بک آپ گیری کامل

سئوالات خود را در رابطه با نیوک 8.1 در این انجمن مطرح نمائید

نمایه کاربر
irteam_online
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: root
تشکر کرده: 102 دفعه
تماس:

پست توسط irteam_online »

بعد از مراجعه به phpmyadmin وانتخاب تمام جداول روی گزینه اکسپورت کلیک می کنید فارسی اش میشه صدور

نمایه کاربر
bahram32
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 17 دفعه
تماس:

پست توسط bahram32 »

سلام

این که کاری نداره در phpmyadmin یک گزینه داره بنام export حالا شاید یه خورده غلط املایی داشته باشه ولی همینه روش کلیک کنید بعد باید تمام جداول را انتخاب کنید که فکر کنم خودش خودکار انتخاب کرده باشه بعد در همون صفحه چند تا گزینه داره مثلا فشرده سازی و غیره که خودتون متوجه میشید بعد روی go کلیک کنید تا برای دانلود آماده بشه البته اگه فشرده کردن را فشار دهید در بالای دگمه go چند گزینه است مثل zip و gzip وغیره که اگه zip رو فعال کنید بهتره
برای ایمپورت کردن در phpmyadmin روی import کلیک کنید که کنار همون دگمه export وجود داره
بری پیدا کردن import و export وارد phpmyadmin شده بعد در سمت چپ روی mysql دلخاه کلیک کنید بعد در صفحه بعدی در قسمت بالا این گزینه ها وجود داره
امیدوارم فهمیده باشی
البته من که export میکنم درست انجام میشه ولی در موقع import کردن ارور میده شاید به گفته دوست عزیزمون که در بالا گفتن مال ورژن phpmyadmin باشه چون من از یک phpmyadmin دیگه export میکنم و در یک phpmyadmin دیگه import میکنم
موفق باشی :arrow:
فروش ارزان ترین هاست های ایران
هاست 100 مگابایتی + تمام امکانات نامحدود فقط 5000 تومان
www.arzanhosting.ir
hesam-m2
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 2 دفعه

Re: پشتیبان گیری

پست توسط hesam-m2 »

amir نوشته شده:سلام
مدیریت سایت - مدیریت بانک اطلاعاتی - انتخاب تمامی جداول - پشتیبان گیری

سلام بنده سوالی داشتم از حضورتون:
من این بک آپ رو از این روش گرفتم و میخواستم بدونم این روش بک آپ گیری از تمامی موضوعات و قالب ها و کاربران و تمامی فعالیت هایی هست که در سایت انجام شده؟
آیا در صورت بوجود آمدن مشکل چه از طریق ما چه از طریق پشتیبان برای سایت با همین بک آپ میشود سایت رو برگرداند؟ اگر نه باید چه کاری انجام داد تا یک نسخه پشتیبان از تمامی فعالیت های سایت داشت؟
(در سی پنل من گزینه بک آپ وجود ندارد که با پرسش فهمیدم باید از پشتیبان سایت فعال شود و بنده فعلا به ایشون دسترسی ندارم) ممنون میشم جواب این سوال بنده رو بدید. تشکر و سپاس
آخرین ويرايش توسط 1 on hesam-m2, ويرايش شده در 0.
spanta
کاربر خیلی فعال
تشکر کرده: 204 دفعه
تماس:

Re: بک آپ گیری کامل

پست توسط spanta »

دوستان توجه داشته باشن با بک آپ گیری از طریق Phpmyadmin تنها از پایگاه داده سایتتون بک آپ گرفته میشه و سایر فایلهای موجود در روت سایت رو از این روش نمیتونین بک آپ بگیرین.بهتره که برای بک آپ گیری کامل از کل اطلاعات یک سایت از طریق بک آپ گیری پنل مدیریت هاستتون اقدام کنید که بسیار بهتر و سریع تر انجام میشه.
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سئوالات شما”