آغاز به کار پروژه نسخه 8.4

اخبار و اطلاعیه های سایت را در این بخش ملاحظه فرمائید.
ali11
کاربر جدید
کاربر جدید

Re: آغاز به کار پروژه نسخه 8.4

پست توسط ali11 »

سلام خسته نباشید من از سایت Kamyabmusic.in هستم .

مشکلات که باید به ان رسیدگی کنید:

1 . ماژول های نیوک رو اضافه کنید
2. فرشگاه ساز جدید بهش اضافه کنید .
3. کاری کنید که قالب های 8.2 و 8.3 روش جواب بده .
4. در بخش مدیریت تبلیغات بشه تبلیغ رو زیر هدر سایت گذاشت
5.ماژول های بانکی مثل: زین پال- پای لاین- پارس پال و بانک ملت وپاسرگاد و از این چیزا داشته باشه .
6.بعضی وقت ها مدریت سایت باز نمیشه ارور میده . بعضی موقع ها هم صفحه سفید میشه موقع ای که وارد مدیریت میشی .
7. بلوک امار جدید بهش اضافه کنید که پیشرفته باشه ودر مدیرت هم تمام امار سایت رو نشون بده.
8. تعداد صفحات سایت هم که اخر سایت نشون میده عضو کنید یکی بهتر و شیک تر بشه .
9 . و مشکل ادامه مطلب هم داره نیوک 8.3 .وقتی بعضی موقع ها میری ادامه مطلب ارور میده یا یک صفحه سفیدبازمیشه.
10. و نکته اخر از هم مهم تر . مشکل امنیتی رو حل کنید بیشتر روش کار کنید .
ازشما ممنونم .
لطفا رسیدگی کنید .
www.kamyabMusic.in

نمایه کاربر
nadalta110
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 112 دفعه
تماس:

پست توسط nadalta110 »

سلام و ضمن عرض خسته نباشید به آقای محمود نامور عزیز مشکلات نیوک که من با اونها مواجه شدم به شرح ذیل است

1.عمده بخش های نیوک همان نیوک اولیه است و جز بخش خبرها که بروز رسانی اون در حد قابل قبولی هست سایر بخش ها مثل دانلودها، مقالات، فرهنگنامه، وبلاک کاربران و ... بسیار ضعیف هست.

ادامه دارد ....
آخرین ويرايش توسط 1 on nadalta110, ويرايش شده در 0.
ما زنده به آنيم كه آرام نگيريم
موجيم كه آسودگي ما عدم ماست.
پایگاه مهندسی بهداشت محیط ایران
SoltanMusic
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: سلطان موزیک
تشکر کرده: 270 دفعه
تماس:

پست توسط SoltanMusic »

اول از همه سلام و خسته نباشید به تمام مدیران و کاربرانی که به پیشرفت نیوک کمک میکنن

1- سئو نیوک : تقویت sitemap

2- رفع متد هایی که باعت میشه Page Load پایین بیاد ( سرعت لود نیوک بالا بره )

3- اضافه کردن ماژول خرید آنلاین

4- هماهنگ کردن نیوک با تمام مرورگرها

5- آپدیت کردن امنیت نیوک

6- تالار رو VB کنید یا Mybb ( چیه خدایی این Phpbb )

7- امکان ادیت کردن تاریخ مطلب ارسال شده برای بالا اوردن مطلب

8- تقویت ماژول Search سایت

9- اضافه کردن پخش آنلاین موزیک ( برای خبرها در ادامه مطلب )

10- جوری دست کاری کنید نیوک رو که نیازی نباشه قالب مخصوص کاربران طراحی کنن !

( من که 8.3 رو نصب نکردم چون خدایی ستمی بود ! امیدواریم 8.4 بهتر بشه )
[CENTER]دانلود آهنگ جدید[/CENTER][CENTER]Link Dedicated Free Film & Serial[/CENTER]
نمایه کاربر
masoureh
کاربر جدید
کاربر جدید
محل اقامت: اصفهان
تماس:

پست توسط masoureh »

masoureh نوشته شده:با سلام و احترام و تشکر بخاطر زحمت هاتون
همونطور که دوستان گفتند در قسمت سئو کمی یا بهتره بگم فوق العاده ضعیف هست
خواستارم کلمات کلیدی که در قسمت تنظیمات سئو وارد می کنیم در قسمت کد قالب قابل مشاهده باشه.
شاید بگید این به قالب مربوطه اما من چندین قالب رو مشاهده کردم اما این امکان نبود.اگه از نیوک هست این مشکل خواهش میکنم درستش کنید
با تشکر

نکته ای که فراموش کردم بگم تگ بروزرسانی ویزیت گوگل هست که در سئوی سایت ها مخصوصا سایت هایی که بطور منظم مطلب میذارن خیلی کارآیی داره
الان خدمتتون عرض میکنم منظورم چیه این مطلب هم یکی از ایرادهای نیوک هست هم یه اموزش واسه سئو کردن سایت های دوستان
این تگ در زبان HTML باعث میشه برای خزندگان گوگل مشخص کنیم هر چند روز یکبار به مطالب سایت سر بزنند و مطالب جدید رو مرور کنند.برای مثال سایتی که روزانه بطور منظم آپدیت میشه این کد رو باید بذاره
<meta name="revisit-after" content="1 days">
حالا بنطرم اگه توی قسمت تنظیمات سئو قسمتی باشه که مدیر سایت مشخص کنه هر چند روز یکبار سایت بروز میشه و اون عدد بجای عدد 1 در قالب سایت جایگزین بشه بسیار به سئو و رتبه ی گوگل سایت تأثیرگذاره.همونطور که گفته شد نیوک خیلی خوبه اما از نظر سئو یکم عقبه و امیدوارم دوستان بتونند روی این امر مهم تمرکز کنند.

با تشکر فراوان
محمد باقری
همیشه در زندگی تک باش ولی تک روی نکن
ID: mamad.m2_funseda
hamedyazdani
کاربر جدید
کاربر جدید

پست توسط hamedyazdani »

تو رو خدا این مشکل رو یه طوری حل کنین
نیوک 8.4 طوری باشه که مثل 8.3 وقتی اومد نیوفتیم تو نت دنبال قالب و اینا
تو رو خدا یه چند تا قالب درست و حسابی براش اوکی کنین تا اماده باشه
یا اگه امکانش هست کاری کننی بشه از قالب نیوک 8.2 یا 8.3 توش استفاده کنیم
مشکل دوم هم وقتی تو نیوک 8.2 یه یوزر رو پاکش میکنی کل تاپیک های سایت به هم میخوره شاید بعضی از دوستان به این مشکل برخورده باشن و دیگه تاپیک باز نمیشه
تو 8.3 نمیدونم این مشکل حل شده یا نه....
بعدا به نظر من بزرگترین مشکل نیوک 8.2 و 8.3 انجمنشه که از phpbb استفاده میشه
ببینین تنها چیزی که باعث شد 8.3 شکست بخوره همین phpbb3 بود واقعا خود 8.3 خیلی باحال بود ولی انجمنش .......
اگه امکانش هست کاری کنین هر کس هر انجمنی خواست بنصبه مثلا mybb فوق العادست یا مثلا vb
بعدا یه چیز دیگه هم اینکه ما که سایت موزیک داریم اکثرمون با مشکل ف.یلت.ر روبرو هستیم
اگه میشه یه ماژولی بسازین تا بشه راحت با استفاده از اون تمامی لینک هایی که تو مطالب استفاده شده رو یه جوری باهاش عوض کرد
نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا نه
New-Raper
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: C# - C++ - VB- Graphic Design
تشکر کرده: 27 دفعه
تماس:

پست توسط New-Raper »

سلام شما اول مشکلات 8.3 رو حل کنید بعد نیوک 8.4 رو عرضه کنید هنوز نیوک 8.3 با مرورگرهای تبلت و موبایل مشکل داره هنوز نیوک نصب شده روی هاست رو نمیشه فایل هایی که کاربران آپ میکنن رو مستقیم به ساب دامین وصل کرد من نمیخوام بکوبکم کسی رو من دارم گوش زد میکنم اگه 8.4 رو بدین بیرون مشکلات2 برابر میشن و خیلیا نیوک رو ترک میکنند و به سمت وردپرس و جوملا و دروپال و غیره میرن نیوک یکی از نسخه های ضعیف مدیریت سایت در اینترنت بوده از همه لحاظ مخصوصا امنیت که درش هنوز حفره های بزرگ امنیتی وجود داره دارای مشکل هستش
وقتی جوملا نسخه یکش اومد هنوز نیوکی به اون صورت وجود نداشت چقدر همه با هم متحد بودن که تمامی مشکلات نسخه 1 جوملا رو حل کنند که این کار رو هم کردن و فقط 1درصد درش ایراد هست حالا بعد از مدت ها اومدن نسخه 2 جوملا رو دادن و این رو کامل تر از قبلی دارن ارائه میکنن اصن تا حالا دقت کردین چرا سایت های دولتی و مراکز مهم سایت های خبری و ... از جوملا استفاده میکنن؟چون میدونن که نیوک قابل مقایسه با جوملا نیست و این ضعف ما رو نشون میده نه قدرت نیوک رو
پس اگه میخواین نیوک 8.4 رو بدین طوری این نسخه رو طراحی کنید تا دید اونایی که دید بدی نسبت به نیوک دارن رو تغییر بدیم و این نسخه از همه لحاظ کامل باشه در هر صورت من حاضرم که سهمی هر چند کوچک ولی موثر در ساخت نیوک 8.4 به امید طراحی مدیریت محتوایی بهتر و امنیتی تر داشته باشم می تونید رو من حساب کنید خواهشن ناراحت نشید من فقط خواستم که بدونید که نیوک این مشکلات رو داره
این ایدی تلگرام بنده هست اگر کاری با بنده داشتین در خدمتم:
t.me/ershad00
[url=http://sineline.cf:oaurfm]t.me/ershad00[/url:oaurfm]
نمایه کاربر
nadalta110
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 112 دفعه
تماس:

پست توسط nadalta110 »

nadalta110 نوشته شده:سلام و ضمن عرض خسته نباشید به آقای محمود نامور عزیز مشکلات نیوک که من با اونها مواجه شدم به شرح ذیل است

1.عمده بخش های نیوک همان نیوک اولیه است و جز بخش خبرها که بروز رسانی اون در حد قابل قبولی هست سایر بخش ها مثل دانلودها، مقالات، فرهنگنامه، وبلاک کاربران و ... بسیار ضعیف هست.

ادامه دارد ....

دوستان اشاره دارند که سئو ضعیف است ولی این خیلی کلی است لطفا دقیقا مشکل را قید نمایید

مثلا برخی از مشکلات سئو نیوک عبارتند از:

الف.بخش های مقالات، دریافت فایل، لینک ها همانند بخش اخبار از قابلیت های درج تایتل و موضوع در لینک برخوردار نیستند و لذا باید برای این بخش نیز در بخش سئو سایت همانند اخبار امکانات مختلف درج تایتل و موضوع را در نظر گرفت

ب.آخرین مطالب بخش های ذکر شده در آر اس اس سایت کنجانده نشده است لذا در گوگل ایندکس نمشود.
ج.آخرین مطالب بخشی های ذکر شده در سایت مپ کنجانده نشده است لذا در نقشه سایت که برای گوگل اهمیت دارد قرار نمیگیرد
د.بخش مقالات همانند بخش اخبار باید توسعه یافته و امکانات جدیدی همچون درج تایتل و موضع در آن قرار گیرد
ه.اگه به گوگل وب مستر مراجعه کنید مشاهده میکنید که نیوک پر از لینک های خراب و ... میباشد که باید فکری به حال این قضیه کرد
و.در هنگام افزودن امتیاز از سیستم امتیاز دهی باز یک لینک بی فایده از نیوک درج میگردد
ز.کدهای بخش های مختلف نیوک استاندارد شود و این هم ارور در w3c نداشته باشد که تاثیر زیادی روی سئو خواهد گذاشت
ح.قالب های نیوک به صورت کلی دوباره باز نگری شوند و تگ های h1 , h2 , h3 در آن اصلاح شده و همچنین مشکلات نداشتن تگ alt حذف شود
ط.بخش Website Description و Website Keywords از بخش متا تگ ها حذف و برای نمایش بهتر در قالب قرار گیرد
ی.لینک دهی سایر صفحات سئو پایین دارد که باید همانند بخش اخبار بتوان تایتل و موضوع را در لینک های ان قرار داد
مثلا:sitename/static/topics1/topics2/topics3/title
ک.میتوان گفت که تمام بلوک های نیوک از نظر سئو بسیار ضعیف هستند و نیوک تا بحال روی بهینه سازی هیچکدام از آنها فعالیت نکرده است باید گفت که حداقل بلوک های موجود در پک نیوک به به صورت استاندارد در آن قرار دارند باید بهینه شوند مثلا block-Modules.php به دلیل ارور و و مشکلات زیادی که دارد سبب پایین بردن سئو سایت میشود که میتوان برای ان فکر کرد و ساختار آن را از نظر سئو و زیبایی بهبود دارد
همانطور که گفتم کلیه بکوک های موجود باید بازنگری و اصلاح وزیبا سازی شود

4.باید در لینک خبر ها و مقالات، دریافت فایل و ... از لینک دهی شاخه ای همانند گوگل استفاده شود که گوگل اعلام کرده این لینک دهی مطلوب تراست شبیه
sitename/topics/topics1/topics2/topics3/title
و..

2.بحث دیگری که مطرح هست در خصوص تالار گفتمان هست که خیلی ها ویبولیتن را میپسندند و یا مای بی بی ولی دوستان خیل از دوستان همین پی اچ پی بی بی را ترجیح میدهند لذا پیشنهاد میکنم نیوک با سه نسخه ارائه شود

1.یک نسخه با تالار وی بی
2.یک نسخه با تالار مای بی بی
3.یک نسخه همین تالار پی اچ پی بی بی

و یا در نیوک قابلیت انتخاب نوع تالار گفتمان در پک کنجانده شود

3.بخش کاربری نیوک خیلی قدیمی است که باید اصلاح شود
4.بلوک آمار نیوک از این حالت خاص باید در بیاید و طرحی جدید همانند وردپرس پیدا کند
5.تنها در نیوک از یک فرم میتوان استفاده نمود که فرم عضویت است امکان اضافه کردن فرمهای مختلف نظیر فرم ثبت نام درهمایش ، فرم خدمات دهی و ... در سیستم اضافه شود
6.بخش گالری سایت خیلی ضعیف است امکان زیر عنوان به آن اضافه شود و فکری به حال چینش آن شود
7.پیشنهاد میکنم یه صورت فرم ورک طوری تغییرات انجام شود در نیوک جدید که بتوان ماژولها و بلوک های جوملا و نیوک را نیز در آن بکار برد (چه شود ؟؟؟)
8.بخش فروشگاه نیوک خیلی ضعیف است یا امکانات بیشتری به آن اضافه شود و یا یکی از سایت های فروشگاه ساز رایگان با ان ست شود (چه شود؟؟)
9.با توجه به اینکه برنامه نویسی سایت برای نیوک هزینه دارد پیشنهاد میکنم علاوه بر نیوک رایگان نسخه تجاری آن هم تهیه شود و ماژول هایی مثل پرداخت آن لاین ، عضویت ویژه و ... در آن درج شود.
10.بخش فرهنگنامه بخش مهمی است که مهجور مانده است باید تمهیدات لازم برای توسعه آن و افزایش قابلیت های سئو آن اندیشید

ادامه دارد....
آخرین ويرايش توسط 10 on nadalta110, ويرايش شده در 0.
ما زنده به آنيم كه آرام نگيريم
موجيم كه آسودگي ما عدم ماست.
پایگاه مهندسی بهداشت محیط ایران
نمایه کاربر
djmvdjmvdjmv
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 43 دفعه

پست توسط djmvdjmvdjmv »

فقط و فقط و فقط و فقط و فقط سئو!
چند نمونه از مشکلات سئوی نیوک 8.3:
1-در کلمات کلیدی نمیشه از "."استفاده کرد! ( که خوب این ایراد برای یک سایت نرم افزار از سم هم بدتر هست )
به عنوان مثال: اگر سایتی نیوک 8.4 رو برای دانلود قرار داده باشه و بخواد در قسمت برچسب ها برچسب مرتبط رو درج کنه باید بزنه: دانلود نیوک 8 !!!!!!!!!!!!!!
2-بهتره که کلمات کلیدی در موتور های جستجو گر به صورت "فقط برچسب" نمایش داده بشن.
به عنوان مثال: (برچسب دانلود فایرفکس 14)
نوع نمایش برچسب های ورد پرس: "دانلود فایرفاکس 14" نوع نمایش برچسب نیوک 8.3: "نام سایت-دانلود فایرفاکس 14"

---

با تشکر فراوان...
به امید پیشرفت بیش از پیش نیوک...
نمایه کاربر
djmvdjmvdjmv
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 43 دفعه

پست توسط djmvdjmvdjmv »

SoltanMusic نوشته شده:اول از همه سلام و خسته نباشید به تمام مدیران و کاربرانی که به پیشرفت نیوک کمک میکنن

2- رفع متد هایی که باعت میشه Page Load پایین بیاد ( سرعت لود نیوک بالا بره )

فقط برای اطلاع عموم...
پس از رفع عیوب سرور توسط نیوک مشهد تیم و ارتقاء سخت افزاری و نرم افزاری سرور ها، سرعت وب سایت ما که فوق العاده شده... در حد گوگل! اصلا اهل بزرگنمایی کردن نیستم... حتما همه دیدن که وقتی آدرس گوگل رو تایپ میکنی و GO رو میزنی ظرف 1 ثانیه Title گوگل در تب ظاهر میشه... بدون بزرگنمایی بگم که نیوک دقیقا از زمانی که ارتقا داد سرور هاشو سرعتش دقیقا اینجوری شده!
بنابراین:
نیوک تو سرعت کوچکترین مشکلی نداره! تصویر
به امید پیشرفت بیش از پیش نیوک...
New-Raper
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: C# - C++ - VB- Graphic Design
تشکر کرده: 27 دفعه
تماس:

پست توسط New-Raper »

به نظر من اگه نیوک 8.4 رو بالاتر و بهتر از جوملا 2 طراحی کنید مطمئن باشد که خیلی ها به سمت نیوک رو میارن من خودم توی 7 تا شرکت طراحی که کار میکردم بخدا از اون10000 پروژه ای که کار کردم 1 دونه نیوک توشون نبود و همه جوملا بودن
مشتری وقتی مشاوره میخواست همه میگفتن جوملا بهتره مطمعن تره امنیتش بالاست حسابی میکوبیدن سر نیوک مشتری هم یه چیز بهتر میخواست پس میگفت قالب جوملا برام طراحی کنید
اگه ما یه نسخه دوبل بهتر طراحی کنیم با طبلیغات گسترده میتونیم تو دهن جوملا بزنیمتصویر
این ایدی تلگرام بنده هست اگر کاری با بنده داشتین در خدمتم:
t.me/ershad00
[url=http://sineline.cf:oaurfm]t.me/ershad00[/url:oaurfm]
نمایه کاربر
ronaldo07
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: Tehran
تشکر کرده: 271 دفعه

پست توسط ronaldo07 »

محدودیت کارکتر اخبار رو از روش بردارید
مثلا من که خودم تو سایتم می خواستم (دانلود) سریال بگذارم به مشکل بر می خوردم ، کلی گشتم تا تونستم این مشکل رو حل کنم
[CENTER]Chartab Download[/CENTER][CENTER]The Best Of Persian Download Portal[/CENTER][CENTER]2012[/CENTER]
hesam-kh
کاربر جدید
کاربر جدید

پست توسط hesam-kh »

روی امنیت خیلی خیلی کار کنید تصویر
نمایه کاربر
ALBORZ69
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: کرج
تشکر کرده: 31 دفعه
تماس:

پست توسط ALBORZ69 »

متاسفانه هیچ کسی مشکل های نیوک رو نگفت بیشتر پیشنهاد هست تا ارائه مشکل نیوک 8.3 بنده هم مثل بقیه دوستان

منم الان چیزی تو ذهنم نیست فقط یه مشکل هست که خیلی اذیت میکنه
لینک اخبار که همراه با عنوان سایت میاد که دوستان بهش اشاره کردن
از اون بدتر قسمت مقالات و صفحات استاتیک هست که عنوان لینک صفحات مربوط به مقالات و صفحات استاتیک واقعا عجیبه
forum-f51/topic-t56137.html

در ضمن اگه قرار هست نیوک 8.4 رو با وی بی ست باشه که هیچ والا میشه یه تومار از مشکلات PHPBB فرستاد
چون احتمال میدم تو نسخه جدید فروم عوض شده باشه از مشکلات انجمن چیزی نمیگم

یه مشکل دیگه البته نمیشه بهش مشکل گفت بیشتر پیشنهاد هست قسمت ارسال مطلب توسط کاربر هست که اگه قسمت انتخاب موضوع رو به صورت انتخاب ( پنجره ای ) کنید نه تیک زدنی خیلی شکل شمایل بهتری برای سایتایی که موضوعات زیادی دارن پیدا میکنه

در ضمن اگه بتونید ظاهر قمت نظرات اخبار رو عضو کنید خیلی عالی میشه این رنگ آبی خیلی جالب نیست ..

بازم از مدیران محترم متشکریم
نمایه کاربر
perfeshnal
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تشکر کرده: 359 دفعه
تماس:

پست توسط perfeshnal »

بنده تقریبا به این نتیجه رسیدم که نیوک 8.3 مشکل خاصی نداره و فقط به نظر دوستان از نظر سئو ضعیفه کم امکانات بودن یک ماژول مثل فروشگاه هم نشان از مشکل نیست
طبق مشورت با دوستان در مدیریت قرار شد پیشنهاد ها هم اگر کاربر در این تاپیک قید کرد حذف نشه ولی همه پیشنهادات بررسی میشه مطمئنا همشون قابل انجام نیست
نمایه کاربر
s00smar
کاربر جدید
کاربر جدید
محل اقامت: SiteMaesTrO.TK
تشکر کرده: 44 دفعه
تماس:

پست توسط s00smar »

به نظر من بزرگترين مشكل نيوك 8.3 بعد از SEO انجمن ضعيف آن است.

اكثر دوستان هم به خاطر اين كه انجمن PHPBB نيازشان را بر طرف نمي كرد مجبور مي شدند پول خرج بكنند تا انجمن سايتشان مورد قبول خودشان و كاربرانشن بشود.

به نظر من اگر شما انجمني كه همراه نيوك نصب مي شود رو vb بكنيد خيلي خوب ميشه و در ضمن SEO نيوك هم دستي و سايت ها به ويژه خود گوگل و ياهو روز به روز تغيير ظاهر مي دهند و برخي از آموزش هاي SEO قديي و ناكار آمد بود و در ضمن ثبت آن سايت هم سخت بود و وقت گير.
طبق قوانين سايت تبليغات هاستينگ در امضا ممنوع است
قفل شده قفل شده

بازگشت به “اخبار و اطلاعیه های سایت - News & Announcement”