توضیحاتی درباره بروز رسانی نسخه 8.3.6 به 8.4 مرجع نیوک ایران

اخبار و اطلاعیه های سایت را در این بخش ملاحظه فرمائید.
نمایه کاربر
webdesign2012
عضو تیم پشتیبان
عضو تیم پشتیبان
محل اقامت: Seo
تشکر کرده: 191 دفعه
تماس:

Re: توضیحاتی درباره بروز رسانی نسخه 8.3.6 به 8.4 مرجع نیوک ا

پست توسط webdesign2012 » چهار شنبه 18 تیر 1393, 2:59 am

Saman_DL نوشته شده:مدیران عزیز یا تاپیک رو قفل کنید! و یا گزارش از کار بدید!!!!!!

به چه حقی تعیین تکلیف میکنین؟

طراحی تالارگفتمان حرفه ای و ست با نیوک 8.2 و 8.3

طراحی قالب نیوک 8.3

حمايت مالي از نيوك

قالب های قرار داده شده کاربران
نمایه کاربر
MrPooya
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: تهران
تشکر کرده: 189 دفعه

پست توسط MrPooya » چهار شنبه 18 تیر 1393, 12:22 pm

سلام

من چند پیشنهاد دارم برای نسخه جدید. نمی دونم ناراحت می شید اگر پیشنهاد بدم یا نه ؟

1 - خب فکر می کنم 100% همینطور باشه ولی بهتره در نسخه جدید از mysqli استفاده کنید به جای mysql یا از رابط PDO استفاده کنید که با نسخه های جدید PHP هم مشکلی نداشته باشه.

2 - نمی دونم دلیل خاصی داره که از Prepared statements استفاده نمی کنید یا نه ؟

3 - به نظر من بهتره نیوک شی گرا نوشته بشه. از هسته اصلی این نیوک میشه متوجه شد که خیلی قدیمی هست و حرفه ای نوشته نشده است و شی گرایی درش دیده نمیشه. خب دیگه نیاز به توضیح نیست که چرا بهتر هست شی گرا بشه.

4 - به نظرم انجمن ساز مجموعه رو به MyBB تغییر بدید خیلی بهتر هست یا اینکه رابط PHPBB باشه و رابط MyBB هم اضافه کنید. خب vBulletin رو درسته باید کسانی که می خواهند هزینه کنند ولی MyBB رو به نظرم اگر رایگان انجام بدید برای سیستم بهتر هست.

5 - بهتر هست که روی سرعت لود نیوک کار کنید. همونطور که هسته قدیمی هست و تغییرات زیادی کرده سرعت لود هم پایین هست یعنی به شخصه خودم تمام سایت هایی که دیدم با 8.3 بودند سرعت لودشون پایین تر از 8.2 هست.

6 - این مورد رو اگر بشه خیلی حرفه ای تر میشه نیوک. ویرایشگر آنلاین قالب درست کنید برای سیستم. مثلا قالب هایی رو که آپلود می شند رو بشه آنلاین تغییرات درشون ایجاد کرد مثلا کد های CSS شون رو بشه تغییر داد یا کلا تمام بخش های قالب رو بشه تغییر داد

7 - این یکی رو هم در حد یک تئوری عرض می کنم. به نظر من برای کد کردن یوزرنیم کاربران بهتر هست از md5 استفاده کنید تا base64 . البته تا اونجایی که من یک نگاه مختصر داشتم فقط base64 دیدم و فکر نکنم از md5 استفاده شده باشه.

موفق باشید
[CENTER][FONT=Tahoma]Mr.Pooya[/FONT][/CENTER]
نمایه کاربر
nimfa
کاربر جدید
کاربر جدید

به کجا رسید؟؟؟

پست توسط nimfa » سه شنبه 24 تیر 1393, 6:43 pm

مسئولین محترم نیوک
میشه بگین تا الان چند درصد کار انجام شده...
ما الان چند ساله منتظریم...
حداقل یه نمونه آزمایشی میزاشتید که نظر بدیم...
خواهشمندیم رسیدگی کنید...
[CENTER] نیمفا هاستینگ بزودی...[/CENTER]
نمایه کاربر
SoltanMusic
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: سلطان موزیک
تشکر کرده: 277 دفعه
تماس:

پست توسط SoltanMusic » سه شنبه 31 تیر 1393, 10:01 pm

سلام / این نحوه بازیابی پسورد هم این کد تائید حذف بشه خیلی بهتره بجاش لینک بفرسته !!!!
[CENTER]دانلود آهنگ جدید[/CENTER][CENTER]Link Dedicated Free Film & Serial[/CENTER]
نمایه کاربر
zbazi-ir
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 35 دفعه

پست توسط zbazi-ir » پنج شنبه 16 مرداد 1393, 5:06 am

بنظر من این ورژن جدیدو که میخواین بدین بیرون رو با نام نیوک 9 بدین بیرون تصویر
قابلیت آپدیت هسته از قسمت مدیریت مثله وردپرس هم اضافه کنید و بعدش زود به زود آپدیت بدین بیرون و باگ ها رو برطرف کنید تصویر
اگه بتونید یه فروشگاه آنلاین برا توسعه دهندگان نیوک هم بذارین هم برا خودتون کسب درآمد میشه و هم نیوک روز به روز پیشرفت میکنه تصویر
نمایه کاربر
amin3sot
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: سایتم همراه من
تشکر کرده: 11 دفعه
تماس:

پست توسط amin3sot » جمعه 17 مرداد 1393, 7:30 am

اوووووووووو شما هنوز درگیر نیوک جدید هستین؟ نیوکم هنوز بعداز چندسال منتشر نشده؟!!
من ادعایی ندارم وخدایی نکرده طلبکار هم نیستم، اما بنظر من نیوک رو خالی خالی با هسته سبک منتشر کنید
وبعد برای پلاگین هاش یا همون بلوک هاش ، یه فروشگاه بزارید که هرکس برحسب نیازی که داره، بخره و روش نصب کنه، هم یه کسب درآمدی برای شما میشه وهم اینکه کاربران مجبور نیستند یه تریلی امکانات که برای خیلی هام اصلا نمیدونند چی هست و استفاده نمیشه رو بیخودی یدک نکشه

من خودم برنامه نویس هستم، وقتی یه کارو رایگان میکنم خیلی اشتیاقی ندارم، اما وقتی یه درآمدی توش باشه حتی هرچند کم ، شوق واشتیاقم وهمچنین ایده های جالبی میاد توی ذهنم

نیوک خیلی خیلی سنگینه، ووقتیم یه قالب نسبتا خوب روش نصب میکنی به هرطوریم که سئو باشه بازم بشدت افت سرعت پیدا میکنه
ما سایت داریم، وداریم بروزرسانیش میکنیم و براش زحمت میکشیم، اما وقتی بازدیدکننده بخاطر سنگینی ومعطلی سایت بخواد اذیت بشه وسایت رو ترک کرده چه فایده ، هزارسالم که برنامه نویسی کرده باشید ارزشی ندراه
ماخیلیا داریم میزنیمو میخوریم که گوگل یه نیم نگاهی به ما بندازه، بجرات میگم، گوگل تا ببینه یه سایت نیوک هست کلا بیخیالش میشه وورودی نمیده، من اینو به شخصه تست کردم
نمیخوام خدایی نکرده کاربران نیوکو به سمت وردپرس بکشونم ، وردپرس که مال بابام نیست،
سایت نیوکم با بازدید وبگذرم روزانه بین 30تا 80 تا بود و ورودی گوگلم بین 8تا 18 نفر بود ودر بهترین شرایط که کلی براش ذوق میکردم میشد 36 نفر ورتبه الکسامم 18هزاربود ودربهترین شرایط 13هزار
اما بااسرار یکی از دوستان با وجودی که نیوکو خیلی دوست داشتم به وردپرس کوچ کردم با همون مطالب، وقتی رفتم وردپرس یه مدت کار واسم پیش اومد نتونستم اصلا به سایت بیام، اما وقتی اومدم اصلا هگ کردم، باوجودی که مطلب نفرستاده بودم و مطالبمم همون مطالب قبلی بودکه روی نیوک بود بازدیدام از 80نفر نیوک شده بود 6هزار نفر و ورودی گوگلمم روزانه بین 1000 تا 1300 نفر شده بود (البته سایتم تفریحی هست)

مگه فرق وردپرس با نیوک چیه ؟
من فرق نیوک با وردپرس رو در دو چیز دیدم:
1- هسته سبک وسئوشده وردپرس
2- وجود قالبهای متفاوت
دروردپرس

این دوچیز اصلا توی نیوک وجود نداره، ماشبانه روز میزنیمو میخوریم خودمونو میکشیم وپای اینترنت وسیستم خودمونو برای سایتمون اذیت میکنیم اماوقتی بخاطر عدم وجود سئو و کنی سایت بازدید نداشته باشیم، هزار هزار امکانات روش باشه وهسته قدیمی باشه یا هرچیزی ... باشه چه فایده

وهم اینکه من توی وردپرس، یه قالب هایی دیدم که اصلا آدم کیف میکنه همینطور بشینه نگاش کنه یا باهش کار کنه واصلا از سایت خارج نشه
اما توی نیوک قالبا یه ستون سمت راست یکی سمت چپ ، ووسطم همش پست زیرهم زیر هم هست، همین همش همین
خیلی از دوستان استعداد به خرج میدند بلوکاشو یکم رنگی میکنند و یه هیدرم میزارند، مثلا یه سایت تفریحی بخوای قالب نیوک بزاری روش نداره
چندتا قالب سه ستونه یا چهار ستونه، یا قالب هارو طوری طراحی کنید که فقط توش لینک باشه برای سایت های خبری و....

بنظر من هسته نیوکو بهینه کنید، سئو رو بهینه کنید ، نیوکو بدون هیچ امکانات و مواردی بدین بیرون
بعدشم برای امکانات جانبیش یه فروشگاه خیلی خوشکل بزنید و امکاناتش رو باقیمت معمولی بدین بیرون که کاربرانم بتونند بخرندش ،
وقتی یه بلوک پولی باشه قائدتا تااونجایی که میشه بی عیب عرضه میشه و...
یه قسمتم توی فروشگاه بزارید تا کاربرانی که برنامه نویسی میتونند برای نیوک بلوک و امکانات طراحی کنند وبفروشند، اینطوری هم امکانات و بلوک های حرفه ای داریم وهم برنامه نویس ها مشتاقترند برای طراحی حرفه ای تر
مطمئنا نیوک میتونه از وردپرس پیشی بگیره اینو شک نکنید، اما با این معایبی که وجود داره واین کندی در انتشار نتنها پیشرفتی احساس نمیشه بلکه کاربرانم ممکنه فراری بشند
اگر حتی برای یه غلط املایی یه بروزرسانی بدین بیرون کاربران خیلی خوشحال میشند ومیگن ای ول سیستم ما فعاله وداره بروز میشه، این خیلی بهتره تا یه بروزرساین رو چند سال طول بکشه و بخواد تغییرا کلی داشته باشه، خب این تغییرات رو هراز چندماه یکبار بصورت یک بروزرسانی بدین بیرون

من نیوکو خیلی دوست دارم و چندسال باهاش کار کردم از نسخه 8.0یا نمیدونم 8.1 کار کردم 8.2 و 8.3
بخاطر همین هراز چند وقتی میام توی سایت تا ببینم نسخه جدید اومده یا نه، که اگر اومده وبهینه شده از وردپرس کوچ کنم برگردم به نیوک
سیستم نیوک خیلی عالی، وقتی توی پلن مدیریتش میری آدم حال میکنه باهاش کار کنه، خیلی زیبا با دسته بندی جذاب
اما توی وردپرس بخوای مثلا یه پست ثابت بالای سایت بزاری پدرآدم درمیاد، میخواد با تگ ها کار کنیو قالبو دست کاری کنی ، اما نیوک آدم کیف میکنه میری توی پیغام ها وبه هررنگی وبهر تعداد که بخوای میتونی بزاری و همینطور بقیه قسمت هاش و... که توی ورد پرس هزار دنگو فنگ داره

بی صبرانه منتظر نسخه جدید نیوک هستیم وتشکر میکنم از همه عزیزان ومدیرانی که بی هیچ چشم داشتی دارند شبانه روز کار وفعالیت میکنند که انشاالله یه نیوک توپ بدند بیرون
انشاالله که نیوک رکورد وردپرس یا هر سیستم دیگه ای رو میشکنه
تبادل لینک با تمامی سایت ها
wWw.AminB.ir
درگوگل سرچ کنیدکتاب همراه من
یاازسایت دانلودکنید
نمایه کاربر
Saman_DL
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 15 دفعه

پست توسط Saman_DL » شنبه 18 مرداد 1393, 8:27 am

amin3sot نوشته شده:اوووووووووو شما هنوز درگیر نیوک جدید هستین؟ نیوکم هنوز بعداز چندسال منتشر نشده؟!!
من ادعایی ندارم وخدایی نکرده طلبکار هم نیستم، اما بنظر من نیوک رو خالی خالی با هسته سبک منتشر کنید
وبعد برای پلاگین هاش یا همون بلوک هاش ، یه فروشگاه بزارید که هرکس برحسب نیازی که داره، بخره و روش نصب کنه، هم یه کسب درآمدی برای شما میشه وهم اینکه کاربران مجبور نیستند یه تریلی امکانات که برای خیلی هام اصلا نمیدونند چی هست و استفاده نمیشه رو بیخودی یدک نکشه

من خودم برنامه نویس هستم، وقتی یه کارو رایگان میکنم خیلی اشتیاقی ندارم، اما وقتی یه درآمدی توش باشه حتی هرچند کم ، شوق واشتیاقم وهمچنین ایده های جالبی میاد توی ذهنم

نیوک خیلی خیلی سنگینه، ووقتیم یه قالب نسبتا خوب روش نصب میکنی به هرطوریم که سئو باشه بازم بشدت افت سرعت پیدا میکنه
ما سایت داریم، وداریم بروزرسانیش میکنیم و براش زحمت میکشیم، اما وقتی بازدیدکننده بخاطر سنگینی ومعطلی سایت بخواد اذیت بشه وسایت رو ترک کرده چه فایده ، هزارسالم که برنامه نویسی کرده باشید ارزشی ندراه
ماخیلیا داریم میزنیمو میخوریم که گوگل یه نیم نگاهی به ما بندازه، بجرات میگم، گوگل تا ببینه یه سایت نیوک هست کلا بیخیالش میشه وورودی نمیده، من اینو به شخصه تست کردم
نمیخوام خدایی نکرده کاربران نیوکو به سمت وردپرس بکشونم ، وردپرس که مال بابام نیست،
سایت نیوکم با بازدید وبگذرم روزانه بین 30تا 80 تا بود و ورودی گوگلم بین 8تا 18 نفر بود ودر بهترین شرایط که کلی براش ذوق میکردم میشد 36 نفر ورتبه الکسامم 18هزاربود ودربهترین شرایط 13هزار
اما بااسرار یکی از دوستان با وجودی که نیوکو خیلی دوست داشتم به وردپرس کوچ کردم با همون مطالب، وقتی رفتم وردپرس یه مدت کار واسم پیش اومد نتونستم اصلا به سایت بیام، اما وقتی اومدم اصلا هگ کردم، باوجودی که مطلب نفرستاده بودم و مطالبمم همون مطالب قبلی بودکه روی نیوک بود بازدیدام از 80نفر نیوک شده بود 6هزار نفر و ورودی گوگلمم روزانه بین 1000 تا 1300 نفر شده بود (البته سایتم تفریحی هست)

مگه فرق وردپرس با نیوک چیه ؟
من فرق نیوک با وردپرس رو در دو چیز دیدم:
1- هسته سبک وسئوشده وردپرس
2- وجود قالبهای متفاوت
دروردپرس

این دوچیز اصلا توی نیوک وجود نداره، ماشبانه روز میزنیمو میخوریم خودمونو میکشیم وپای اینترنت وسیستم خودمونو برای سایتمون اذیت میکنیم اماوقتی بخاطر عدم وجود سئو و کنی سایت بازدید نداشته باشیم، هزار هزار امکانات روش باشه وهسته قدیمی باشه یا هرچیزی ... باشه چه فایده

وهم اینکه من توی وردپرس، یه قالب هایی دیدم که اصلا آدم کیف میکنه همینطور بشینه نگاش کنه یا باهش کار کنه واصلا از سایت خارج نشه
اما توی نیوک قالبا یه ستون سمت راست یکی سمت چپ ، ووسطم همش پست زیرهم زیر هم هست، همین همش همین
خیلی از دوستان استعداد به خرج میدند بلوکاشو یکم رنگی میکنند و یه هیدرم میزارند، مثلا یه سایت تفریحی بخوای قالب نیوک بزاری روش نداره
چندتا قالب سه ستونه یا چهار ستونه، یا قالب هارو طوری طراحی کنید که فقط توش لینک باشه برای سایت های خبری و....

بنظر من هسته نیوکو بهینه کنید، سئو رو بهینه کنید ، نیوکو بدون هیچ امکانات و مواردی بدین بیرون
بعدشم برای امکانات جانبیش یه فروشگاه خیلی خوشکل بزنید و امکاناتش رو باقیمت معمولی بدین بیرون که کاربرانم بتونند بخرندش ،
وقتی یه بلوک پولی باشه قائدتا تااونجایی که میشه بی عیب عرضه میشه و...
یه قسمتم توی فروشگاه بزارید تا کاربرانی که برنامه نویسی میتونند برای نیوک بلوک و امکانات طراحی کنند وبفروشند، اینطوری هم امکانات و بلوک های حرفه ای داریم وهم برنامه نویس ها مشتاقترند برای طراحی حرفه ای تر
مطمئنا نیوک میتونه از وردپرس پیشی بگیره اینو شک نکنید، اما با این معایبی که وجود داره واین کندی در انتشار نتنها پیشرفتی احساس نمیشه بلکه کاربرانم ممکنه فراری بشند
اگر حتی برای یه غلط املایی یه بروزرسانی بدین بیرون کاربران خیلی خوشحال میشند ومیگن ای ول سیستم ما فعاله وداره بروز میشه، این خیلی بهتره تا یه بروزرساین رو چند سال طول بکشه و بخواد تغییرا کلی داشته باشه، خب این تغییرات رو هراز چندماه یکبار بصورت یک بروزرسانی بدین بیرون

من نیوکو خیلی دوست دارم و چندسال باهاش کار کردم از نسخه 8.0یا نمیدونم 8.1 کار کردم 8.2 و 8.3
بخاطر همین هراز چند وقتی میام توی سایت تا ببینم نسخه جدید اومده یا نه، که اگر اومده وبهینه شده از وردپرس کوچ کنم برگردم به نیوک
سیستم نیوک خیلی عالی، وقتی توی پلن مدیریتش میری آدم حال میکنه باهاش کار کنه، خیلی زیبا با دسته بندی جذاب
اما توی وردپرس بخوای مثلا یه پست ثابت بالای سایت بزاری پدرآدم درمیاد، میخواد با تگ ها کار کنیو قالبو دست کاری کنی ، اما نیوک آدم کیف میکنه میری توی پیغام ها وبه هررنگی وبهر تعداد که بخوای میتونی بزاری و همینطور بقیه قسمت هاش و... که توی ورد پرس هزار دنگو فنگ داره

بی صبرانه منتظر نسخه جدید نیوک هستیم وتشکر میکنم از همه عزیزان ومدیرانی که بی هیچ چشم داشتی دارند شبانه روز کار وفعالیت میکنند که انشاالله یه نیوک توپ بدند بیرون
انشاالله که نیوک رکورد وردپرس یا هر سیستم دیگه ای رو میشکنه

درود

امید وارم مدیران عزیز از گفته های شما کمی درس بگیرن!تصویر

روز خوش!
امضا جای تبلیغات نیست!
نمایه کاربر
cheshmak
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 2 دفعه

پست توسط cheshmak » شنبه 8 شهریور 1393, 2:14 pm

سلام به همه و خسته نباشيد به مديران عزيز خارج از هر صحبتي كه شده من از اولين نسخه نيوك كار كردم تا الان و هميشه نيوك رو در اولويت دارم و داشتم من به همه بازديدكنندگان و همه وب مسترها از جانب خودم به مديران ميگم مطمئن باشيد با اومدن نسخه جديد همه برميگردن به نيوك و از قبل هم بهتر من از تلاشي كه ميكنيد تشكر ميكنم و اميدوارم هميشه دركارتون موفق باشيد به اميد معرفي نسخه جديد نيوك .
نمایه کاربر
Tak3Da
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: کرمانشاه
تشکر کرده: 26 دفعه
تماس:

پست توسط Tak3Da » یک شنبه 9 شهریور 1393, 4:00 am

مدیران هیچوقت از سیستم های دیگه تقلید نکنید نیوک بهترین هست

اینایی هم که میگن نیوک شبیه وردپرس شه برن از همون سیستم استفاده کنن

از نظر من نیوک خیلی بهتر از وردپرس هست هم زیبایی هم کارایی!!!
armandost
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 1 دفعه

پست توسط armandost » جمعه 14 شهریور 1393, 1:00 pm

سلام
چرا نسخه جدید اراه نمی شه سه سال نیم از از نسخه قبلی می گذره و درحدود دوسال خورده یی که شما دارید روی نسخه جدید کار می کنید
کی قرار پس بیاد دوسال دیگه....؟ فکر نمی کنید داره زمان ویرایشتون طولانی می شه
بهتر نیست شما مثل مدیریت محتوا هی دیگه نسخه جدید رو زود به زود اراه کنید ودر هرکدوم تغیراتی بدی تا مدیریت محتوای شما اپدید باشه

الان من هر روز میا این سایت تا ببینم بلکه نسخه جدید اراه شد
اما خبری نیست
دست کم یک یک نسخه آزمایشی بدید بیرون
سه سال اگر ادم خوش هم تنها باشه میتونه یک مدیریت محتوایی بزنه چه برسه تیم باشه ببخشید فقد یک تلنگر بودتصویرتصویر
نمایه کاربر
ircfc
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 68 دفعه
تماس:

پست توسط ircfc » شنبه 15 شهریور 1393, 1:08 pm

سلام

خسته نباشید

واقعا فکر نمیکنید خیلی طولانی شده این نسخه جدید نیوک؟؟
نه خبری میدید از نسخه نه چیزی؟

واقعا کاربران خسته شدن از این همه منتظر شدن
بابا یه کاری بکنید

موفق باشید. یاحق
[CENTER]سرور ایران | بهترین هاستینگ با مناسبترین قیمت

تبليغات با قيمت باورنكردني در سايت با پيج رنك 3 گوگل
{بنر زير اخرين ارسالات(250 تومان يكساله) - بنر بالاي فوتر(250 تومان يكساله) - بنر بين تاپيك اول و دوم(250 تومان يكساله)}
كل بسته بالا به قيمت 750 هزار تومان براي يكسال فقط براي دو نفر

ایران سی اف سی | بزرگترین تالار گفتمان تفریحی و سرگرمی در کشور ایران

زرین پال | مناسب ترین درگاه برای وبسایت ها[/CENTER]
نمایه کاربر
perfeshnal
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
تشکر کرده: 385 دفعه
تماس:

پست توسط perfeshnal » شنبه 15 شهریور 1393, 5:54 pm

از همه دوستانی که تا اینجا صبر کردند ممنونیم
ما هم میدونیم زمان ارائه نسخه 8.4 خیلی طول کشیده دلایلی رو هم در همین تاپیک اعلام کردیم چون کاربران نیوک رو از خودمون میدونیم و نمی خواهیم چیزی جز حقیقت و مشکلاتی که واقعا داشتیم بهشون بگیم
به زودی خبرهای خوبی در راه هستش
armandost
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 1 دفعه

پست توسط armandost » یک شنبه 16 شهریور 1393, 1:28 pm

perfeshnal نوشته شده:از همه دوستانی که تا اینجا صبر کردند ممنونیم
ما هم میدونیم زمان ارائه نسخه 8.4 خیلی طول کشیده دلایلی رو هم در همین تاپیک اعلام کردیم چون کاربران نیوک رو از خودمون میدونیم و نمی خواهیم چیزی جز حقیقت و مشکلاتی که واقعا داشتیم بهشون بگیم
به زودی خبرهای خوبی در راه هستش
دوست عزیز حدقل بگید چقد کار داره درچه مقطعی هستید
یک حد که به ما می تونید بدید 1ماه 1سال 10 سال 100سال
منظورم این که کی اراه می شه؟
عضوجدید بگیریدتصویر
یک سری به انجمن های بزرگ بزنید تایپ بدید حتما کسی هست که همراه شه

یایک کار دیگه بکنید همین نیوک رو ویرایش کنید درستش کنید فوقش 6ماه نه2 سال می شه
تصویر تصویر تصویر
نمایه کاربر
milad07
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: Yasuj
تشکر کرده: 226 دفعه

پست توسط milad07 » دو شنبه 17 شهریور 1393, 12:53 pm

بی صبرانه منتظر خبر های خوب هستیم تصویر
[CENTER]Telegram : @sootere[/CENTER][CENTER]
[/CENTER][CENTER]Android Developer[/CENTER]
نمایه کاربر
iranmelody
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 12 دفعه

پست توسط iranmelody » چهار شنبه 2 مهر 1393, 11:33 am

وردپرس چيزي نيست كه هي ميگيد وردپرس من با وردپرس هم كاركردم

سئو وردپرس شايد كمي بهتر باشه نه ديگه در اون حد باور كنيد تو نيوك مطالبم زودتر اينكس ميشد

به نظر من از هيچ مديريت محتواي تقليد نكنيد مثل قبل نيوك روپا خدش وايسه بهتره

دوستان كم كاري خدتون رو پاي نيوك نزاريد شما خدتون بايد بريد دنبال سئو

تو پنل وردپرس ادم احساس خفگي ميكنه نيوك بهترينه شك نكنيد
قفل شده قفل شده

بازگشت به “اخبار و اطلاعیه های سایت - News & Announcement”