پیشنهادات کاربران برای نسخه جدید

اخبار و اطلاعیه های سایت را در این بخش ملاحظه فرمائید.
نمایه کاربر
afshinhemmati
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: Tehran
تشکر کرده: 179 دفعه

پست توسط afshinhemmati »

لطفا در نسخه جدید لینکدونی با قابلیت شمارش کلیکهارو اضافه کنید

نمایه کاربر
larboys
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 17 دفعه

پست توسط larboys »

اين پيشنهاد هايي كه دوستان ميديم تاثير هم داره؟ يا داريم خودمون رو خسته ميكنيم اگه نداره لطفا مديران بگند
فقط يه تالار گفتمان با اديتور يه چيز توپ نصب كنيد كافيه
نمایه کاربر
amir
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
محل اقامت: Server room
تشکر کرده: 343 دفعه
تماس:

پست توسط amir »

تمامی موارد بررسی میشه و با توجه به اکثریت نظرات بخش های لازم اضافه میشه
از ارسال پست های تبلیغاتی در انجمن های نیوک فارسی خودداری فرمایید.
نمایه کاربر
RezaSystem
کاربر خیلی فعال
تشکر کرده: 493 دفعه

پست توسط RezaSystem »

afshinhemmati نوشته شده:لطفا در نسخه جدید لینکدونی با قابلیت شمارش کلیکهارو اضافه کنید
بله چنین قابلیتی به نظر من خوب هستش البته به عنوان ماژول جدید لینک دونی.تصویر

larboys نوشته شده:اين پيشنهاد هايي كه دوستان ميديم تاثير هم داره؟ يا داريم خودمون رو خسته ميكنيم اگه نداره لطفا مديران بگند
فقط يه تالار گفتمان با اديتور يه چيز توپ نصب كنيد كافيه
دوست عزیز تمامی پیشنهادات بررسی میشه توسط مدیران سال گذشته اکثر پیشنهادات عملی شد.تصویر

amir نوشته شده:تمامی موارد بررسی میشه و با توجه به اکثریت نظرات بخش های لازم اضافه میشه
امیر جان ممنون بابت اینکه پیشنهادات ما را می پذیریتصویرتصویرتصویرتصویر
[CENTER]بهینه سازی امنیتی نیوک
بهینه سازی سئو نیوک
ماژول اختصاصی برای نیوک[/CENTER][CENTER]ماژول آزمون آنلاین نیوک + مدیریت در نیوک
پیام خصوصی بدهید.
[/CENTER]
نمایه کاربر
radar
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: تهران بزرگ
تشکر کرده: 29 دفعه

پست توسط radar »

اگر به تمام پیشنهادات کاربران توجه می کنید :

1- ارتقاء تالار گفتمان ، تالار گفتمان خیلی از امکانات دیگر سرویس دهندگان انجمن ساز رو نداره

2- استفاده از Ajax در صفحه اصلی سایت

3- تغییر قالب ها واستفاده از پس زمینه در قالب ها

4- استفاده از سرویس خدماتی ping برای ثبت سریعتر مطالب در موتور های جستجو مانند ورد پرس

5- تغییر در ظاهر اخبار در صفحه اصلی ، مانند نشان دادن حجم ادامه اخبار در ادامه مطلب ، قرار گذاشتن اطلاعیه در ادامه اخبار ،
(( مغرور نشو: برگها وقتی میریزن که فکر می کنند طلا شده اند ))

نمایه کاربر
iron
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: بندرعباس
تشکر کرده: 280 دفعه
تماس:

پست توسط iron »

از مدیران واهش دارم مد امار کاربران در تالار گفتمان رو پیشرفته تر کنن یعنی براش خیلی چیزا بزارن مثل سیستم های دیگه نشیره تیم مورده علاقه
حالت من - اپراتور تلفن و ............من به این اعتقاد دارم هرچی زیبایی سایت یا تالار بهتر باشه جذب بازدید کنندش بیشتره و فکر کنم نظر بقیه هم همین باشه تصویر
نمایه کاربر
afshinhemmati
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: Tehran
تشکر کرده: 179 دفعه

پست توسط afshinhemmati »

afshinhemmati نوشته شده:لطفا در نسخه جدید لینکدونی با قابلیت شمارش کلیکهارو اضافه کنید

پیشنهاد دیگه ای در این مورد

بهتره برای لینکدونی بلوکی تهیه بشه که بالا و پایین قرار بگیره و مدیر بتونه برای لینک عنوان و لینک درج کنه.
mvm
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: دور
تشکر کرده: 153 دفعه
تماس:

پست توسط mvm »

iron نوشته شده:از مدیران واهش دارم مد امار کاربران در تالار گفتمان رو پیشرفته تر کنن یعنی براش خیلی چیزا بزارن مثل سیستم های دیگه نشیره تیم مورده علاقه
حالت من - اپراتور تلفن و ............من به این اعتقاد دارم هرچی زیبایی سایت یا تالار بهتر باشه جذب بازدید کنندش بیشتره و فکر کنم نظر بقیه هم همین باشه تصویر

دوست عزیز قبلا هم گفته شده که کار تالار ربطی به خود نیوک نداره
تالار نیوک از نسخه رایگان phpbb3 هستش که برای نیوک کاملا ست شده و انشاءالله به زودی در اختیار کاربران قرار میگیره
این امکانات رو باید سایت مرجع بزاره

دوستان علاقه مند به این بحث هم که دوست دارن نیوک پیشرفت کنه و مطمئنا برای همین دارن دائما تاپیک میدن بهتره که پیشنهاداتشون رو تو سیستمشون جمع کنن و با پیشنهادات دیگران مقایسه کنن و تکراری ها رو حذف کنن و بقیش و بزارن
این جوری فقط از بازدهی پیشنهادات کم میشه که حوصله خواننده ( مدیران ) رو سر میبره

اگه یکی هم آستین همت رو بالا بزنه و یه جمع اوری ا کل پیشنهادات بکنه خیلی مفید هستش و خدا اجرش بده
نمایه کاربر
RezaSystem
کاربر خیلی فعال
تشکر کرده: 493 دفعه

پست توسط RezaSystem »

بهتره مکان های تبلیغاتی بیشتر شود : بلوک های راست و چپ ، بالای سایت ، پایین سایت ، بین پست ها ، ادامه مطالب و بهتر است که سه حالت وجود داشته باشد مثلاً بنرهای بالا و پایین سایت هم در سایت و هم در تالار نمایش داده شوند ، فقط در تالار نمایش داده شوند و فقط در سایت نمایش داده شوندتصویر
[CENTER]بهینه سازی امنیتی نیوک
بهینه سازی سئو نیوک
ماژول اختصاصی برای نیوک[/CENTER][CENTER]ماژول آزمون آنلاین نیوک + مدیریت در نیوک
پیام خصوصی بدهید.
[/CENTER]
نمایه کاربر
larboys
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 17 دفعه

پست توسط larboys »

خوب حالا كه كلي ازپيشنهاد ها مربوط به تالار گفتمان هست يه كاري كنيد مديران نيوك به ميدران phpbb بگند تا اين مشكلاتو برطرف كنه اگه مشكلات تالار گفتمان حل بشه مشكل خيلي دوستان برطرف ميشه
نمایه کاربر
empratoor
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: IN the Digital World
تشکر کرده: 172 دفعه
تماس:

پست توسط empratoor »

یه مورد دیگه ای که بهتره چک بشه وجود فایلی به نام error_log تو مسیر اصلی هاست هست که بعد یه مدتی حجم بسیار بالایی رو اشغال می کنه ( آخرین بار برای من 1.2 گیگابایت شده بود !!! ) که این فایل حجیم موجب بروز پبغام خطای سرور در لود سایت میشه!
پیغام هایی که من چک کردم تماما پیغام خطاهای مشکلات برنامه نویسی فایلهای تالار گفتمان بود.این مشکل هم برطرف بشه خیلی خوبه!

با تشکر
دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم
دانلود فیلم ایرانی
دانلود فیلم جدید
دانلود سریال ایرانی
جدیدترین ها را با ما تجربه کنید
به روزی ها
http://berooziha.ir
نمایه کاربر
aliyousefian
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 123 دفعه

پست توسط aliyousefian »

با توجه به خواسته ی محمد جان من تمامی پیشنهاد ها را جمع آوری میکنم و خلاصه و مفید میگم:(همه از پیشنهاد کاربران هست)

کلا 20 پیشنهد مفید از کاربران.اگر چیزی جامونده به بزرگی خودتون ببخشید.

1-
مدیریت بلوک ها بصورت Drag and Drop ای جکسی باشه، که مایی که مثلاً میخوایم فلان بلوک رو ببیریم فلان جا انقدر بدبختینکشیم تا بره سر جاش ، با یه حرکت ساده موس بکشیم جابجاش کنیم ، اتوماتیکذخیره بشه.

2-
عوض کردن سیستم حق دسترسی مدیران.

3-
بعد از این که فایل را از منوی مدیریت آپلود می کنیم آدرس کامل فایل رو نشان بده.

4-
اگه آمار کاربران بر اساس آی پی کار کنه خیلیبهتره به نظر من این ضعف بزرگیه و بیشتریا آمار نیوک رو قبول ندارن! کهاین خودش به ضرر نیوکه.

5-
سئو رو تقویت کنی

6-
یه مقدار هم اگه روی نظرات و مدیریت نظرات کار بشه.

7-
قراردادن گزینه ای برای نشانداده شدن بلوک ها در صفحاتی به جز صفحه اول سایت و صفحات جانبی. مانند اخبار.

8-
قسمت لینکها رو در نیوک پیشرفته ترش کنید و امکاناتش رو بیشتر کنی.

9-
آخرین ارسالهای انجمن رو به انجمن اضافه کنید.

10-
به قسمت عضویت چند فیلد اضافه کنید.

11-
تمام محدودیت ها حذف بشن از جمله: محدودین کاراکتر موضوعات در تالار و صفحه اصلی و محدودیت حجمی اخبار.

12-
افزودن حق دسترسی های دیگه به قسمت ویرایش مدیران، مثلا آپلود فایل یا...

13-
بخش خبرنامه یا همون بخشی که به کاربرا ایمیلارسال میشه توجه اساسی کرد چون واقعا خیلی ضعیف عمل میکنه! این کاربرایچند هزار تایی به چه دردی می خوره وقتی نشه بهشون ایمیل ارسال کرد؟
لطفا این قسمت طوری تعبیه بشه که بشه به راحتی به کاربرهای چند هزار تایی هم میل زد و باعث سوسپند شدن سایت نشه!

14-
در یخش ادامه مطلب مد عدم نمایش لینک دانلود بهاین صورت که پستهای دلخواه قابلیت نمایش لینک دانلود رو فقط برای کاربرانعضو داشته باشه اضافه بشه.

15-
زمانی که کد امنیتی فعال است در قسمت ورود پایینانجمن کد امنیتی ظاهر نمیشود و پس از وارد کردن اطلاعات به قسمت ورودماژول کاربران منتقل می شویم این مشکل خواهش می کنم در نیوک جدید رفعبشود.

16-
در ماژول آپلود مکان آپلود را هم بتوان مشخص نمود.

17-
طراحی اختصاصی اسکریپت به منظور بکاپ گیری خودکار (کاربران زیادی دنبال این اسکرپت هستند )

18-
بخش نظرات هم شامل ادیتور پیشرفته بشه.

19-
شکلکهای پاسخ سریع انجمن بر اساس گزینه ای درکنترل پنل نمایش پیدا کنن مثلاً "تعداد شکلکهای قابل نمایش در پاسخ سریع :10" 10 تا بصورت اتوماتیک شکلک در پاسخ سریع نمایش بده ، و به این شکلدستی نباشه که کاربری که آشنایی با ویرایش فایل ها نداره براش مشکل سازباشه ، خیلی راحت بره تو کنترل پنل و تعداد رو مشخص کنه.

20-
امکان چک کردن نام کاربری در هنگام عضویت به صورت آجاکس فرهم بشه.
نمایه کاربر
taylor
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 118 دفعه

پست توسط taylor »

درود.

خب مدیران فدا کار چه میکنید با زحمت های ما. جای خسته نباشد و خدا قوت داره. ایول تصویر

من از تغییرات خود نیوک خبر ندارم و چیزی نمیگم. البته شنیدم که خیلی استاندارد و بهینه شده.

انجمن هم که دست محمود جان و دیگر عزیزان که من نمیدونم درد نکنه. فقط یه پیشنهاد.

در قسمت مدیریت امتیازات واسه همه تابع ها امتیاز گذاشتید، نمیدونم ارسال به دوستان فلان امتیاز. واسه از همه مهمتر نذاشتید. یعنی برای تشکرها در تالارگفتمان هم امتیاز بذارید

هم برای تشکر کردن از مطالب مفید دیگران و هم برای دریافت تشکر امتیاز بذارید.

با تشکر. باز خدمت میرسیم.
بدرود
رضا تیلور Reza Taylor

نیوک فقط phpnuke.ir
نمایه کاربر
fireboy007
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 41 دفعه
تماس:

پست توسط fireboy007 »

ببخشید من یه پیشنهاد کوچولوی دیگه هم داشتم.که تو یه تاپیک مطرح کردم ، دیدم بعضی از دوستان دیگه هم با من موافقن.فکر میکنم خوب باشه تصویر

صداگذاشتن برای هشدار پیغام جدید.یعنی واسه کاربر که پیغام جدید میاد ، همون صفحه اصلی سایت رو که باز میکنه و حین ورود ، با یه صدایی(که تعیین صدا هم دست خودمون باشه) بهش خبر داده بشه که پیغام یا پیغام های خصوصی جدیدی در سایت داره.

ممنون از زحماتی که میکشین تصویر تصویر
اولین سایت تخصصی در زمینه لیگ حرفه ای بسکتبال NBA

آخرین اخبار ان بی ای و بسکتبال ایران و جهان

www.irannba.com
نمایه کاربر
Teh_Music
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 4 دفعه
تماس:

پست توسط Teh_Music »

سلام چند تا کار کوچیک هستش که قرار بود تو نسخه فعلی حل بشه که نشد یکی امکان فعال شدن و غیر فعال شدن پست ها هستش و یکی هم امکان جای جایی پست ها از خود منوی مدیریت بهینه سازی مقالات سایت خود من و چند نفر دیگه که شنیدم این مشکل رو دارن که کاربرانی که عضو هستن نمیتونن وارد مقالات بشن و پیغام لطفا عضو شوید میاد براشون در صورتی که عضو هستن .
قفل شده قفل شده

بازگشت به “اخبار و اطلاعیه های سایت - News & Announcement”