آغاز به کار پروژه نسخه 8.4

اخبار و اطلاعیه های سایت را در این بخش ملاحظه فرمائید.
نمایه کاربر
iman64
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
محل اقامت: ایران سرافراز - بوشهر - دلوار
تشکر کرده: 397 دفعه
تماس:

پست توسط iman64 »

سلام به همه کاربران عزیز
بنده به نمایندگی از تیم مدیریتی نیوک مشهد تیم از همه کاربران عزیز میخوام که در پروژه 8.4 با تیم نیوک همکاری لازم رو داشته باشن.
متأسفانه به دلیل مسائل و مشکلات شخصی و کاری و امثالهم ارائه نسخه ها یک مقداری با فاصله همراه میشه.به همین دلیل قصد داریم تا روال ارائه نسخه ها رو تغییر بدیم.
یک سری برنامه هایی برای نسخه 8.4 در نظر گرفته شده که بزرگرواران دیگمون به عرضتون میرسونن.
اما خواسته ای که ما از شما داریم اینه که مشکلاتی که احیاناً تو نیوکتون مشاهده کردید رو تو این تاپیک گزارش کنید تا در خلال برنامه های دیگه حل بشن.
توجه داشته باشید که در حال حاضر قادر به عملی کردن هیچ پیشنهادی نیستیم و از شما عزیزان خواسته میشه که فقط گزارشات و مشکلاتی که باهاشون برخورد کردید رو اینجا بگید.
امیدوارم برای هر چه سریعتر شدن روند ارائه نسخه 8.4 همه کمال همکاری رو داشته باشن.
لطفاً مثل روال قبل نزارید یه مشکلی رو بعد از ارائه نسخه بگید یا در تاپیکهای متفرقه دیگه گفته باشید و بگید که ما قبلاً گفتیم.هر کس هر مشکلی دیده اینجا بگه تا ان شاءالله مشکلات بعدی پیش نیاد.
یک بلوک برای نمایش درصد پیشرفت کار هم در صفحه اصلی قرار داده میشه که از سؤالات بیهوده (( کی میاد ؟ چی شد ؟ و ....)) جلوگیری بشه.
موفق و مؤید باشید.

Phpnuke.ir
نمایه کاربر
perfeshnal
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تشکر کرده: 359 دفعه
تماس:

Re: آغاز به کار پروزه نسخه 8.4

پست توسط perfeshnal »

با تشکر از محمود عزیز
یک نکته ای رو اضافه کنم اینکه دوستان فقط مشکلاتی که اطلاع دارند واقعا از طرف نیوک بوده اینجا قید کنند چون بعضی مشکلات ممکنه به خاطر قالبهای متفرقه یا هاست یا مواردی غیر از نیوک باشه
در مورد تغییرات هم در نیوک 8.4 کارهای جدیدی انجام خواهد شد که بعدا خدمتتون عرض خواهیم کرد و نیازی به ارسال پیشنهاد در این تاپیک نیست مگر به شکل پیام خصوصی برای بنده که اگر ایده خوبی بود و قابل اجرا در نسخه اعمال بشه
لطفا از پست های اسپم و بی مورد و همچنین دادن پیشنهاد در این تاپیک خودداری کنید چون بدون اطلاع قبلی پست شما حذف خواهد شد.
هر مورد خاصی بود فقط از طریق پیام خصوصی برای بنده ارسال کنید
با تشکر
نمایه کاربر
ebimiri
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: بيرجند
تشکر کرده: 49 دفعه
تماس:

Re: آغاز به کار پروژه نسخه 8.4

پست توسط ebimiri »

سلام با تشکر از مدیران محترم یه چند مورد بود گفتم شاید ضروری باشه :

1- فید rss انجمن و صفحه ی اصلی قابل استفاده در خارج از سایت و فید خوان ها نیست به این اصلا نمیشه گفت rss
2- سئو ی سایت به کل مشکل داره و در برخی موارد سایت به هیچ وجه رنک نمیگیره
3- پست های انجمن به صورت زیر تایتل میگیره که این هم از نظر تکنیک های سئو جالب نیست به عنوان مثال :
<title>PHPnuke.ir &bull; مشاهده مبحث - آغاز به کار پروژه نسخه 8.4</title>

فعلا همینا تو ذهنم بود .
[RIGHT][FONT=Comic Sans MS][B]>[URL=http://www.orir.ir]پاتـــوق بـــچه های مشـــرق زمــین[/URL][/B][/FONT][/RIGHT][RIGHT][FONT=Comic Sans MS][B]>[URL=http://www.birjandit.ir] بــــیرجنــد آی تــــی [/URL][/B][/FONT][/RIGHT]
نمایه کاربر
perfeshnal
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تماس:

پست توسط perfeshnal »

ebimiri نوشته شده:
سلام با تشکر از مدیران محترم یه چند مورد بود گفتم شاید ضروری باشه :

1- فید rss انجمن و صفحه ی اصلی قابل استفاده در خارج از سایت و فید خوان ها نیست به این اصلا نمیشه گفت rss
2- سئو ی سایت به کل مشکل داره و در برخی موارد سایت به هیچ وجه رنک نمیگیره
3- پست های انجمن به صورت زیر تایتل میگیره که این هم از نظر تکنیک های سئو جالب نیست به عنوان مثال :
<title>PHPnuke.ir &bull; مشاهده مبحث - آغاز به کار پروژه نسخه 8.4</title>

فعلا همینا تو ذهنم بود .

1- rss نیوک رو بنده در صفحه اول igoogle خودم دارم هم phpnuke.ir و هم سایت خودم حالا شما سایت خاصی رو میگید نمیدونم
2- سئو به کل مشکل داره نمیشه ایراد لطفا قسمتی که مشکل داره بفرمایید
نمایه کاربر
ebimiri
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: بيرجند
تشکر کرده: 49 دفعه
تماس:

پست توسط ebimiri »

من توی igoogle تست نکردم ولی توی فید خوان های موجود نمیشه استفاده کرد در حالی که اگه به ورد پرس نگاه کنید هر جایی میشه استفاده کرد .
سایت خودم با این همه که آپ میشه الان دو سه ماه شده رنک گوگلش از بین رفته و هر کار میکنم رنک نمیگیره
نمونه ای بارزی که همینجا هم مشاهده میکنید تگ تایتل ارسالهای انجمنه که اینی که در حال حاظر هست جالب نیست و اصلا شاید گوگل بهش رنک نده نمونه تگ تایتل همین پست
<title>
PHPnuke.ir مشاهده مبحث - آغاز به کار پروژه نسخه 8.4

</title>
که بهتره اینطوری باشه

<title>
</title>
[RIGHT][FONT=Comic Sans MS][B]>[URL=http://www.orir.ir]پاتـــوق بـــچه های مشـــرق زمــین[/URL][/B][/FONT][/RIGHT][RIGHT][FONT=Comic Sans MS][B]>[URL=http://www.birjandit.ir] بــــیرجنــد آی تــــی [/URL][/B][/FONT][/RIGHT]
نمایه کاربر
mugglenetir
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 23 دفعه

پست توسط mugglenetir »

[CENTER]سلام با تشکر از مدیران محترم سایت نیوک فارسی که واقعا" دارن زحمت میکشن[/CENTER] اولین مورد که میخوام بگم اینه : رو سئو نیوک کار کنید اصلا" سئو جالب نیست اگه بتونید رو سئو جوری کار کنید که شبیه سئو وردپرس باشه سیستم نیوک میتونه از بقیه سیستم ها هم پیشی بگیره

و من به شخصه سیستم نیوک رو خیلی دوست دارم واقعا" حرف نداره ولی خوب اگه مشکل پیدا کنه حل کردنش خیلی سخته و rss نیوک هم گاهی اوقات مشکل پیدا میکنه که اونم باید حل شه

به نظرم تو نسخه جدید باید به دو چیز توجه بیشتری شه:

1- امنیت نیوک

2-سئو نیوک

و یک مورد دیگه تا یادم نرفته قسمت خبرنامه نیوک وقتی میخواد به کاربران ایمیل بفرسته یکی یکی ایمیل ها رو میفرسته و سایتی که تعداد اعضاش بالا باشه کلی وقت میبره تا به همه کاربران بفرسته اگه اونم جوری تنظیم کنید که بشه 100 تا 100 تا ایمیل بفرسته خیلی خوب میشه

[CENTER]با تشکر از شما مدیران عزیز[/CENTER]
نمایه کاربر
perfeshnal
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تماس:

پست توسط perfeshnal »

جناب mugglenetir کلی صحبت کردن راجب سئو دردی رو دوا نخواهد کرد اگر می تونید به صورت جزئی اشاره کنید که کدام قسمت ها دقیقا مشکل دارند و چی کمه
نمایه کاربر
perfeshnal
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تماس:

پست توسط perfeshnal »

دیگه لینکهایی که پسوند Html داشتند لینکهای کاربر پسند نیستند و جایی در آدرس ها ندارند
شما می تونید سایتهای بزرگ ایران رو نگاه کنید لینک هاشون به چه شکله مثل
http://www.asandownload.com/
http://www.downloadha.com

جناب fordjet پست شما ارتباطی به این انجمن نداشت و حذف شد در انجمن جستجو کنید
rezanoroozy
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: نافـــــ تهـــــــرونـــــــ
تشکر کرده: 71 دفعه
تماس:

پست توسط rezanoroozy »

perfeshnal نوشته شده:جناب mugglenetir کلی صحبت کردن راجب سئو دردی رو دوا نخواهد کرد اگر می تونید به صورت جزئی اشاره کنید که کدام قسمت ها دقیقا مشکل دارند و چی کمه

طوری بشه که زوددر گوگل ایندکس بشه

سایت های پربازدید مثل موزیک و فیلم که با وردپرس راه انداره میکنند با این که زود به زود هم فی.لت.ر میشند خیلی زود مطالبشون تو گوگل ایندکس میشه
مثل محتوای مطالب تگ مطالب و ... اما نیوک همیشه اینطوری نیست تک و توک از مطالب ایندکس میشه و وردی میگیره

من تو نیوک یه مطلب داشتم که روزی حدود 200 تا ورودی میگرفت نمیدونم اون مطلب چی داشت که انقدر خوب ایندکس میشد

انجمن هم که اصلا تو گوگل نمیره البته فکر کنم شما فکر های اساسی واسه انجمن دارید
دانلود جدیدترین آهنگها http://khoshnavaz6.in
نمایه کاربر
rezaremas
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 15 دفعه

پست توسط rezaremas »

با سلام
بنده مدیر یک سایت موزیک هستم همه ما نیکیها که اینجا هستیم هممون سایت موزیک داریم همه دوستان اکثرا گرفتار مجازات فی.لت.ر های بی مورد شدیم اگه میشه عوض کردن لینک هارو در مدیریت به کارببرید چون این ها باعث اخاذی دوستان از افراد مبتدی میشه و همچنین یانجمن پرقدرت به کار برده بشه که ما مجبور نشیم با کلی پول اونو تبدیل به انجمن های دیگه کنیم و خبر ها اگه میشه یک ftp dا همون لیچر قرار داده بشه که ما بتونیم فیلم ها یا موزیک هامون با لینک خاص تو پوشه خاص لیچ کنیم این درخواسته و بعدی هم این که چند تا قالب با موضوع خاص بزارید یعنی مثلا قالب اداری خبری موزیک و فیلم بازم ممنون بعدشم نصب اسان مثل جوملا درنظر بگیرید و در خبر ها یک منو باید اضافه شه اینکه ما مثلا داریم تو سایتمون سریال میزارییم میخوایم اضافه کنیم باید خبر جدید بزنیم این باعث میشه کاربر تو سرچ سایت گیج بشه و کار ما سخت اگه میشه طوری بشه که ما میخوایم مثلا قسمت بعدی سریال اضافه کنیم تاریخ ادیت کنیم و خبر با همون شماره خبری بیاد صفحه اول ممنون.

در اخر هم اینکه خسته نباشید و هیچ وقت هدفتون به کسی نگید تا موفق بشید با ارزو نیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوک
برترین سایت موزیک ایران سانگستان http://songestan2.ir/
نمایه کاربر
amirreza-safari
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: tehran
تشکر کرده: 23 دفعه
تماس:

پست توسط amirreza-safari »

درود
خسته نباشید دوستان

یک مشکلی که شاید یکی از ضعف های سیستم نیوک بخش کاربری اون محسوب میشه اینه که برای اینکه کاربری بخواد عکسی برای خودش آپلود کنه باید حتما سایت فروم داشته باشه و از اونجا برای حساب کاربری خودش عکس آپلود کنه . این به نظر من طرح خوبی نبود چون شاید سایت هایی اصلا نمیخوان که فروم داشته باشن (حالا فرقی نمیکنه فروم چه vb باشه چه ...). به نظر من در پروفایل کاربران قسمتی باشه که کاربر بتونه عکس پروفایل خودش رو مثل سیستم دیتالایف(البته این پیشنهاد هست و اگر نه اگر میخواستم این سیستم رو تعریف کنم خودم ازش استفاده میکردم که الان به کل استفاده نمیکنم) بتونه آپلود کنه.
درخواست دیگر ما اینه که بین اعضای سایت و باز هم به دور از داشتن یا نداشتن انجمن در خود سایت بشه اعضا برای یکدیگر پیشنهاد دوستی ارسال کنند و امتیاز برای ارسال مطلب و ... و .... کاملا جدا از فروم باشه و اگر کسی خواست یکی باشه بعدا ست کنه .

من با اکثر سیستم های مدیریت محتوا کار کردم از جمله دیتالایف ، e107 ، نیوک لرن، دروپال ، وردپرس ، جوملا و... ولی نیوک واقعا بهتر بوده اما اینکه در قسمت هایی وابسته به انجمن خودش هست کمی ضعف داره. مانند مثال های بالا.
که فکر کنم اینها با چند خط کد حل بشن.

مورد دیگه فکر میکنم اگر یک انجمن ساز دیگه رو با نیوک ست کنید خیلی خوب میشه . خیلی از دوستان برای اینکه انجمن خودشون رو با نیوک ست کنن کلی مبلغ و وقت باید بزارند که مشکلشون حل بشه ولی اگر انجمن چیزی مثل vb باشه مشکلات به نظرم حل میشه.فکر میکنم vb خیلی با امکانات تر ، قوی تر و ساده تر و کاربر پسند تر از phpbb باشه که مورد استفاده نیوک هست.

و لطفا مانند سیستم های دیگر نباشه مثل وردپرس یا دیتالایف که یک نسخه که ارتقا میدن دیگه همه اون ماژول ها و بلوک و افزونه هایی که براش ساخته شده از بین بره (قالب بحثش جداست ها) . منظورم این هست بلوک ها و ماژول های نسخه های قبلی رو ساپورت کنه.

saeid9
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 974 دفعه
تماس:

مشکل نداشتن قسمت description برای هر مطلب

پست توسط saeid9 »

سلام! یه سری تغییرات کوچیکی در نیوک داده شده که با هماهنگی آقا محمود گفتن تو این تایپک قرار بگیره بهتره!

مشکل نداشتن قسمت description برای هر مطلب

آموزش: این فایل رو در هاستتون باز کنید!

includes/meta.php

بعد این خط رو پیدا کنید!

کد: انتخاب همه

$notes = stripslashes($row['notes']);

زیرش اضافه کنید!

کد: انتخاب همه

$slogan = mb_substr(strip_tags($row['hometext']), 0, 200, "utf8");

حالا به ادامه مطلبتون برید و نگاه کنید!

دمو رو میتوند تو سایت خودم ببنید!
آخرین ويرايش توسط 1 on saeid9, ويرايش شده در 0.
هر کی از من طلبی داره ایمیل بزنه یا اینجا پیغام بده
nba_9@yahoo.com
[FONT=Tahoma][B] ما دوباره برگشتیم [/B][/FONT]
نمایه کاربر
saeid9
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 974 دفعه
تماس:

آموزش title گذاری صحیح

پست توسط saeid9 »

آموزش دوم!

آموزش title گذاری صحیح

این یکی از مشکلاتی که کاربران زیاد ازش گله داشتن و تو صفحه قبلی هم ازش گفته شده که اسم سایت با عنوان خبر باهم در کنار هم هستن !

قبل از ادیت بکاپ یادتون نره!

خوب فایل theme.php قالبتون رو باز کنید اینو پیدا کنید!

[PHP]
echo"<title>$sitename $pagetitle</title>";

[/PHP]
به جاش اینو بزارید!

[PHP]

if($file == 'article-seo'){
echo"<title> $pagetitle</title>";
}else{
echo"<title>$sitename </title>";
}
[/PHP]

حالا این فایل modules/News/article-seo.php رو باز کنید ،و اینو پیدا کنید!

[PHP]

$pagetitle = "- $title";

[/PHP]

جاش اینو بزارید
[PHP]
$pagetitle = " $title";

[/PHP]

حالا به ادامه مطالب برید و نگاه کنید!
هر کی از من طلبی داره ایمیل بزنه یا اینجا پیغام بده
nba_9@yahoo.com
[FONT=Tahoma][B] ما دوباره برگشتیم [/B][/FONT]
نمایه کاربر
perfeshnal
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تماس:

پست توسط perfeshnal »

عذرخواهی بابت حذف پستها بنده در اول تاپیک گفتم پیشنهاد در این تاپیک جایی نداره فقط مشکلات که در نیوک 8.3 باهاشون مواجه شدید
جناب saeid9 پستهای شما رو پاک نکردم لطفا به یک تاپیک دیگه انتقال بدید چون این تاپیک جای این آموزش نیست ممنون
نمایه کاربر
masoureh
کاربر جدید
کاربر جدید
محل اقامت: اصفهان
تماس:

پست توسط masoureh »

با سلام و احترام و تشکر بخاطر زحمت هاتون
همونطور که دوستان گفتند در قسمت سئو کمی یا بهتره بگم فوق العاده ضعیف هست
خواستارم کلمات کلیدی که در قسمت تنظیمات سئو وارد می کنیم در قسمت کد قالب قابل مشاهده باشه.
شاید بگید این به قالب مربوطه اما من چندین قالب رو مشاهده کردم اما این امکان نبود.اگه از نیوک هست این مشکل خواهش میکنم درستش کنید
با تشکر
همیشه در زندگی تک باش ولی تک روی نکن
ID: mamad.m2_funseda
قفل شده قفل شده

بازگشت به “اخبار و اطلاعیه های سایت - News & Announcement”