اصلاحیه 1.7 نسخه 8.3 [مهم]

اخبار و اطلاعیه های سایت را در این بخش ملاحظه فرمائید.
alkhin
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 12 دفعه
تماس:

Re: اصلاحیه 1.7 نسخه 8.3 [مهم]

پست توسط alkhin »

هشدار : شامل (ماژول / مدیر / زبان / زبان-farsi.php) [ function.include ]: باز نشد جریان: بدون چنین فایل یا دایرکتوری در /home/chessros/public_html/admin/modules/authors.php در خط 232

هشدار : شامل (ماژول / مدیر / زبان / زبان-farsi.php) [ function.include ]: باز نشد جریان: بدون چنین فایل یا دایرکتوری در /home/chessros/public_html/admin/modules/authors.php در خط 232

هشدار : شامل () [ function.include ]: باز کردن "ماژول / مدیر / زبان / زبان-farsi.php» شکست خورد برای گنجاندن (را شامل ':. / usr / معاونت / پی اچ پی: / usr / محلی / معاونت / پی اچ پی' ) در/home/chessros/public_html/admin/modules/authors.php در خط 232

هشدار : شامل (ماژول / بلوک / زبان / زبان-farsi.php) [ function.include ]: باز نشد جریان: بدون فایل مانند یا دایرکتوری در /home/chessros/public_html/admin/modules/authors.php در خط 232

هشدار : شامل (ماژول / بلوک / زبان / زبان-farsi.php) [ function.include ]: باز نشد جریان: بدون فایل مانند یا دایرکتوری در /home/chessros/public_html/admin/modules/authors.php در خط 232

هشدار : شامل () [ function.include ]: شکست باز کردن "ماژول / بلوک / زبان / زبان-farsi.php 'برای گنجاندن (را شامل ':. / usr / معاونت / پی اچ پی: / usr / محلی / معاونت / پی اچ پی) در/home/chessros/public_html/admin/modules/authors.php در خط 232

هشدار : شامل (ماژول / تصاویر / زبان / lang- farsi.php) [ function.include ]: باز نشد جریان: بدون چنین فایل یا دایرکتوری در /home/chessros/public_html/admin/modules/authors.php در خط 232

هشدار : شامل (ماژول / تصاویر / زبان / lang- farsi.php) [ function.include ]: باز نشد جریان: بدون چنین فایل یا دایرکتوری در /home/chessros/public_html/admin/modules/authors.php در خط 232
این پیغام خطا را چطور باید درست کنیم
هشدار : شامل () [ function.include ]: انجام نشد باز کردن "ماژول / تصاویر / زبان / زبان-farsi.php 'برای گنجاندن (را شامل':. / usr / معاونت / پی اچ پی: / usr / محلی / معاونت / پی اچ پی) در / صفحه اصلی / chessros / public_html / ایجاد مدیریت / ماژول /authors.php در خط 232

هشدار : شامل (ماژول / ماژول / زبان / زبان-farsi.php) [ function.include ]: باز نشد جریان: بدون چنین فایل یا دایرکتوری در / صفحه اصلی / chessros / public_html / ایجاد مدیریت / ماژول /authors.php در خط 232

هشدار : شامل (ماژول / ماژول / زبان / زبان-farsi.php) [ function.include ]: باز نشد جریان: بدون چنین فایل یا دایرکتوری در / صفحه اصلی / chessros / public_html / ایجاد مدیریت / ماژول /authors.php در خط 232

هشدار : شامل () [ function.include ]: شکست باز کردن "ماژول / ماژول / زبان / زبان-farsi.php 'برای گنجاندن (را شامل':. / usr / معاونت / پی اچ پی: دایرکتوری / usr / محلی / معاونت / پی اچ پی) در/home/chessros/public_html/admin/modules/authors.php در خط 232

www.chessrostami.ir [FONT=Arial]آموزش شطرنج : دانلود نرم افزار شطرنج : شطرنج آنلاین[/FONT]
[FONT=Arial]
[/FONT]
[FONT=Arial]بزرگترین مرجع منابع شطرنج ایران --- آکادمی آموزش شطرنج از راه دور www.chessok.ir
[/FONT]
نمایه کاربر
mellifera
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: آذربايجان شرقي - مرند
تشکر کرده: 277 دفعه
تماس:

پست توسط mellifera »

iman64 نوشته شده:کاربران عزیز : sina2007 و mellifera مشخصات هاسشتون رو بدن تا من بررسی کنم و اگر مشکل با همون فایل که جدیداً دوستان ضمیمه کردن قابل حل بود مجوزش رو بدم بهتون.

سلام اقای نامور ممنون میشم این تایید رو بدین تا ببینیم مشکل از چی میتونه باشه.تشکر.
سایت زنبورعسل ایران
www.mellifera.ir
نمایه کاربر
reza61
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: تبــــریـــــز
تشکر کرده: 403 دفعه
تماس:

پست توسط reza61 »

mellifera نوشته شده:
iman64 نوشته شده:کاربران عزیز : sina2007 و mellifera مشخصات هاسشتون رو بدن تا من بررسی کنم و اگر مشکل با همون فایل که جدیداً دوستان ضمیمه کردن قابل حل بود مجوزش رو بدم بهتون.

سلام اقای نامور ممنون میشم این تایید رو بدین تا ببینیم مشکل از چی میتونه باشه.تشکر.

جناب mellifera الان دو مورد هستش حتما یه اسکن از هاستتون داشته باشین ( یه تیکت به پشتیبانی جهت اسکن هاست ) من بجای شما بودن بغیر قالب و فایل کانفیگ و اون فایلهایی که مورد نیاز هستش و بعدا آپلود کردین , همه رو پاک میکردم و نیوک رو دوباره آپلود میکردم
و دومی اینکه مشکل اتون فقط بازدید امروز و دیروز هستش ؟
نمایه کاربر
mellifera
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط mellifera »

reza61 نوشته شده:
mellifera نوشته شده:

جناب mellifera الان دو مورد هستش حتما یه اسکن از هاستتون داشته باشین ( یه تیکت به پشتیبانی جهت اسکن هاست ) من بجای شما بودن بغیر قالب و فایل کانفیگ و اون فایلهایی که مورد نیاز هستش و بعدا آپلود کردین , همه رو پاک میکردم و نیوک رو دوباره آپلود میکردم
و دومی اینکه مشکل اتون فقط بازدید امروز و دیروز هستش ؟

سلام رضای عزیز ممنونم این کار رو کردم هم هاستینگم هم از طریق خود هاست بررسی کردم و فایلها رو حذف کردم. مشکل بازدید امروز و فرداست و مشکل دیگه ای وجود نداره.
از حذف فایلها میترسم واسه همین نمیتونم دست بزنم.
سایت زنبورعسل ایران
www.mellifera.ir
نمایه کاربر
reza61
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: تبــــریـــــز
تشکر کرده: 403 دفعه
تماس:

پست توسط reza61 »

اگه خواستی من درستش کنم البته فقط بازدید کلی سایت میمونه
نمایه کاربر
mellifera
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط mellifera »

reza61 نوشته شده:اگه خواستی من درستش کنم البته فقط بازدید کلی سایت میمونه

ممنونم رضای عزیز خوب حالا هم بازدید کلی رو نشون میده بازدیدهای روزانه رو نشون نمیده. اخه مشکل از کجاست اخه.
سایت زنبورعسل ایران
www.mellifera.ir
نمایه کاربر
alirezaxxx
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: خراسان رضوی
تشکر کرده: 129 دفعه
تماس:

پست توسط alirezaxxx »

mellifera نوشته شده:
reza61 نوشته شده:اگه خواستی من درستش کنم البته فقط بازدید کلی سایت میمونه

ممنونم رضای عزیز خوب حالا هم بازدید کلی رو نشون میده بازدیدهای روزانه رو نشون نمیده. اخه مشکل از کجاست اخه.

سلام نمیدونم ولی پیشنهاد میدم

1 رفع عیب دیتابیس رو بزن
اگر جداول خطا دادن درستشون کن تا همه اوکی بدن
بکاپ بگیر از کل سایتت
بریزش تو پوشه
بعد نیوک 8.3.7 رو بجز پوشه تم و فایل کانفیگ آپلود و اکسترکت کن ببین مشکل حل میشه یا نه
اگه حل شد از فایل های php است اگه نشد از دیتابیس باید برسی بشه . بهینه سازی بزنی و.....
کاربرمحترم:بعدازحل مشکل حتماروش حل مساله رادرآخرین تاپیک قرار بدید تا اگر کسی به مشکل خورد با خواندن تاپیک شما به جواب برسد .

پیامک
alkhin
کاربر جدید
کاربر جدید
تماس:

پست توسط alkhin »

من نیوک 8.3 را 25 اسفند نصب کردم لازم که اصلاحیه را نصب کنم بعضی موقع مطلب را ارسال میکنم بعد میبینم هیچی ارسال نشده وخطا هم نمیده مشکل چی؟
www.chessrostami.ir [FONT=Arial]آموزش شطرنج : دانلود نرم افزار شطرنج : شطرنج آنلاین[/FONT]
[FONT=Arial]
[/FONT]
[FONT=Arial]بزرگترین مرجع منابع شطرنج ایران --- آکادمی آموزش شطرنج از راه دور www.chessok.ir
[/FONT]
singledesign
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 7 دفعه
تماس:

پست توسط singledesign »

اره باید نصب کنی
alkhin
کاربر جدید
کاربر جدید
تماس:

پست توسط alkhin »

ممنون از پاسخ شما اما تو بروز رسانی زده اصلاحیه 1.7 نصیب هست نیوک شما آپدیت است من 25 اسفند 93 نصب کردم
[FONT=Arial]
[/FONT]
[/FONT]
singledesign
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 7 دفعه
تماس:

پست توسط singledesign »

alkhin نوشته شده:ممنون از پاسخ شما اما تو بروز رسانی زده اصلاحیه 1.7 نصیب هست نیوک شما آپدیت است من 25 اسفند 93 نصب کردم

شما نیوک رو دوباره تاریخ امروز دانلود کن و تمام فایلها رو بجز کانفیگ دوباره جایگزین کن تاریخ بروز رسانی اصلاحیه رو ببینی تغییرات زیادی کرده
نمایه کاربر
imanagha
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 50 دفعه
تماس:

پست توسط imanagha »

alkhin نوشته شده:ممنون از پاسخ شما اما تو بروز رسانی زده اصلاحیه 1.7 نصیب هست نیوک شما آپدیت است من 25 اسفند 93 نصب کردم

اگر بعد از 2 اسفند دانلود کردید نیاز به نصب اصلاحیه 2 اسفند نمی باشد
نمایه کاربر
mellifera
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط mellifera »

با سلام به دوستان مشکل امار بازدید روزانه به روال عادی برگشت احتمالا با سال شمسی ست بوده که از اول فروردین به حالت عادی برگشته. تصویر
سایت زنبورعسل ایران
www.mellifera.ir
نمایه کاربر
imanagha
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 50 دفعه
تماس:

پست توسط imanagha »

sigma نوشته شده:سلام ممنون از امیر آقا بابت اطلاع رسانی اصلاحیه
بنده تمامی موارد رو مجدد با دقت جایگزین کردم. حتی بعدش دوباره فایل ها رو دانلود کردم و با اصلایه compare کردم که درست جایگزین شده باشه.
اما سه تا سوال دارم:

1- در بخش مدیریت هنگام تغییر پسورد هشدار زیر داده می شه:

Warning: include(modules/NivoSlider/language/lang-farsi.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in/home/irlang/public_html/admin/modules/authors.php on line 232

Warning: include(modules/NivoSlider/language/lang-farsi.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in/home/irlang/public_html/admin/modules/authors.php on line 232

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'modules/NivoSlider/language/lang-farsi.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/irlang/public_html/admin/modules/authors.php on line 232

ممنون می شم بنده رو راهنمایی بفرمایید یا اگه کسی با این مشکل برخورد کرده مطرح کنه.
خب مشخصه دوست من، در مسیر زیر
modules/NivoSlider/language/lang-farsi.php فایل lang-farsi.php وجود نداره ، لطفا این فایل رو اونجا ایجاد کن، مشکل این ارور حل میشه

alirezaxxx نوشته شده: با سلام و تشکر
بعد از تغیر پسورد مدیریت اصلی
متن خطای زیر .
[PHP]
Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home2/kashmariesc/public_html/admin/modules/authors.php on line 539

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home2/kashmariesc/public_html/admin/modules/authors.php on line 566

[/PHP]
هیچ گزینه ای نبود و با مرورگر به صفحه قبل برگشتم
boris نوشته شده: سلام ایا این مشکل برطرف شده؟ چون میخواستم اصلاحیه اسفند را بریزم یکوقت این پیغام را نده بعد از تعقیر رمز..ممنون

شما و همه دوستانی که مشکل دوست عزیزمون رو دارن فایل پیوستی زیر رو جایگزین
public_html/admin/modules/authors.php بکنند ، مشکل ایشالا حل میشه
برای اصلاح بنده دو خط زیر رو به فایل اضافه کردم
[PHP] if($auth_modules==''){$auth_modules[]='';}
if($auth_modules2==''){$auth_modules2[]='';}
[/PHP]
،
در ضمن دوستانی که ارور خط 232 رو دارند مربوط هست به فایل زبان، لطفا چک کنید تمام ماژولها و ترجمه ها دارای language/lang-farsi.php' باشند
شما دسترسی جهت مشاهده فایل پیوست این پست را ندارید.
ashkan_72kiany
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 3 دفعه

کمک ضروری

پست توسط ashkan_72kiany »

سلام و متشکرم

من 1.8 رو نصب کردم و دو مشکل دارم که الان رمز مدیریت فایل م خراب شده و از طریق phpmyadmin نمیتونم عوضش کنم. گزینه رو MD5 میزارم و کد هش رو بهش میدم بعد میام رمز 123456 رو میزنم وارد نمیشه. لطفا یک کد هش شده رو بدید.

مشکل دومم هم در اپلود هست. نمیتونم اپلود کنم. صفحه مثل این عکس میشه.

تصویر
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “اخبار و اطلاعیه های سایت - News & Announcement”