قابل توجه علاقه مندان ، برنامه نویسان ، مترجمین و طراحان قالب - شرکت در پروژه های phpnuke فارسی

اخبار و اطلاعیه های سایت را در این بخش ملاحظه فرمائید.
Meis@M
تیم توسعه نیوک
تشکر کرده: 19 دفعه

قابل توجه علاقه مندان ، برنامه نویسان ، مترجمین و طراحان قالب - شرکت در پروژه های phpnuke فارسی

پست توسط Meis@M »

با سلام خدمت کاربران و مهمانان گرامی

تیم مدیریت phpnuke فارسی از تمامی علاقه مندان دعوت به عمل می آورد تا در انجام پروژه های سایت همکاری لازم را داشته باشند. پروژه ها و همکاری به صورت زیر قابل تعریف است.

مدیریت تالارها
کاربران گرامی میتوانند با ارسال یک پیغام به مدیریت مجموعه آمادگی خود را برای عهده گیری مدیریت برخی تالارها اعلام نمایند. به روزنگه داشتن تالارها و حل مشکلات کاربران از وظایف مدیران تالارها خواهد بود.

برنامه نویسان و طراحان قالب و مترجمان گرامی
  توسعه هسته نیوک
برنامه نویسان عزیز میتوانند ما را در توسعه هرچه سریعتر و بهتر phpnuke یاری رسانند ، نسخه انقلابی 8.4 که به واسطه هنرمندی آقای نامور خلق شد بسیاری امکانات به سیستم اضافه شد و مشکلات زیادی نیز از سیستم حل شد اما همچنان برای پیشرفت نیوک راه زیادی باقیست. علاقه مندان میتوانند با ارسال پیام به مدیران در توسعه هسته نیوک شرکت داشته باشند.

توسعه بلوک ها و ماژول ها
برنامه نویسان و علاقه مندان میتوانند با ساخت انواع بلوک ها و مازول ها امکانات بی نظیری به phpnuke بیاورند که بایستی این مجموعه ها با آخرین نسخه نیوک نیز هماهنگ باشد.

همانطور که میدانید برای توسعه phpNuke فارسی سالهاست مدیران در تلاش و تکاپو هستند و در ماه ها و روزهای اخیر شاهد انجام پروژه های ریز و درشت مختلفی بوده ایم.

phpnuke فارسی از پروژه های شخصی و افزونه های اختصاصی فارسی که برای فروش گذاشته میشود نیز حمایت کامل کرده و تبلیغات لازم و کافی را انجام خواهد داد تا بتوانند جبران زحمات کاربران نیز باشد.

طراحان قالب و برنامه نویسان حوزه کاربری نیز میتوانند با ارائه جدیدترین قالب های روز برای سیستم phpnuke که بایستی از جدیدترین متودهای روز دنیا نیز استفاده کرده باشند ، شامل حمایت همه جانبه phpnuke فارسی خواهند بود و محصولات و کارهای آنها نیز قطعا تبلیغ لازم را خواهد داشت.

مترجمان گرامی نیز میتوانند با پیوستن به گروه مترجمین به توسعه phpBB فارسی و phpnuke فارسی ما را در توسعه هرچه بیشتر این سیتسمها یاری نمایند.

phpnuke فارسی میتواند آموزش ها و هر آنچه که نیاز شما باشد را نیز برای عزیزان فراهم آورد.

توسعه phpBB فارسی
با توجه به اینکه سیستم انجمن ساز نیوک به صورت پیش فرض phpBB میباشد ، توسعه دهندگان و طراحان قالب نیز میتوانند برای توسعه phpBB فارسی در قالب انجام پروژه هایی نظیر طراحی صفحات و تولید افزونه ها به کاربران عزیز phpnuke خدماتی داشته باشند.

لطفا نظرات خودتان را با ما در میان بگذارید.

phpBB Persian پشتیبانی فارسی
Meis@M
تیم توسعه نیوک
تشکر کرده: 19 دفعه

Re: قابل توجه علاقه مندان ، برنامه نویسان ، مترجمین و طراحان قالب - شرکت در پروژه های phpnuke فارسی

پست توسط Meis@M »

*/
* پست رزرو ...
* پست رزرو ...
/*
phpBB Persian پشتیبانی فارسی
نمایه کاربر
imanbestboy
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: www.ib3.ir
تشکر کرده: 252 دفعه
تماس:

Re: قابل توجه علاقه مندان ، برنامه نویسان ، مترجمین و طراحان قالب - شرکت در پروژه های phpnuke فارسی

پست توسط imanbestboy »

سلام. ضمن تشکر از زحمات شبانه روزی آقا میثم و دیگر دوستان.من حمایت کامل خود را اعلام میکنم و از همه بچه های قدیمی و جدید هوادار و دوستدار نیوک تقاضا دارم با همکاری و همیاری یکبار دیگه نیوک را به جایگاه واقعیش برگردونیم ...واقعا این نسخه خیلی جای کار و پیشرفت داره و همه چیز عالی شده و بسیار انعطاف پذیر جهت ثبت ایده های خلاقانه هست.
هرگز کیفیت را فدای کمیت نخواهیم کرد!

آی بی تری   سایت متفاوت بادیگران ib3.ir    |   تیزر ویژه معرفی سایت آی بی تری در آپارات | جوایز کاملا واقعی بدون قرعه کشی در وب سایت آی بی تری   تیزر در آپارات

مسابقه ویژه جام ملتهای آسیا با جایزه ویژه 100/000تومانی   کلیک کنید  کاملا واقعی 
نمایه کاربر
SherwooD
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: United Kingdom
تشکر کرده: 148 دفعه
تماس:

پست توسط SherwooD »

با سلام
منم حاضرم در ضمینه های که گفتید همکاری کنم خوشحال میشم در کنار شما عزیزان باشم .
یه مشکلی هم که هست برا قالب و بلوک و ماژول اینه که نیوک خیلی در بستس و هیجا نمیشه آموزشی پیدا کرد مثلا برا سی ام اس های دیگه از طراحی قالب از صفر تا صد حتی به صورت حرفه ای آموزش تصویری هست اما برا نیوک برا یه بلوک ساده هم آموزشی نیست
نمایه کاربر
mahyar977
کاربر جدید
کاربر جدید
محل اقامت: تهران
تشکر کرده: 1 دفعه
تماس:

پست توسط mahyar977 »

سلام ممنون از شما بابت ایجاد این تاپیک بنده هم موافق هستم کاملا
خیلی ام عالی دوستان پ خ مراجعه کنند
رسانه ای برای موسیقی و هنر | صداباران | جدید ترین موسیقی های بروز ایرانی
نمایه کاربر
tajalimahtab
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 18 دفعه

پست توسط tajalimahtab »

جذب برنامه نویس خوبه . اما به نظر من راهبردی و کاربردی نیست.
پیشنهاد می کنم خود مدیران عزیز و دوستانی که در حال حاضر در نیوک فعال هستند . آموزش هایی در خصوص ساخت قالب و بلوک و ماژل برای نیوک8.4 توی سایت قرار بدن . و یکی دو نمونه برای کاربران به صورت کامل اموزش بدن . بعد از اون مطمئن باشید خود کاربران قالب ها و ماژول ها و بلوک های مختلفی رو برای نیوک 8.4 آماده می کنند. و در تالار قرار می دهند . مانند نسخه های قدیمی نیوک اینطوری خیلی بهتر و کاربردی و بازده بیشتری داره .
دوستان گرامی خواسته ها و سلایق کاربران بسیار متفاوت است . اگر شما برای نیوک برنامه نویس هم جذب کنید شک دارم بتوانند خواسته های کابران را جواب گو باشند .
پس به جای اینکه به کاربران ماهی بدهید بهتره به آنها فن ماهی گیری را آموزش دهید تا این سایت به روزهای اوج خودش برگرده.
با تشکر از همه دوستان و مدیران نیوک.
vahidmaster
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 104 دفعه
تماس:

پست توسط vahidmaster »

tajalimahtab نوشته شده: جمعه ۲ شهریور ۱۳۹۷, ۹:۴۴ ب.ظ جذب برنامه نویس خوبه . اما به نظر من راهبردی و کاربردی نیست.
پیشنهاد می کنم خود مدیران عزیز و دوستانی که در حال حاضر در نیوک فعال هستند . آموزش هایی در خصوص ساخت قالب و بلوک و ماژل برای نیوک8.4 توی سایت قرار بدن . و یکی دو نمونه برای کاربران به صورت کامل اموزش بدن . بعد از اون مطمئن باشید خود کاربران قالب ها و ماژول ها و بلوک های مختلفی رو برای نیوک 8.4 آماده می کنند. و در تالار قرار می دهند . مانند نسخه های قدیمی نیوک اینطوری خیلی بهتر و کاربردی و بازده بیشتری داره .
دوستان گرامی خواسته ها و سلایق کاربران بسیار متفاوت است . اگر شما برای نیوک برنامه نویس هم جذب کنید شک دارم بتوانند خواسته های کابران را جواب گو باشند .
پس به جای اینکه به کاربران ماهی بدهید بهتره به آنها فن ماهی گیری را آموزش دهید تا این سایت به روزهای اوج خودش برگرده.

قالب کاسپین به ساده ترین شکل ممکن نوشته شده و کسی که کارش طراحی سایت باشه باکمی بررسی قالب می تونه کدها رو در قالب جدید نیز استفاده کنه .
رفرنس اصلی برای طراحی قالب , قالب کاسپین هست . دوستانی که به زبان برنامه نویسی php مسلط هستن یا حتی در زمینه طراحی قالب نیوک و یا وردپرس فعالیت دارن و میخوان در مجموعه فعالیت کنن مشخصات و پل ارتباطی خود را به مدیریت مجموعه اطلاع دهند .
هم کاری مثبت خواهد بود برای مجموعه نیوک و دیدن قالب و افزونه های قوی و هم کسب درآمد از طریق فروش قالب و افزونه .
انشالله تیم های قوی در زمینه های مختلف برنامه نویسی و دیزاین تشکیل بشه .
موفق و پیروز باشید .
قالب سبز به روزترین مرجع قالب و ابزار وبمسترها
به روزترین مرجع طراحی سایت
طراحی حرفه ای قالب نیوک 8.3 - 8.4
www.GreenSkin.ir

نمایه کاربر
tajalimahtab
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 18 دفعه

پست توسط tajalimahtab »

vahidmaster نوشته شده: شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۷, ۱:۵۰ ق.ظ
tajalimahtab نوشته شده: جمعه ۲ شهریور ۱۳۹۷, ۹:۴۴ ب.ظ جذب برنامه نویس خوبه . اما به نظر من راهبردی و کاربردی نیست.

قالب کاسپین به ساده ترین شکل ممکن نوشته شده و کسی که کارش طراحی سایت باشه باکمی بررسی قالب می تونه کدها رو در قالب جدید نیز استفاده کنه .
رفرنس اصلی برای طراحی قالب , قالب کاسپین هست . دوستانی که به زبان برنامه نویسی php مسلط هستن یا حتی در زمینه طراحی قالب نیوک و یا وردپرس فعالیت دارن و میخوان در مجموعه فعالیت کنن مشخصات و پل ارتباطی خود را به مدیریت مجموعه اطلاع دهند .
هم کاری مثبت خواهد بود برای مجموعه نیوک و دیدن قالب و افزونه های قوی و هم کسب درآمد از طریق فروش قالب و افزونه .
موفق و پیروز باشید .
دوست گرامی ، کسی که کارش طراحی سایت باشه دیگه نیازی به قالب ساده کاسپین نداره خودش توانایی این رو داره که بتونه قالب های متعدد و زیبایی رو طراحی کنه . اموزش برای کسانی نیازه که اطلاعات کمی در مورد سایت مازول و بلوک دارند .  لازمه که در نیوک 8.4 بخش آموزش ایجاد شود.
نمایه کاربر
SherwooD
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: United Kingdom
تشکر کرده: 148 دفعه
تماس:

پست توسط SherwooD »

با سلام

یعنی واقعا اونقد سخته آموزش تبدیل html به نیوک 8.4 که کسی نمیتونه آموزشش رو بزاره؟
دوستانه عزیزی که میتونند این آموزش رو مهیا کنند و حتی برای فروش بزارن خیلی ها حاضر هستند هزینش رو پرداخت کنند.

آموزشش کامل طراحی قالب از 0 تا تبدیلش به وردپرس تصویری هست واقعا حیفه نیوک هیچی نداره حتی آموزش یه بلوک.
vahidmaster
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط vahidmaster »

tajalimahtab نوشته شده: شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۷, ۶:۴۴ ب.ظ
vahidmaster نوشته شده: شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۷, ۱:۵۰ ق.ظ

موفق و پیروز باشید .
دوست گرامی ، کسی که کارش طراحی سایت باشه دیگه نیازی به قالب ساده کاسپین نداره خودش توانایی این رو داره که بتونه قالب های متعدد و زیبایی رو طراحی کنه . اموزش برای کسانی نیازه که اطلاعات کمی در مورد سایت مازول و بلوک دارند .  لازمه که در نیوک 8.4 بخش آموزش ایجاد شود.

دوست عزیز شما متوجه عرض بنده نشدی . قالب کاسپین از نظر کد ساده هست . اما از نظر طرح , سئو و حرفه ای بودن در حد و اندازه قالب سایت سرزمین دانلود هست .
در مورد تگ های نیوک هم آموزش ها به زودی قرار خواهد گرفت البته برای آموزش پیاده سازی قالب برای افراد نیمه حرفه ای . چون کسی که ندونه HTML چی هست پس نمیتونه قالبی رو حتی ادیت کنه .
www.GreenSkin.ir

vahidmaster
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط vahidmaster »

SherwooD نوشته شده: یک‌شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۷, ۱۲:۴۶ ق.ظ با سلام
یعنی واقعا اونقد سخته آموزش تبدیل html به نیوک 8.4 که کسی نمیتونه آموزشش رو بزاره؟
دوستانه عزیزی که میتونند این آموزش رو مهیا کنند و حتی برای فروش بزارن خیلی ها حاضر هستند هزینش رو پرداخت کنند.
آموزشش کامل طراحی قالب از 0 تا تبدیلش به وردپرس تصویری هست واقعا حیفه نیوک هیچی نداره حتی آموزش یه بلوک.
 با سلام .
طراحی قالب 0 تا صد وظیفه ما نیست .
اما شما درست میگین آموزش و تگ های نیوک برای تبدیل قالب به نیوک به زودی آماده خواهد شد .
www.GreenSkin.ir

quarttez5
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 5 دفعه

پست توسط quarttez5 »

با سلام من از اعضای قدیمی سایت هستم و حدود ده سالی میشه با نیوک آشنا شدم. میتونم در بخش مدیریت تالارها کمک کنم. اگه موردی هست من در خدمتم. یه روزگاری نیوک حرف اول رو میزند و اینجا هر روز و هر ساعت شلوغ بود راستش خیلی ناراحتم که نیوک به این روز افتاده و برای نجاتش هر کاری که ازم بربیاد حتما دریغ نخواهم کرد.
taliwood
کاربر جدید
کاربر جدید

پست توسط taliwood »

سلام وقتتون بخیر . بنده متخصص ui و ux هستم . فکر میکنم که یکی از مشکلات اساسی که نیوک در این زمان درگیرش هست ux و ui هست و قالب های کاربردی و مفیدی رو داره برای استفاده های بهتر . بنده قبلا با نیوک چندین سال کار کردم و احساس خوبی نسبت بهش دارم .
پیشنهاد میدم که بنده تعدادی قالب رو با توجه به استاندارد های روز برای توسعه نیوکبه صورت رایگان طراحی و پیاده سازی کنم و به شما بدم و شما اینو برای اتصال به نیوک کد نویسی کنید . برای سایت های موسیقی . برای سایت های شخصی . شرکتی و ... یک قالب اوکی میکنیم . اینجوری بهتون قول میدم که تعداد نامحدودی کاربر میتونید برگردونید . این میتونه یه بیزینس پر سود باشه .
تلفن تماس بنده
۰۹۳۶۸۱۰۲۲۳۲
admiral001122
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 1 دفعه

پست توسط admiral001122 »

با سلام
طراح و برنامه نویس php هستم قصد طراحی قالب و بلوک برای نیوک هم چنین توسعه رو دارم
گشتم مستنداتی درستی پیدا نکردم
تلگرام من
alisystemit

با تشکر یا حق
taliwood
کاربر جدید
کاربر جدید

پست توسط taliwood »

سلام . بنده ui و ux کار میکنم . تمایل دارم با تیم نیوک همکاری کنم و تمامی قالب های مورد نظر نیوک رو اصلاح و طراحی کنم . چطور میتوانیم وارد تیم توسعه بشیم ؟
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “اخبار و اطلاعیه های سایت - News & Announcement”