نکات شما در مورد اصلاحیه 8.1

گزارش مسائل و مشكلات موجود در نسخه 8.1
Medive
کاربر جدید
کاربر جدید
محل اقامت: خونمون پشته PC
تماس:

پست توسط Medive »

منم تایید میکنم این نیوک اصلا پشتیبانیه خوبی نداره ........

اقا لطفا موده پول یا همون Cash Mod رو روی تالار گفتگوتون بزارید و همین طور قابلیت تایین رنگهای مختلف برای درجات رو به تالار گفتگوی خود اضافه کنید ...

اقا به نظرم این تالار گفتگویی که شما دارید استفاده میکنید ورژنش پایینه .. نمیدونم چرا اما امکانات استانداردی که تو خیلی از نیوک های دیگه رو دیدم نداره ..... :roll:

دیوار تا سقف اسمون رسید فرار از این قصه محاله چون هیچ بزدلی به ارش نمیرسه !
نمایه کاربر
neypatogh
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 26 دفعه

پنهان سازي بعضي چيزها از مهمان

پست توسط neypatogh »

خسته نباشيد :oops:

يكي از مشكلات اساسي نيوك مخفي سازي لينك ها و نمايش فقط براي اعضا :idea:
يعني اگه ممكن باشه كه يه كاري كنيد كه لينك هايي رو كه مي خوايم به مهمان ها نشون نديم(مثل لينك دانلود و يا...)و اعضا از اونا استفاده كنن.مثل همين ديتا لايف!

ممنون ميشم اگه همچين امكاني رو بزاريد! :twisted:

با تشكر
mehriz
کاربر جدید
کاربر جدید
محل اقامت: یزد-مهریز
تشکر کرده: 2 دفعه
تماس:

پست توسط mehriz »

عرض سلام خدمت دوستان
يه مشكل امنيتي براي من وجود اومده كه فكر كنم هكر امريكايي باشه كه طرف حمله به بخش لينكهاي نيوك كرده و لينك خودش را چند بار ثبت ميكنه كه من چند بار تا حالا ب اين موضوع مقابله شدم تاپيكي هم زدم جواب نگرفتم و اميدوارم در اصلاحيه درست بشه. يا حق
نمایه کاربر
amir
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
محل اقامت: Server room
تشکر کرده: 343 دفعه
تماس:

پست توسط amir »

با سلام
چک میشه دوست گرامی . .
حتما در اصلاحیه در صورتی که باشه رفع خواهد شد.
از ارسال پست های تبلیغاتی در انجمن های نیوک فارسی خودداری فرمایید.
نمایه کاربر
amirz55
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط amirz55 »

easasha نوشته شده:
presager7 نوشته شده: . پشتیبانی هم در حد مطلوبی نیست

به شدت تاييد ميشه!!!!!

تائيد ميشه!
Medive
کاربر جدید
کاربر جدید
محل اقامت: خونمون پشته PC
تماس:

پست توسط Medive »

ببینم احساس میکنم یک پسته من پاک شده .... ( بابا جواب بدید نه پاک کنید که )
دیوار تا سقف اسمون رسید فرار از این قصه محاله چون هیچ بزدلی به ارش نمیرسه !
نمایه کاربر
upload_section
کاربر جدید
کاربر جدید

پست توسط upload_section »

مدير محترم اول بگم واقعا از همتون تشكر با اين كه فارسي سازي و ساپرت نيوك وقت زيادي رو از شما ميگيره و براتون منفعتي هم نداره تا اين اندازه كار ميكنيد.پس اينجا بايد به بعضي از دوستان بگم كه درست نيست بعضي از مواقع در رفتارتون تند روي كنيد و از اين مجموعه توقعات بي جا داشته باشيد,از اينا بگذريم..
مدير محترم به نظر من نيوك يكي از بهترين و ساده ترين سيستمهاست ولي يكي از مشكلاتي كه كلا نيوك داره و اكثرا هم ميدونن اينه كه تگهاش تو موتورهاي جستجو خوب و سريع index نميشه كه البته اين مشكل كلي هست و احتمالا قابل حل هم نيست اما ميخوام نظر شما رو بدونم در اين مورد و اينكه ممكنه اتفاقي رخ بده كه اين ضعف نيوك حل بشه يا حداقل كمتر بشه ؟؟؟
نمایه کاربر
nekooee
کاربر جدید
کاربر جدید
تماس:

پست توسط nekooee »

يكي از مشكلات اساسي گزينه تشكر هست كه اولا براي هر پاسخ وجود نداره و فقط براي نفر اول ميشه تشكر كرد.
دوما اينكه بعد از تشكر صفحه لود مياد و ديگه صفحه بالا نمياد
سوما اينكه بعد از ايجاد تايپيك خود فرد تايپيك زننده از خودش تشكر كرده

و همينطور كه دوستان گفتند اگر بشه لينكها رو براي كساني كه ثبت نام نكرده اند غير فعال كرد عالي ميشه
نمایه کاربر
kits
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: یزد
تشکر کرده: 4 دفعه

پست توسط kits »

با سلام یکی دیگر از مشکلا ت این نسخه در بخش ارسال خبر هست در این بخش اکر بخواهیم عکسی ر ا در ادیتور آپلود کنیم این ارور رامیده این مشکل در نسخه نصب شده روی همین سایت هم هست یه چک کنید متوجه میشید در ضمن من دوباره فایل مربوط را آپلود کردم ولی مشکل حل نشد

The requested URL /includes/editor/popups/insert_image.html&wysiwyg=story was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the reques
نمایه کاربر
kalbimm_seninle
کاربر جدید
کاربر جدید

پست توسط kalbimm_seninle »

با سلام خد مت دوستان
من نيوك 8.1 نصب كردم ولي اين لينك هاش خرابه؟

1- صفحه اصلي در منوي سمت چپ؟
2- ادامه مطلب هر پست؟
3- لينك صفحه يعني روي صفحه بعدي كليك مي كني خطا ميده؟

4- چه طوري منوي سمت چپ سايت رو كم و زياد يا ويرايش كنم؟(اين امكانو داره يا نه؟)
نمایه کاربر
irkid
کاربر جدید
کاربر جدید
تماس:

درخواست رفع مشكلات

پست توسط irkid »

با سلام

خدمت مديران محترم سايت ضمن خسته نباشيد عرض مي كنم كه مشكلات موجود چندين مورد است اولين و مهمترين مورد قديمي بودن ورژن تالار گفتمان نيوك مشهد تيم است

2- بعد از زدن دكمه تشكر صفحه در حالت لودينگ باقي ميمونه و همانطور كه يكي از دوستان در پستهاي بالا فرمودند تشكرها همه در اولين پست ثبت ميشه و اگر حتي كسي در صفحه 100 براي 1200 پست تشكر كنه تشكر در اولين پست ثبت ميشه كه اين يه نقصه در ضمن اگه بشه كاري كرد كه تعداد تشكرهايي كه از يك شخص شده و يا تعداد تشكرهايي كه يك كاربر در تاپيكهاي مختلف از پستهاي ديگر كاربران كرده رو مثل تعداد پستهاي كاربر در زير اواتور شخص نشان داد خيلي خوب ميشه البته ديگه نبايد اون تشكر اولي كه هر كس يه تاپيك راه ميندازه خودش از خودش تشكر ميكنه كار كنه

3-بعضي مواقع در تاپيكهايي كه تعداد ارسالهايي كه كاربران در اون تاپيك كردن زياد هست وقتي در قسمت اخرين ارسالها روي عنوان ارسال كليك مي كنم اين پيغام رو ميده

تصویر

4- كار نكردن گالري براي بعضي از سايتها(از جمله سايت خودم ) و همچنين ضعيف بودن گالري در مقابل سيستمهاي مشابه

5- اگه دوستان در تيم مديريت بتونند كاري كنند كه مخفي سازي لينك ها و نمايش فقط براي اعضا ممكن باشه خيلي عالي ميشه البته مديران عزيز توضيح دادن كه به چه صورت اين كار رو انجام بديم ولي بايد اين نكته رو در نظر بگيريم كه شايد واقعا يه كاربر (مثل خود بنده) هيچي از توضيحات شما رو متوجه نشه پس بهتر نيست كه يه كاري كنيد كه به صورت راحتي مانند كار كردن با منو مديريت كه گرافيكي هست بشه

6- نشان ندادن درجات به كاربران براي اطلاع از نوع درجات مانند تصوير زير

تصویر

7-در قسمت عضوهاي حاضر در سايت در صفحه اول وقتي يه كاربر از سايت خارج ميشه تا حدود نيم ساعت بعد هم بازم نام كاربريش نشون داده ميشه كه اين هم يه نقصه و در قسمت تعداد بازديد هم اول هر ماه صفر ميشه كه همچين زياد جالب نيست

8-نداشتن پشتيباني و ارائه دادن ملزومات (قالب ، بلوك ، اموزش و... ) به صورت قدرتمند ( متاسفانه با تمام پاسوخگويي ها و جواب دادن هاي مديران براي مشكلات كاربران در مورد ارائه خدمات مديريت اين كار رو به سايت ديگري انتقال دادن كه زياد در راه اندازي خدمات موفق نبوده و نخواهد بود)

با تمام اين حرفها مديريت محتوا مشهد تيم به واقع قويترين امنيت رو در ميان مديريت محتوا هاي موجود در روي نت ارائه كرده ولي متاسفانه بيشتر روي اين موضوع (امنيت)مانور داده و كمتر به مسائل ديگه از جمله پشتيباني و موضوعات ديگه توجه كرده است

اميد وارم ذكر اين مسائل و مشكلات باعث رنجش مديران نشه كه قصد بنده فقط معرفي ضعفهاي اين مديريت محتوا معتبر و قدرتمنده

يا حق
آخرین ويرايش توسط 1 on irkid, ويرايش شده در 0.
نمایه کاربر
kits
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: یزد
تشکر کرده: 4 دفعه

پست توسط kits »

با سلام خد مت دوستان
من نيوك 8.1 نصب كردم ولي اين لينك هاش خرابه؟

1- صفحه اصلي در منوي سمت چپ؟
2- ادامه مطلب هر پست؟
3- لينك صفحه يعني روي صفحه بعدي كليك مي كني خطا ميده؟

4- چه طوري منوي سمت چپ سايت رو كم و زياد يا ويرايش كنم؟(اين امكانو داره يا نه؟)

با سلام لطفا سوالات خودتون در بخش ها تعیین شده بپرسید
در ضمن یه سرچی تو فروم بکنی به جوابت میرسی- این مشکلی بوده که واسه خیلی ها اتفاق افتاده و خیلی راحت هم حل شده - اول جستجو کن
نمایه کاربر
m17768
کاربر جدید
کاربر جدید

پست توسط m17768 »

با عرض سلام !
من مشكل سيستم را عدم تعامل آن با كاربران مي دانم . يك سيستم نظر دهي مناسب مثل سيستم نظردهي كاربران در وبلاگ هاي بلاگفا ٬ به همان سادگي و راحتي استفاده احساس مي شود .
ضمن اين كه مد سازگارسازي سايت با جستجوگر ها كه روي سيستم جديد نصب شده كمي مشكل دارد . مثلا در گاهي اوقات تغييرات در سايت را نشان نمي دهد در صورتي در در دومين تغييرات ايجاد شده نشان داده مي شود . منظور index.html و index.php است . لينك هاي ادامه مطلب هم همين طور .
در ضمن ماژول فروشگاه هم مورد نياز است .
نمایه کاربر
amirz55
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط amirz55 »

سلام
يک مشکل ديگه هم که داره اينه که مثلاً يک کاربر نظر ميده تو سايت راجبه پستی که داديم
بعد مدير که ميخواد ارسال جواب کنه ميگه فقط کاربرن عضو حق ارسال نظر دارند در صورتی که من با يوزر مديريت تو سايتم
نمایه کاربر
Aquaquest
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 248 دفعه
تماس:

پست توسط Aquaquest »

سلام
نيوك 8.1 خيلي عاليه فقط وقتي در مديريت انجمن به آن صورتكي اضافه مي كنيم لينك صورتك بيش تر كار نمي كنه و علي رغم تغيير در تعداد كاراكتر هاي امضا در مديريت باز هم همان تعداد كاراكتر پيش فرض را قبول مي كند .
قفل شده قفل شده

بازگشت به “گزارش مشكلات”