.htm
آموزش نصب دستی نیوک
http://www.phpnuke.ir/H
نمایه کاربر
aliazar
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 3 دفعه

پست توسط aliazar »

سلام و خسته نباشید
1 - تنظیم ساعت روی 3.30 + امکان پذیر نیست یعنی بد تغییر دوباره به حالت قبلب بر میگردد
2 - در قسمت عضویت تنها با وارد کردن نام و نام کاربری و ایمیل اول ثبت نام میکند و pass و غیره نمی خواهد بنابراین وارد شدن دوباره را بدون pass قبول نمیکند.
3- در قسمت پیکربندی تالار گفتمان تغییرات اعمال نمی شود و دوباره به حالت اول باز میگردد.
4-بخش لینک دوستان درست کار نمیکند و نمی توان به آن لینک اضافه کرد.
5-هنگام عوض کردن pass مدیران صفحه سیاه مبنی بر بلوک کردن آدرس ip می آید که ip را هم بلوک نمی کند.
ممنون
نمایه کاربر
persian23
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: تهران
تشکر کرده: 6 دفعه
تماس:

پست توسط persian23 »

سلام
خيلي حال كردم كه اين تاپيك رو زديد!!

پيشنهاد كه خيييلييي دارم ولي چند تا اساسي هاش رو كه بدرد ميخوره ميگم!

1 بخش مديريت نطرات در پنل مديريت در كل بسيار ناكارآمد هست.چرا؟ بدون هيچ ترتيبي و به صورت كاملا عشقي چند تا از آخرين نظرات رو حالا يا جديد يا قديمي مياره قابل تنظيم هم نيست كه مثلا نظرهاي جديد رو بياره يا قديمي هارو!
اگر يك سروساموني بهش بديد عالي ميشه.البته من يك ماژول خیلی کم حجم در این مورد پیدا کردم که واقعا مفیده اگه خواستید بگید بزارم که واقعا بدرد می خوره!

2 در نظرات بخش اخبار وقتی که کاربر نظری می ده آواتر اون نشون داده میشه ولی فقط در حالتی که آواتر روی سرور سایت باشه یعنی از Gallery سایت انتخاب شده باشه.ولی اگه لینک شده باشه آدرس نیوک پشت سر آدرس اصلی عکس لود میشه و در نتیجه آواتر نشون داده نمیشه.این مشکل رو پارسال هم گفته بودم که راهه حلی براش پیدا نشد!

3 اضافه کردن یک ادیتور نسبتا ساده به بخش نظرات خیلی از نظر ظاهری بهترش می کنه!

4 وقتی وارد یک خبری با یک موضوع مشخص میشیم فقط یک پست که بیشترین بازدید رو داشته نشون داده میشه. اگه حداقل 4 یا 5 تا بشه خیلی عالیه!

اگه به ذهنم اومد میگم!! :twisted:
نمایه کاربر
Aquaquest
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 248 دفعه
تماس:

پست توسط Aquaquest »

سلام
من يه مشكل ديگه پيدا كردم . تو ماژول دانلود ها وقتي آدرس لينك دانلود طولاني باشه نمي شه همه ي آدرس را وارد كرد . اينطوري كه نمي شه چون تو فضاهاي زياد كه نمي شه همينطوري فايل آپلود كرد بايد يه دسته بندي و پوشه اي چيزي باشه كه بدوني چي كجاست ولي اينطوري ديگه نمي توني از ماژول دانلود استفاده كني . تعداد كاراكترهاي فيلد وارد كردن آدرس دانلود خيلي كمه .
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “گزارش مشكلات”