آغاز به کار پروژه نسخه 8.4

اخبار و اطلاعیه های سایت را در این بخش ملاحظه فرمائید.
نمایه کاربر
cheshmak
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 2 دفعه

Re: آغاز به کار پروژه نسخه 8.4

پست توسط cheshmak »

1- مشكل در نظر سنجي كه بر پايه IP محاسبه ميشه اين يه خورده جالب نيست بهتره كه اين قابليت وجود داشته باشه كه خودمون بتونيم از قسمت مديريت مشخص كنيم كه يه كاربر بتونه چنديدن نظر بده يا بر اساس IP باشه

2- چرا مدل اصلي قالب نيوك طوري نباشه كه شركت ها به جاي استفاده از جوملا يا ... از نيوك استفاده كنن چطوري بگم آخه هر چه قد قالب نيوك خوب طراحي بشه و سفارشيش كني باز هم يه چيزهايشش زايه هستش مثلاً بلوك آمارش ( شركتها به خاطر همين مجبورن آمار رو بردارن بجاش آمار وبگذر بزارن چون ممكنه يك بازديدكننده بياد ازشون انتقاد كنه كه نيوك چيه نصب كردين ... اما نظر من اين يكي از خوبي هاي نيوكه كه همه cms ها اين بخش هاي آماده رو ندارن و يكي كه وارد نباشه بايد كلي هزينه كنه تا يه عضويت راه بندازه تو سايتش اونم با ساده ترين حالت كه اين جاي تقدير داره از نيوك اما از حالت خشك در بياد بهتره ) - قسمت كاربري جالب نيست چون بايد حتماً به انجمن ربطي داشته باشه يه مقدار توي قسمت كاربري تغيير ايجاد كنيد تا از اين حالت خشك و تكراري بيرون بياد اما مثلاً يه سايت وقتي با جوملا طراحي ميشه به يكي نشون بدي يه مقدار به مشكل ميخوره كه تشخص بده اين چه cms استفاده شده اميدوارم منظورم خوب رسونده باشم

3- بعضي از كاربرا وقتي نيوك رو نصب ميكنن دوست دارن كه آدرس admin.php رو تغيير بدن ( درسته كه از راه هايي كه آموزش داده شده انجام بشه ) اما اگه امكان داره در اول نصب نيوك اين امكان وجود داشته باشه تا با نام دلبخواه اين قسمت تغيير كنه

4- بعضي از دوستان وقتي از بخش مديريت بالاي سايتشون مي بينن كه نوشته ( دفعات حمله به سايت : .... ) هستش يه خورده ناراحت ميشن بعد ميگن نيوك امنيت نداره سعي كنيد اين مشكل رو حل كنيد كه اين تعداد حتي به انداره انگشتان دست هم نرسه تا كاربرا نگن نيوك امنيت نداره

5- چرا فقط به فكر سايتهاي موزيك هستين الان ديگه هركي اسم نيوك مياره ميگن واسه سايت موزيك خوبه اما واسه سايتهايي كه نرم افزار ميزارن يا شركتي هستن خوب نيست چرا چون يكيش برميگرده به seo ضعيف كه انشاالله همينطور كه مديران قول دادن اين مشكل رو حل كنن

6- در قسمت اخبار وقتي پستي ارسال ميشه اگه بتونين حالت نمايش پستهارو در حالت هاي متفاوت بزارين خيلي خوبه مثلاً منوي باشه كه بتونيم انتخاب كنيم كه پست به چه شكلي در قالب نمايش داده بشه مثلاً حالت كاشي كاري يعني مثل سايتهاي خبري كه پستها به صورت كوچيك كوچيك كنار هم نمايش داده ميشه ( اين بخش هم در نيوك آموزش داده شده اما بايد كلي مراحل رو طي كرد تا قالب تغيير كنه و نمايش پستها به اين شكل در بياد )

7- در قسمت مديريت گذينه اي باشه مثلاً به اسم تغييرات پيشرفته بر روي قالب ( مثل وردپرس ) تا همه صفحه هاي قالب كدهاش نمايش داده بشه و قابليت ويراش داشته باشه تا واسه تغيير يه مقدار كد نخواهيم بريم توي كنترل پنل

به خاطر زياده گويي شرمنده با تشكر از همه مديران

نمایه کاربر
beinolharamein
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: لاهیجان
تشکر کرده: 104 دفعه
تماس:

پست توسط beinolharamein »

به نظر من نیوک 8.3 مشکل حاد اونچنانی نداره و تنها در برخی از موارد یکمی ضعیف تر از حد انتظار هست که در زیر اشاره میکنم :

1 - گالری تصاویر اصلا در حد نام بزرگ نیوک نیست. همچنین این امکان در گالری بوجود بیاد که بشه عکس رو جایی دیگه آپلود کرد و لینک اونو وارد گالری کرد و لزوما اینطور نباشه که مجبور باشیم در هاست سایت و در خود مکانی که برای گالری تصاویر هست اونجا عکسها رو آپلود کنیم.
2 - سئو که همه گفتند و همه هم میدونیم کمی نیاز به تقویت داره
3 - PHPbb بودن انجمن و دشواری های زیاد برای کاربران مبتدی در نصب مدها و جزئیات انجمن
مشکل خاص دیگه ای حداقل من حس نمیکنم...

اما پیشنهاداتی هم دارم :

1 - بخشی مثل ماژول رادیو آنلاین ایجاد بشه که برنامه های اون قابل زمانبندی باشه و لیست برنامه های هر روز رو به کاربران نشون بده و ساعت کار کردش (24-12-8 ساعته بودن) قابل تغییر باشه.
2 - ارسال خبر با قابلیت انتخاب استایلهایی متفاوت که در صفحه اول سایت نشون داده میشن به کاربران
3 - اضافه شدن امکانات در ماژولها (مانند ماژول قرآن ، ماژولی برای تغییرات سریع و آسان در منوها ، هدر و...)
4 - امکان قرار دادن چند بلوک در یک بلوک (بصورت کلیدهای تب)

___________________________________________________________________________________

امیدوارم همه مدیرانی که بسیار زحمت می کشند و بی چشمداشت در تلاشند به هدف بزرگ جهانی کردن نیوک دست پیدا کنند انشاالله. آرزوی موفقیت برای شما عزیزان
[CENTER]هر روز بیایید به بین الحرمین *** والله ازین میکده غافل نشوید

[/CENTER]
New-Raper
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: C# - C++ - VB- Graphic Design
تشکر کرده: 27 دفعه
تماس:

پست توسط New-Raper »

1. 7یا8تا قالب پیش فرض براش بذارید
2. مشکل خبر ها
3. مشکل موبایل
4. مشکل وصل مستقیم ساب دامین به نیوک از روی هاست نصب شده نیوک
5. مشکل امتیاز دهی
6. مشکل نداشتن تالار نسخه جدیدphpbb
7. مشکل راه اندازی آسان تالار
8. مشکل امتیاز دهی به کاربران به صورت خودکار
9. گذاشتن آماز بازدید چند روز سایت امروز دیروز و ... روی قسمت صفحه مدیریت سایت
10. مشکل rss
11. مشکل نداشتن آموزش تصویری در مورد تمامی تنظیمات مربوط به قالب و سایت در صفحه مدیریت سایت تمامی تنظیمات از کوچکترین تا بزرگترین
بغیش رو هم یادم اومد میگم
این ایدی تلگرام بنده هست اگر کاری با بنده داشتین در خدمتم:
t.me/ershad00
[url=http://sineline.cf:oaurfm]t.me/ershad00[/url:oaurfm]
spanta
کاربر خیلی فعال
تشکر کرده: 204 دفعه
تماس:

پست توسط spanta »

[JUSTIFY]یک مطلبی هست که من تا حالا ندیدم کسی توی انجمن بهش اشاره کنه و جالب اینجاست که این موضوع مستقیما به مدریران نیوک برمیگرده و اونها هم تا حالا به این موضوع به صورت جدی نپرداختن اونم تفاوت اصلی نیوک در کم بودن افزونه یا همون ماژول در مقایسه با بقیه سیستم های موجوده.
به عقیده من یکی از مهم ترین دلایلی که ملت میرن سراغ سیستم هایی مثل جوملا و وردپرس گستردگی امکانات اون سیستم هاست که البته نمیشه از نیوک این توقع رو داشت که به گستردگی اونا باشه چرا که از تمام دنیا دارن روی این سیستم ها کار می کنن اما اینم باید در نظر گرفت که حد اقل ها رو باید برای سیستم در نظر گرفت که من چند موردشو عرض می کنم.
قبل اشاره به کمبود های موجود یه نکته رو نباید فراموش کنیم که طبق سابقه ای که از کاربران نیوک هست تقریبا 90% کسانی که دارن از این سیستم استفاده میکنن محتوی سایتشون بر مبانی ارسال مطلب هست که این مطالب یا محتوی خبری دارن (سایت خبری) یا (سایت موزیک) و یا (سایت دانلود) که این در نوع کاربری، نیوک نسبت به بقیه سیستم ها عقب مونده.
در اینجا من کاربری یک سایت خبری رو مثال میزنم و کمبود ها رو مقایسه میکنم.

قسمت ارسال خبر :[/JUSTIFY][JUSTIFY]
  1. عدم وجود زیر عنوان برای عنوان مطلب شبیه به ماژول مقالات نیوک (در جوملا و وردپرس تعریف شده است)
  2. ساختار چیدمان موضوعات سایت که اگر تعداد موضوعات زیاد شود امکان پیدا کردن موضوع مورد نظر بسیار سخت می شود و ضمنا موضوع اصلی و زیر موضوع همه و همه در یکجا و بدون هیچ گونه نظمی قرار دارد(در در جوملا و وردپرس این گونه نیست)
  3. قسمت موقعیت خبر که در 8.3 تعریف شده اما هیچ گونه قالب نمونه و یا آموزش کاملی در مورد استفاده از این قابلیت بسیار مهم وجود ندارد در صورتی که این قابلیت تحول بزرگی در ساختار مطالب سایت می دهد و همچنین عدم امکان تعریف عنوان مناسب توسط مدیر سایت برای هر موقعیت جهت سهولت در استفاده (سیستم موقعیت بندی قالب در جوملا و وردپرس بسیار اصولی تعریف شده و دست طراحان را باز کذاشته است)
  4. عدم امکان استفاده از یک استایل خاص(به صورت دینامیک نه دستی) در ادیتور اخبار به گونه ای که نویسنده بتواند پس از تعریف یک استایل خاص در قالب خود با زدن یک کلید این استایل را به قسمتی از متن و یا تصاویر ارسالی خود بدهد به عنوان مثال:اگر کسی بخواهد قسمتی از متن خود را در کادر خاصی با استایل تعریف شده خود در قالب قرار دهید حتما باید به صورت دستی استایل مورد نظر را در قسمت منبع فراخوانی کند(در جوملا و ورد پرس پلاگین مخصوص تایپوگرافی وجود دارد)
  5. عدم امکان استفاده از تبلیغات درن متنی در اخبار سایت (در در جوملا و وردپرس پلاگین دارد)
  6. عدم وجود فیلد منبع خبر که به صورت اتوماتیک لین را به عنوان سایت منبع منبع بدهد (در در جوملا و وردپرس وجود دارد)
  7. مشکل قسمت پیش نمایش مطلب که بدون لحاظ کردن استایل قالب اصلی سایت پیش نمایش را ارائه میدهد که به عقیده من اگر پیش نمایش دقیقا طبق استایل قالب سایت نمایش داده نشود هیچ کاربردی ندارد
[/JUSTIFY][JUSTIFY]ادامه مطلب :
[/JUSTIFY][JUSTIFY]
  1. نبود گزینه امتیاز دهی به نظرات بازدید کنندگان سایت (در جوملا و وردپرس تعریف شده است)
  2. نبود امکان درج اتوماتیک شماره خبر در مطالب (در جوملا و وردپرس تعریف شده است)
  3. عدم امکان درج نام فارسی نویسنده مطلب (در جوملا و وردپرس تعریف شده است)
[/JUSTIFY][JUSTIFY]حداقل ماژول هایی که باید در قسمت ارسال خبر وجود داشته باشد[/JUSTIFY][JUSTIFY]
  • نبود ماژول گالری تصاویر برای درج مطلب
  • نبود ماژول پلیر موزیک و یا ویدیو برای درج مطلب
[/JUSTIFY][JUSTIFY]یک نواخت بودن ماژول اخبار در صفحه اصلی (نبود امکان چند ستونه کردن اخبار نمایش داده شده در صفحه اصلی)

ضعیف بودن قسمت ارسال مطلب توسط اعضای سایت (نویسنده مهمان) ماژولی که الان هست بسیار ابتدایی می باشد به عنوان مثال میتوان بخشی را برای ارسال عکس و فایل قرار داد که اکنون وجود ندارد

عدم امکان ساختن موضوعی موقت در یک بازه زمانی خاص(به عنوان مثال پوشش یک کنفرانس یا نمایشگاه یا یک رویدادخاص) با قابلیت ارسال مطالب مربوط به آن موضوع در صفحه خود بدون درج عنوان موضوع در لیست موضوعات اصلی سایت.(در جوملا و وردپرس تعریف شده است)

مشکل سیستم لینک دهی به اخبار (درج عنوان سایت در ابتدای مطلب)

برخی دیگر از مشکلات موجود :

مشکل سایت مپ که بسیاری از کاربران نیوک با آن مشکل اساسی دارند
مشکل خروجی rss که در صورت درج بعضی کاراکتر ها در عنوان مطلب باعث اختلال در rss می شود
عدم امکان ایجاد تغییرات در بلوک های ادامه مطلب در قسمت مدیریت. به عنوان مثال :حذف بلوک های طرفین،درج بلوک انتخابی کاربر،تغییرات در بلوک های سمت چپ و یا درج بلوک وسط در ادامه مطلب
ماژول گالری تصاویر بسیار ابتدایی و ضعیف
ماژول فروشگاه بسیار ابتدایی و عدم وجود اتصال به درگاه پرداخت در ماژول فروشگاه نیوک

تکراری و یکنواخت بودن قالب های پیش فرض نیوک
به عقیده بنده می بایست قالب های پیش فرض علاوه بر طراحی خاص و منحصر به فرد کلیه قابلیت های نیوک را جلوه داده و همچنین حتما به صورت موضوعی قرار داده شود به این صورت که برای موضوعات مهم و پرکاربرد قالبی به صورت پیش فرض وجود داشته باشد به عنوان مثال :
قالب خبری
قالب دانلود
قالب فروشگاهی
قالب شرکتی
و ....

در پایان عرض کنم که بهتره که توسعه دهندگان نیوک حداقل ها رو لااقل در سیستم تعریف کنن و با جمع کردن یک تیم برای طراحی قالب و افزونه برای نیوک این سیستم رو سرپا نگه دارن و در ساختار کلی این امکان رو به نیوک بدن که بشه بهش امکانات اضافه کرد.

اگر هم کبود نیرو دارین میتونین با یک فراخوان از همه کسانی که میتون دعوت کنین برای نیوک قالب و افزونه بزنن و بعد از تست و تایید در فروشگاه برای فروش قرار بدین و درصدی از سود رو هم به سازنده بدین.
یا حق
ویرایش شد[/JUSTIFY]
آخرین ويرايش توسط 1 on spanta, ويرايش شده در 0.
PHP-Wonder
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: گرگان
تشکر کرده: 359 دفعه
تماس:

پست توسط PHP-Wonder »

سلام یه مشکل دیگه که به نظرم وجود داره اینه که اگه کسی از سایت خارج بشه ولی لاگ اوت نکنه تا چند ساعت در بلوک آمارکاربران به صورت آنلاین باقی می مونه اگه بشه طوری بشه که بعد از چند دقیقه که خارج شد از تو بلوک هم بره و آنلاین نشون داده نشه خیلی خوب میشه ممنون
[url=phpbb-f/php-wonder-t.html:op]بسته رایگان PHP-Wonder . برای انجمن نیوک و هماهنگ با نیوک . و . با نصب مد.[/url:op]

[url=announces/php-wonder-t.html:op]قالب های رایگان بسته استثنایی PHP-Wonder .[/url:op]
نمایه کاربر
shamimi
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: karaj
تشکر کرده: 117 دفعه
تماس:

پست توسط shamimi »

با سلام به نیوکی های عزیز
مدتی هست که کمتر در نیوک هستم روی پروژه جوملا در حال کار هستم ولی سایت اصلی خودم نیوک هست .
من مشکلاتی داشتم و نیز هنوز هم دارم را می خواهم ذکر کنم که فکر می کنم مفید باشه ممکن دیگر دوستان هم اطلاع داده باشند
خوب اما مشکلات :
یکی مربوط به RSS هست که پس از آپدیت ها و پچ ها از کار افتاد و متاسفانه سایت من که روزانه 22000 بازدید داره بصورت میانگین عملا RSS ندارد و مشکل اصلی هست برای یک سایت بزرگ
مشکل دوم:
آپگرید یا آپدیت مشکل است لطفا به ورژن جوملا 2.5 نگاه بیاندازید که بصورت RSS خبر آپدیت می دهد و از دیتابیس شروع به آپگرید می کند سیستم بصورت چند کلیک ساده
اینها فکر می کنم مشکلات اساسی هستند که در این نسخه اکی بشه مشکلات بسیاری حل خواهد شد

ویرایش : جالب دوستمون Design با هیچکس موافق نیست تصویر
[CENTER]widget اختصاصی نیوک
حل مشکل کد امنیتی
viewtopic.php?f=35&t=42117[/CENTER][CENTER]آموزش حل مشکل فونت فارسی ؟؟؟؟
در تشکر کردن از هم خسیس نباشید.[/CENTER][CENTER]کار من در نیوک پس از 4 سال تمام شد.
نیوک از هرچیزی که ازت یاد گرفتم ممنون
من به سمت جوملا رفتم
امیر معظمی و رضا ترابی از همتون ممنون که منو یاری کردید
سایت جدید تیم ما www.Egolt.com معنی: (اگر خدا بخواهد)
[/CENTER]
hfn1325
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 13 دفعه
تماس:

پست توسط hfn1325 »

سلام.آقایون و خانوم ها من توی نیوک اصلا حرفه ای نیستم ولی اینا رو از زبون آدمای غیر حرفه ای مثل خودم میگم.
جدا نیوک حرف نداره و یکی از بهترین سیستم های مدیریت محتواست.اصلا از محاسنش هرچیزی بگیم بازم کم گفتیم.
ولی اگه بخوایم توی ریزه کاری هاش بریم و درست بررسی کنیم مشکلات هم موج میزنه.
حالا اینا رو میگم و از مدیران محترم درخواست میکنم این موارد رو در نسخه جدید نیوک برطرف کنن.

1- یه ضعف توی قسمت تنظیمات نیوک هست.اون هم اینه که هر چیزی رو که میخوایم روی مورد دلخواهمون تنظیم کنیم باید انیشتین باشیم تا بفهمیم چیه!!!!!!!!
مثلا : «نمایش لینک برای افراد غیر عضو» کدوم لینک؟؟؟؟؟!!!!!!! ولی این یه مثال خوب و واضح هست «فعال سازي پيشنهادات در بخش نظرسنجي ها ؟»
خلاصه این که توی تنظیمات هر چیزی رو میخواید قرار بدید لطفا اون مورد رو واضح توضیح بدید.

2- توی بخش ارسال مطلب اگه برای یه خبر نظر سنجی تایین کنیم نظر سنجی پیشفرض صفحه اصلی سایت میشه!!!!!

3- کاربر برای نظر دادن مجبوره به ادامه مطلب بره.اگه مطلب ما ادامه مطلب نداشته باشه این کاری که برای نظر دادن مجبوریم به ادامه مطلب بریم خیلی حوصله سر بره.لطفا توی ارسال خبر یه گزینه اضافه کنید که بتونیم این مورد رو تغییر بدیم.مثلا لینک نظر دهی رو مثل سیستم های وبلاگدهی جلوی نام نویسنده قرار بدیم.

4- قسمت گزارشات هیچ کاربردی داره؟

5- به نظر من بهتره که توی قسمت مدیریت امتیازات کاربران اسم همه کاربران لیست باشه.

این یه مشکل نیست یه درخواسته:

بعضی از مدیران سایت ها برای سایتشون احتیاج به نویسنده دارن و نمیتونن برای همه توضیح بدن چه چیزایی رو برای نویسندگی توی سایتشون احتیاج دارن (نام کاربری - ایمیل - رمز...)
برای همین ازتون میخوام توی قسمت لینک های سریع یه جایی رو ایجاد کنید مثل فرم و داخلش چند تا فیلد باشه و داخل این فیلد ها چیزایی رو که واس نویسندگی توی سایت نیاز داریم رو متغاضی وارد کنه.مثل نام - نام کاربری - ایمیل - رمز عبور و این چیزایی که وارد کرده به صورت یه پیام به مدیریت سایت فرستاده بشه.

6- آپلود فایل هیچ جوره برای نویسنده های سایت جزء دسترسی ها حساب نمیشه.

7- جایی برای عضو شدن کاربران توی مشتریان تبلیغاتی وجود نداره

8- خواهش میکنم به منوی کاربری و آمار و ارقام یکم برسید.بلوک آمار که بعد از یه مدتی خود به خود از کار میفته و واقعیتش آمار الکی نشون میده.قسمت بیشترین تعداد آنلاین هم به دردی نمیخوره.

بقیش رو توی پست بعدی میگم حالا 30 40 تا پست دیگه باهم حرف داریم........ تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر
javadth
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: روندال
تشکر کرده: 97 دفعه

پست توسط javadth »

لطفا تگ های h1 , h2 h3 و .. رو درست کنید تگ h1 باید یدونه باشه اما همه عنوان ها تگ h1 دارن
hfn1325
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 13 دفعه
تماس:

پست توسط hfn1325 »

آقای Design شما با کی موافقید؟ تصویر تصویر تصویر
amirhossein_0192
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: </php>
تشکر کرده: 41 دفعه
تماس:

پست توسط amirhossein_0192 »

فکر کنم ایشون مشکل دارن که از اول تایپیک تا آخرش با هیچ کسی موافقت نکردن.میشه دلیل این کارتون رو بگین؟

شمایی که بیشترین تاپیک کاریتون پر از ارسال اسپم بوده و با این اسپم ها به عنوان کاربر فعال رسیدین اصلا صلاحیت رای دادن به کاربران رو ندارین

اینم آدرس اون تاپیک کاری که پر از اسپم بوده===> forum-f50/topic-t50730.html
دور سوم حمایت مالی از نیوک

در صورت نیاز به طراح تالارگفتمان و... پیام دهید [url=ymsgr:sendim?pooya_designer@ymail.com]pooya_designer@ymail.com[/url]
نمایه کاربر
etanol
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: یه کوچه بالاتر
تشکر کرده: 32 دفعه

پست توسط etanol »

با سلام به مدیران نیوک
مشکلات 8.3
1.تالار مشکل اساسی داره که یه کاربر جدید برایه اولین بار نمیتونه تالار رو باز کنه اگه ممکنه به همون شکل 8.2 در بیارین
2.رفرش خودکار بلوک آمار اگه ممکنه اینو درست کنید
3.امتیازدهی به مطلا که اگه ممکنه به شکل ستاره ای 8.2 دربیارید.
با تشکر.
[CENTER]امضاء بلد نیستم میشه انگشت بزنم؟[/CENTER]
نمایه کاربر
reza-khosravi
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 33 دفعه

پست توسط reza-khosravi »

با سلام خدمت کاربران نیوک.
کم و بیش چیز های که بچه ها گفتند درسته از جمله کار بیشتر رویه سئو نیوک و نزدیک کردن سیستم به استاندارد های w3

در ضمن دوستانی که می گویند از تالار گفتمان vb استفاده شود چطور می خواهند نسخه اصلش رو همه خریداری کنند؟

ولی بیشتر چیزی های که بچه ها گفتن پیشنهاد بودند و کمتر کسی از مشکلات در سیستم گفتند.

یکی از مشکلات این هست که وقتی در بخش مدیریت نظرات برای نمایش نظر های ارسال شده نیاز به تایید را انتخاب می کنید نظراتی را که ارسال می شه نام ارسال کننده را نمی نویسد.
برای درک بهتر به عکس نگاه کنید :
شما دسترسی جهت مشاهده فایل پیوست این پست را ندارید.
amirhossein_0192
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: </php>
تشکر کرده: 41 دفعه
تماس:

پست توسط amirhossein_0192 »

میخوام یه چیزی در مورد تالار گفتمان بگم.کسایی که میگن از Vb استفاده کنیم،Vb به سرور فشار میاره و کسایی که از سرور های ضعیف تر استفاده میکنن نمیتونن از Vb استفاده کنن و مجبور میشن که بازم برگردن به phpbb. یا باید بریم سراغ Mybb یا سیستم های دیگه که کمتر به سرور فشار بیارن
دور سوم حمایت مالی از نیوک

در صورت نیاز به طراح تالارگفتمان و... پیام دهید [url=ymsgr:sendim?pooya_designer@ymail.com]pooya_designer@ymail.com[/url]
نمایه کاربر
perfeshnal
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تشکر کرده: 359 دفعه
تماس:

پست توسط perfeshnal »

با تشکر از همه دوستانی که در این تاپیک شرکت کردند
تاپیک برای جمع بندی کلی بسته خواهد شد
قفل شده قفل شده

بازگشت به “اخبار و اطلاعیه های سایت - News & Announcement”