آغاز به کار پروژه نسخه 8.4

اخبار و اطلاعیه های سایت را در این بخش ملاحظه فرمائید.
نمایه کاربر
perfeshnal
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تشکر کرده: 359 دفعه
تماس:

Re: آغاز به کار پروژه نسخه 8.4

پست توسط perfeshnal »

جناب New-Raper دید هیچکس رو نمی خواهیم تغییر بدیم ، تو دهن هیچ cms دیگه ای نمی خواهیم بزنیم ، نیوک مشهدتیم هیچ مشکل امنیتی حادی خدا رو شکر تا الان نداشته و نخواهد داشت ، ادارات و ... هیچ اطلاعاتی راجب cms ها و سایت سازها ندارند و فقط میرند یکجایی سفارش میدند و فرقی هم براشون نمیکنه که از چی استفاده کنند و برای ما هم فرقی نمیکنه
جوملا رو کل جهان ساپورت میکنند و هر روز مشکلات امنیتی زیادی هم درش حل میشه و هر روز باگهایی امنیتی زیادی ازش گرفته میشه با یک جستجو در گوگل می تونید متوجه بشید
پشتیبانی و ساپورت نیوک مشهدتیم مطمئنا به پای اونها نمیرسه و تاجایی که در توان ما باشه بر روی نسخه ها و نیوک مشهدتیم کار میشه هیچ اجباری هم برای رسیدن به جوملا نداریم چون هر کی می خواد می تونه از جوملا استفاده کنه نیازی نیست ما به جوملا برسیم
مشکلات نیوک 8.3 رو اگر هست بفرمایید در ضمن وقتی نسخه جدید ارائه میشه مشکلات نسخه قبل هم به صورت اتومات داخلش حل میشه برای همین این تاپیک زده شده !!
که مشکلات رو بدونیم
----------------------------------------------
از الان میگم در مورد تغییر انجمن در نیوک 8.4 به VB تقریبا احتمالش بسیار کم هستش پس لطفا دوستان درخواست این مورد رو ندند شاید پل ارتباطی اون بعدا قرار داده بشه ولی در این نسخه قرار نمیگیره

نمایه کاربر
ebimiri
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: بيرجند
تشکر کرده: 49 دفعه
تماس:

پست توسط ebimiri »

خوب حالا که قرار شد پیشنهادات رو هم بدیم هرچند خیلیهاش تکراریه ولی به نظر من موارد زیر خیلی ضروریه :

1- سئو

2- نیاز به ماژول های بیشتر از قبیل ماژول های منو ساز، ماژول ویرایش قالبهای نیوک، ماژول اسلایدر ، و...

3-عوض کردن انجمن از phpbb به mybb یا در آینده vb
4- ارائه ی چند قالب زیبا و با کیفیت با تکنولوژی های جدید css و js
5- این آخری ربطی به نسخه ی نیوک نداره ولی برای خود سایت phpnuke.ir بهتره تعدادی چند نفر مدیر فعال گذاشته بشه که جواب کاربرا رو بدن هر چند ما میدونیم که مدیرای ارشد سایت سرشون شلوغه و حتما وقت ندارن ولی اگه مسئولیت رو به عهده ی چند نفر بزارن فکر کنم هم خودشون راحتترن هم کاربرا سریعتر جواب میگیرن .

تشکر خیلی خیلی زیاد هم دارم از مدیران عزیز نیوک که واقعا زحمت میکشن بدون هیچگونه چشم داشتی. اگه انجام بدن لطف کردن انجام ندادن هم منتی نیست تصویر
[RIGHT][FONT=Comic Sans MS][B]>[URL=http://www.orir.ir]پاتـــوق بـــچه های مشـــرق زمــین[/URL][/B][/FONT][/RIGHT][RIGHT][FONT=Comic Sans MS][B]>[URL=http://www.birjandit.ir] بــــیرجنــد آی تــــی [/URL][/B][/FONT][/RIGHT]
نمایه کاربر
a-c
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: TehRan
تشکر کرده: 18 دفعه
تماس:

پست توسط a-c »

قسمت تماس با ما وقتی کسی تماس میگیره داخل ایمیلی که ارسال میشه شکل و ظاهر زیبایی نداره. ممنون میشم اینم درست کنید.
یک پیشنمایش ضمیمه کردم.
شما دسترسی جهت مشاهده فایل پیوست این پست را ندارید.
[CENTER]تکــــ لــود ( فیلم / موزیک )

www.TakLoad3.Tk[/CENTER]
baharmusic_ws
کاربر جدید
کاربر جدید

پست توسط baharmusic_ws »

با درود فراون.
ببخشید لودینگ صفحه مانند نیوک 8.2 باشه .
در نیوک 8.3 هنگام لودینگ یه صفحه سیاه میاد و یه دایره وسطش که داره لود میشه و این بسیار جالب نیست ولی در نیوک 8.2 خیلی خوب بود بالای صفحه سمت راست میزد در حال بارگزاری که اینطوری خیلی عالی بود ممنون میشیم که این نسخه هم اینطور باشه و بیشتر الگوش از 8.2 باشه . چون واقعا 8.3 به نیوک 8.2 نمیرسید.
ممنون انشاالله که نظری که دادم مورد تاثیر قرار بگیره.
باتشکر از مدیران زحمتکش سایت.
نمایه کاربر
amirreza-safari
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: tehran
تشکر کرده: 23 دفعه
تماس:

پست توسط amirreza-safari »

نه مدیر نیوک هستم ، نه هیچ کدوم از مدیران رو مینشناسم. یک کاربر عادی.
کسانی که اومدن اینجا و روی امنیت مانور میدن میشه لطف کنن اینقدر دید مارو تغییر ندن نسبت به امنیت نیوک.
اگر واقعا میدونید نیوک مشکل امنیتی داره خب برای تلنگر هم شده خود سایت نیوک رو داون کنید ، چرا همش شعار میدید. مطمئن باشید اگر سیستم مدیریت محتوا حفره امنیتی داشته باشه ابتدا پشتیبانیش رو هک میکنن. ضمن اینکه زیبایی و کاربر پسند بودن محیط مدیریت نیوک به نظرم خیلی خوب هست . در عین سادگی خب همگی تقریبا همگی امکانات رو داره.
مثل اینکه از سیستم هایی مثل دروپال ، وردپرس و... استفاده نکردید که بدونید محیط مدیریت خوب و بد چیه . یکی از مورد هایی که خودم رو به سمت نیوک سوق داد همین محیط مدیریتش بود.

------------------------------------------------------------
و اما اشکالات از دیدگاه خودم (دومین ارسال اشکالات در این تایپیک) ، با اجازه از همگی دوستان که نظرشون رو ارسال کردن، دیدگاه ها رو جمع بندی کردم و البته نظرات خودم رو نیز اضافه کردم.
این کار رو انجام دادم تا دوستان لطفا تایپیک رو شلوغ نکنند و نظرات مشابه و تکراری ارسال نکنن( کاپ نمیدن به منتقد ها :ی)
**1-سئو ضعیف
**2-استفاده نکردن از انجمن ساز های قوی تر چون vb . درسته ممکن هست کمی تداخل ایجاد کنه ولی واقعا یکی از ضعف های نیوک هست استفاده از این انجمن ساز ضعیف
3- پشتیبانی نسخه جدید از قالب های نسخه های قبلی
4- تغییرات مواردی چون لودینگ و مشابه شدن ان با نسخه های 8.2
5-طراحی برخی از ماژول های پر کاربرد (استخاره آنلاین،بازی آنلاین<کمبود نیوک در این قسمت فوق العادست چون بازی آنلاین اصلا یک نمونه ماژول هم نداره>،تعبیر خواب)
**6-پشتیبانی نسخه جدید از بلوک و ماژول های نسخه های پایین تر چون 8.2 و 8.3
7-اضافه شدن امکانات به ماژول فروشگاه نیوک(اضافه کردن ماژول خرید آنلاین)
8-جذب مدیر آزمایشی برای پاسخ گویی به نیاز و سوالات کاربران محترم نیوک مشهد تیم
9-مشکل نداشتن قسمت description برای هر مطلب
10-ایجاد امکان تغییرات در لینک اخبار سایت برای سایت های موزیک که با فی.لت.ر شدن دست و پنجه نرم میکنن
11-رفع اشکالات مربوط به کد نویسی قسمت سئو و ایندکس شدن سریع تر سایت ها در گوگل
12-اضافه کردن پخش آنلاین موزیک ( برای خبرها در ادامه مطلب )
***13-بخش کاربری نیوک خیلی قدیمی است که باید اصلاح شود
14-جدا شدن بخش آپلود عکس کاربری از فروم
15-اضافه شدن امکانات ارسال دوستی بین کاربران مانند فروم ها (به طور مستقل از فروم)
16-.بلوک آمار نیوک از این حالت خاص باید در بیاید و طرحی جدید همانند وردپرس پیدا کند (البته بلوک های قدیمی رو هم ساپورت کنه که کسی مایل بود همون بلوک ورژن نیوک 8.3 رو هم بتونه استفاده کنه)
17-بخش گالری سایت خیلی ضعیف است امکان زیر عنوان به آن اضافه شود و فکری به حال چینش آن شود
18-نیاز به ماژول های بیشتر از قبیل ماژول های منو ساز، ماژول ویرایش قالبهای نیوک، ماژول اسلایدر ، و...
19-تسریع در امر ارائه نسخه ها و رفع اشکالات با جذب مدیران آزامایشی برای فروم و رها شدن فکر مدیران اصلی از مدیریت بر فروم و تمرکز بر روی توسعه نیوک مشهد تیم
20-خوب نبودن ظاهر ایمیل های ارسالی از طرف سایت
21- رفعمشکل کلمات کلیدی در فروشگاه نیوک مشهد تیم

در نهایت امیدواریم نیوک هر روز بهتر و بهتر بشه . چون اگر نیوک پیشرفت کنه سایت های ما هم پیشرفت خواهند کرد. امیدوارم وقتی نیوک 8.4 اومد خیلی ها هر سیستم مدیریت محتوا دارن حتی اگر هزینه کردن بابتش طوری باشه که به سمت نیوک بیان.

اردتمند شما
یک کاربر عادی که سایتشم کوچیک ترین سایت نیوک هست
irankids.in
آخرین ويرايش توسط 3 on amirreza-safari, ويرايش شده در 0.
نمایه کاربر
ruhy
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: کرمان
تشکر کرده: 86 دفعه
تماس:

پست توسط ruhy »

کلمات کلیدی فروشگاه کار نمیکنه

رفع اسلش های اضافه در ماژول فروشگاه و نیوز
[CENTER]PHP & MYSQL & CMS HTML5 & CSS3 .....
MY ID IS [url=ymsgr:addfriend?ruhyshujy]RUHYSHUJY[/url]
[/CENTER]
نمایه کاربر
iman64
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
محل اقامت: ایران سرافراز - بوشهر - دلوار
تشکر کرده: 397 دفعه
تماس:

پست توسط iman64 »

ممنون از همکاری و دلسوزی های دوستان.
حقیقتش یک خورده ای دلگیر شدم از این گزارشات.
حالا روی تک تک گزارشاتی که دوستمون جمع آوری کردن یه گذری میزنم بعد خودتون قضاوت کنید.
1. سئو ضعیفه. قبول داریم و در پی حلش هستیم.
2. ما تو خدماتمون تو سامانه پشتیبانی کار ست نیوک با وی بی و مای بی بی رو به طور تضمینی و با پشتیبانی نا محدود انجام میدیم.میتونید از معدود سایتهایی که ما براشون این کار رو کردیم بپرسید.حتی شده که مشکلی رو گزارش کردن و ما بدون اینکه کاربر در جریان باشه مشکل رو براش حل کردیم و بعد براش ایمیل کردیم که مثلاً فلان مشکل شما حل شد. هزینه ای که میگیریم صرفاً هزینه انجام عملیات هست نه هزینه سیستم. ولی باید یه نکته ای رو بگم. نیوکی که ما در اختیار کاربران قرار دادیم به طور کامل با وی بی و مای بی بی ست هست و با این خواسته شما یه تفاوتی داره. خواسته شما کاملاً منظقیه که بستری فراهم بشه که همه انجمن سازها با نیوک ست بشن که این از برنامه های اصلی ماست. ولی من یک مثال کوچک میزنم ببینید این کار چقدر بزرگ میشه.
ما اگر بخوایم یه همچین بستری رو فراهم کنیم باید به همه زیر و بم سیستمهای انجمن ساز اطلاع داشته باشیم. مطمئناً نداریم. به عنوان مثال ست کردن امتیازات. اصلاً خود کلمه ست یعنی هر چی اینور اتفاق افتاد بشه اونور هم راش انداخت. تو وی بی فیلد مربوط به امتیازات کاربران ipoint هست ولی تو phpbb این فیلد points هست. و تو سیستمهای دیگه تا آخر.یک طرحی رو با دوستان ریختیم که کلیه قسمتهایی که امکانش هست نیاز به هماهنگ سازی و ست کردن داره تو نیوک شناسایی بشه. و روی این بخش ها کار بشه. به خاطر مسائل امنیت طراحی و مشکلی که در نسخه قبل پیش اومد که ما هر چی طرح داشتیم رو کردیم و گروههای دیگه بلافاصله تحت عنوان افزونه های جدید ارائه دادن حالا با کیفیت بهتر یا کمتر ، نمیتونیم به صورت جزئی و ریز تشریح کنیم که قراره چه اتفاقی بیفته ولی همینقدر بدونید که ما در درجه اول نیاز به گروهی متشکل از افراد مسلط به چند سیستم انجمن ساز قوی به عنوان مثال VB, MyBB, PHPBB , SMF و ... داریم. phpbb اینقدر هم بدبخت و به قول جنوبیها خارکور نیست که اینقدر تو سرش میزنید.شاید اشتباهی از ما بوده تو ست کردن که اینقدر بد مورد عنایت موتورهای جستجو قرار میگیره. چون تا جایی که من یادم میاد تو اصلاحیه 1.6 بود که ما آی دی روبوتها رو تو دیتابیس اصلاح کردیم. ممکنه هنوز مشکلاتی وجود داشته باشه که ما هنوز به دلیل مشکلات شخصی فرصت نکردیم آنالیر کنیم چرا موتورهای جستجو وارد تالار نمیشن یا اگر میشن اینقدر ضعیف عمل میکنن. پس این phpbb رو دور نندازید و به جاش به فکر چاره باید بود.
به احتمال بسیار زیاد فراهم کردن این بستر هماهنگ سازی نیوک با انجمن سازهای مختلف به صورت کاملاً اتوماتیک نه تو این نسخه و نه تو نسخه بعد عملی نباشه.
چون نسخه 8.4 رو با هدف اصلاح مشکلات فعلی و افزودن یک سری قابلیتها و افزونه های جدید و بخصوص حل مشکل سئو میخوایم ارائه بدیم.
نسخه 8.5 با هدف تغییر ساختار نیوک ارائه میشه. ما سعی میکنیم کم کم بسترها رو فراهم کنیم برای انجام کارهای بزرگتر. اشتباهی که تو نیوک 8.3 شد دیگه هیچ وقت تکرار نمیشه.
نیوک 8.3 با تغییرات بسیار زیادی ارائه شد. ماژولهای جدید ، ساختار جدید. نمیگیم شق القمرکردیم ولی آفریننده هر اثری بهتر از هر کسی میدونه چقدر روش کار شده.
هنوز کسی از ثبت نام با دعوتنامه استفاده نکرده در حالی که ما ماژول کاربری رو به همین خاطر کلی تغییر دادیم.
هنوز استفاده کنندگان از سیستم پیامک نیوک به تعداد قابل قبولی نرسیدن.
هنوز کسی نمیدونه یه تابع آخر فایل تم اضافه شد برای شکل و شمایل دادن به ایمیلهای ارسالی از سایت. اگر هم میدونن از انگشتهای دست بیشتر نمیشن
هنوز کسی نمیدونه یه تابع تو تم اضافه شده برای شکل و شمایل دادن به بخش نظرات. این هم مثل مورد بالا.
هنوزخیلیا نمیدونن موقعیت تو خبرها به چه دردی میخوره
و ...
پس تصمیم بر این هست که مرحله به مرحله بستر رو فراهم کنیم تا بشه کارهای بزرگتری انجام داد. امیدوارم توضیحات به اندازه کافی قانع کننده باشه که نمیشه همه درخواستها رو تو یه نسخه پیاده کرد.
3. این درخواست غیر منطقیه به نظر من. هر سیستمی که نسخه جدید ارائه میده دیگه بسیاری از قسمتهای قبلیش رو ساپورت نمیکنه یا اینکه براش جایگزین میزاره. ما هم که نمیتونیم برای قالبهای همه جایگزین بزاریم. با این حال سعی میکنیم تغییرات در قالبها به گونه ای باشه که قالبهای نسخه 8.3 قابل استفاده باشن توش.
4. اینقدر به تشابه سازی با نسخه های قبل اصرار نکنید. واقعاً عجیبه. نه خیلی عجیبه. یه تیک تو منوی مدیریت هست بزنید این لودینگ رو غیر فعال کنید. حالا ما باید به خاطر این لودینگ نسخه بدیم بیرون ؟؟؟؟
5. طراحی این موارد خارج از ساختار یه نسخه هست. میشه بعد از ارائه نسخه کم کم این ماژولها به عنوان امکانات بیشتر قرار بگیره.ولی مطمئن باشید هیچ وقت ما ماژول استخاره و تعبیر خواب رو نمیاریم تو ساختار اصلی نیوک.
6. همین الآن هم این امکان هست.فط در مواردی که مربوط به ست با انجمن هست تفاوتهایی ایجاد میشه که غیر قابل گریز هست.
7. صد در صد. البته به دو صورت. نسخه استاندارد رایگان و نسخه پیشرفته غیر رایگان. چون ما درخواستهایی داشتیم که صرفاً پرداخت آنلاین مد نظرشون بوده و موارد و امکانات دیگه رو نیازی نداشتن.ان شاءالله ماژول تقریباً بی مصرف سبد خرید تو نسخه بعدی مجهز به پرداخت انلاین میشه.
8. صد در صد.
9. موارد سئو بحث مفصلی داره که یه تیم اختصاصی براش در نظر گرفته شده.
10. مازولش موجود هست نیازی نیست تو نسخه اصلی قرار بگیره. کلاً ما سعیمون بر اینه که نسخه کمترین حجم رو داشته باشه
11. تکرایه.
12. این هم از اون مواردیه که در نسخه اصلی قرار نمیگیره. حالا یه سایت خبری موزیک آنلاین میخواد چی کار مثلاً. ولی بعد از ارائه نسخه ماژولی رو همین الآن اماده کردم و منتشرمیکنم که امکان افزودن موزیک آنلاین به هر خبر توش تعبیه شده.
13. بخش کاربری چون ارتباط تنگاتنگی با تالار داره جزء همون نسخه ای هست که باید بسترش آماده شده باشه.
14. جزء برنامه هاست
15. خیلی درخواستیه. کلاً بخشهایی که تو تالار هم کاربرد داره در حال حاضر نمشیه روشون کاری کرد.
16. بلوک آمار یک مقداری ساختار سنگینی داره که در صدد اصلاحش هستیم. تغییر ساختارش حتمیه و ان شاءالله اگر فرصتی شد براش منوی مدیریتی هم اختصاص داده بشه.
17. تو نسخه های بعدی ان شاءالله.
18. ماژولی مثل ماژول منو ساز رو بزارید من یه توضیحی بدم. من زیاد کاری باهاشون نکردم ولی یه چشم اندازی که ازش دارم اینه که یک سری فیلد قراره ایجاد بشه و بعد اطلاعاتش تو دیتابیس ذخیره بشه یا به ایمیل مدیر ارسال بشه.خوب بعدش چی میشه. آیا امکانش هست که رو این اطلاعات پردازشی صورت بگیره. خرید آنلاین رو رو چه حسابی میخواید به این فرم سازها متصل کنید. شدنش میشه و مشکلی نداره ولی اشکالی که داره اینه که خیلی سطحیه و در حد جمع اوری اطلاعات هست نه جمع اوری و پردازش اطلاعات.حالا اگر در این زمینه اطلاعات بیشتری دارید من رو هم در جریان بزارید. مازول ویرایش قالب هم باید بسترش فراهم بشه که برنامه ویژه ای برای این بخش داریم که ساختار قالبهای نیوک رو تغییر بدیم که بشه از مدیریت براحتی مدیریتشون کرد.
19. جزء برنامه های اصلیه.
در پایان این دیدگاه رو که ما باید نماینده امکانات سیستمهای دیگه باشیم رسماً بندازید دور. اگر اینطور بود میشد اسم سیستم رو بزاریم MULTY-CMS بعد بشینیم ببینیم دیگران چی کار کردن ما ست کنیم. [img]images/smilies/4.gif[/img]
همه برنامه ها قدم به قدم اجرا میشه و در جهت تغییر ساختار خشک نیوک هست.
دوستانی که اینقدر روی امنیت نیوک تأکید میکنن توجه داشته باشن امیر خان نسخه جدیدی از سیستم امنیتی رو آماده کردن. ولی من در تعجبم چرا کسی نمیاد این سایت رو هک کنه. بخدا من تا زمانی که مرجع یک سیستم هک نشده روم نمیشه برم بگم امنیتتون رو درست کنید. چه برسه یه اینکه بیام بگم امنیت سیستم بسیار پایینه .تازه مصداقی هم نداشته باشم. پس رو هوا حرف از امنیت نزنید و ذهن ملت رو خراب نکنید.
در کل چیز خاصی من تو این سه صفحه ندیدم و اکثراً یا تأیید حرفهای دیگران بود یا ارائه مسائل غیر ضروری یا اشاعه مطالبی غیر واقعی مثل همین امنیت. امیدوارم یکمی بیشتر عنایت داشته باشید. در کل انتظار داشتم درخواستهای مهمتری در مورد هسته نیوک داشته باشید نه در مورد خواسته های خودتون.
موفق و مؤید باشید.
Phpnuke.ir
نمایه کاربر
saeid9
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 974 دفعه
تماس:

پست توسط saeid9 »

1.یه ایده جالبی به ذهنم رسید گفتم بگم توماژول آرشیو بشه با تاریخ آرشیو هر مطلب رو مشخص کرد یعنی تو یه فیلدی تاریخ رو وارد کنی آرشیو اون تا تاریخ تا تاریخ امروز یا هر تاریخی که کاربر میخواد نشون بده!

2. داشتن کلمات کلیدی و توضیحات برای هر ماژول (فایلش رو به آقا محمد فرستادم ولی جوابی نشد واسه آقا محمود هم الان میفرستم)

3.سیستم پینگ برای هر مطلب یکی از بهترین کارها که تو ایندکس سریع مطالب واقعا تاثیر داره (راجبش با آقا محمود حرف زدم)

4. اصلاح بخش ماژول ها : مثلا تو بخش ماژول ها نیمشه ماژول خیلی پیشرفته یا طراحی کرد که مثلا دارای 4 یا 5 تا صفحه باشن (نه این که با متغیر get بره بشه چند تا فایل گذاشت با کارایی جدا از هم تا مازول با امکانات بیشتری بشه)

5.امکان drog بلوک هارو که تو خود قالب ها هست بشه از مدیریت فعال یا غیر فعالش کرد
6. حل مشکل نسخه موبایل( تو سایت w3میتونید ببنید از 100% امتیاز 32% درصد میده بهش که دلایلش رو خودتون بهتر از من مدونید)

7.نداشتن نسخه آرشیو برای اخبار ها(مثل انجمن ساز وی بی که حتما نمونه شو دیدن، خودتون میدونید که نسخه های سبک تر راحت تر و ایندکس میشن)
هر کی از من طلبی داره ایمیل بزنه یا اینجا پیغام بده
nba_9@yahoo.com
[FONT=Tahoma][B] ما دوباره برگشتیم [/B][/FONT]
amirhossein_0192
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: </php>
تشکر کرده: 41 دفعه
تماس:

پست توسط amirhossein_0192 »

سلام میخواستم بدونم سابمیت سایت مپ توی گوگل از طریق لینک هایی که بالای سایت مپ وجود داره تغییر کرده یا نه.اگه نه که اشتباه منه اگه آره بررسیش کنین

[CENTER]http://www.tonekamusic.ir/sitemap.xml
[/CENTER]
دور سوم حمایت مالی از نیوک

در صورت نیاز به طراح تالارگفتمان و... پیام دهید [url=ymsgr:sendim?pooya_designer@ymail.com]pooya_designer@ymail.com[/url]
amirhossein_0192
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

یه چیزی یادم رفت بگم اگه درست متوجه شده باشم ورژن سایت مپی که نیوک میسازه 0.84 هستش و ورژن جدیدی که الان وجود داره 0.9 هستش لطفا اینم بررسی کنین

میتونین توی این آدرس چیزی رو که من دیدم رو ببینین

در صورت نیاز به طراح تالارگفتمان و... پیام دهید [url=ymsgr:sendim?pooya_designer@ymail.com]pooya_designer@ymail.com[/url]
amirhossein_0192
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

بازم یچیزی یادم اومد.قسمت تعیین امتیاز واسه کاربرا که مثلا یه کاربری فلان کارو کرد فلان قدر امتیاز بگیره یکم حوصله سربر شده.چرا یه دکمه سابمیت واسه ی همه ی امتیاز دهی ها نمیزارین؟سیستم فعلی جوریه که اگه بخوای همشون رو تنظیم کنی حدودا باید 20 بار صفحه لود بشه اگه میشه اصلاحش کنین ممنون از زحماتی که میکشین

PHP-Wonder
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: گرگان
تشکر کرده: 359 دفعه
تماس:

پست توسط PHP-Wonder »

سلام و تشکر و خسته نباشید خدمت همه مدیران

یه مشکلی که وجود داره اینه که وقتی موضوعات اخبار رو تنظیم می کنی نمیشه بعدا ترتیبش رو تغییر بدی و باید پاک کنی و دوباره بسازی این رو اگه بشه جوری کرد که بشه موقعیت هر موضوع رو تعیین کرد خیلی خوبه.ممنون
[url=phpbb-f/php-wonder-t.html:op]بسته رایگان PHP-Wonder . برای انجمن نیوک و هماهنگ با نیوک . و . با نصب مد.[/url:op]

[url=announces/php-wonder-t.html:op]قالب های رایگان بسته استثنایی PHP-Wonder .[/url:op]
amirhossein_0192
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

به نظر من با اینکه محیط مدیریت نیوک بهتر از بقیه سیستم هاست بازم بعد از این همه مدت استفاده از نیوک تغییر توی محیط مدیریت سایت های نیوکی بد نیست.اگه موافقین یه تایپیک بزنین تا گرافیستا طرحشون رو ارائه بدن تا شما بهترین طرح رو انتخاب کنین هرکی موافقه مطلب منو تایید کنه هر کی موافق نیست رد کنه

amirhossein_0192
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

اگه میشه بجای استفاده از آدرس(مثلا) http://www.tonekamusic.ir/News/topic/18/ از چیز دیگه ای استفاده کنین تا سئو یکم بهبود پیدا کنه

الان (فقط نظرمو میگم) عدد 18 اضافیه.News اضافیه به نظر من ساده تر باشه بهتره یه همچین طرحی ==>

تک آهنگ ایرانی/www.tonekamusic.ir/cat/

amirhossein_0192
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

لطفا اگه میشه قسمت ارتباط با مای سایت رو یکم شکیل تر کنین.خیلی میزنه تو ذوق آدم.ممنون

قفل شده قفل شده

بازگشت به “اخبار و اطلاعیه های سایت - News & Announcement”