پیشنهادات کاربران برای نسخه جدید

اخبار و اطلاعیه های سایت را در این بخش ملاحظه فرمائید.
نمایه کاربر
hamidbahal
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: زیر سایه تو آفتاب
تشکر کرده: 239 دفعه
تماس:

پست توسط hamidbahal »

سلام یه مشکلات کوچولو هست که حیفه توی نسخه جدید رفع نشه.
اول ناسازگاری ادیتور ارسال خبر با مرورگر گوگل کرومه که اصلا" غیبش میزنه.شاید هم کروم مشکل داره

در این مرورگر وقتی توی فروم هستید و میخواید یه لینک رو از یه کلمه مثلا" حذف کنید .دکمه ی مربوط به حذف لینک نیست! اما داخل بقیهی مرورگر ها هست.

نکته ی دیگه مربوط به مشخصات کاربرا میشه.اگر طول امضای یه کاربر زیاد باشه قالب میریزه به هم و نمیره به خط بعدی مثل این
http://www.cniran.com/modules.php?name= ... ame=ahmadu

البته بعید میدونم از قالب باشه.

نکته ی دیگه لینکدونیه که باید یه اعلامی چیزی به مدیر بشه که مثلا" لینک فلان سایت که قبلا" به سایت شما بوده حذف شده.تا مدیر هم لینک اون رو حذف کنه.

یه لینک به صفحه ی اول مدیریت هم در تمام ماژول ها مخصوصا" تالار قرار داده بشه.

به هر حال این نکته ها برای من بودن.

[centered][bed]بزرگترین تالار ایرانیان[/bed][/centered][centered][bed]خبر خوان من

[/b:
نمایه کاربر
Tanhae
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: شیــراز || ShiraZ
تشکر کرده: 53 دفعه
تماس:

پست توسط Tanhae »

اگه بشه برای ماژول ها و بلوک ها زمان مشخص کرد خیلی خوب می شه

مثلا یه بلوک خاص در طول روز فقط در ساعات 22 تا 24 فعال باشه و نمایش داده بشه
یا فقط روز های فرد
[LEFT]همیشه یادمون باشه که نگفته ها رو میتونیم بگیم[/LEFT]
[LEFT]اما گفته ها رو نمى تونیم پس بگیریم . . .[/LEFT]
ما که رفتیم وردپرس... اگر کسی قالب اورجینال نیوک 8.3 سایت تنهایی که اسمش دومینیون بود و خواست پیغام شخصی بزنه. رایگان نیست البته! فروش اختصاصی...
نمایه کاربر
iman64
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
محل اقامت: ایران سرافراز - بوشهر - دلوار
تشکر کرده: 397 دفعه
تماس:

پست توسط iman64 »

با تشکر از همکاری کاربران عزیز.
دوستان تاپیک رو قفل کردم تا به یه نتیجه گیری برسیم و پیشنهاداتی که دادید رو دونه دونه بررسی کنیم و بعدش دوباره تاپیک رو باز میکنیم برای پیشنهادات بعدی:
1.مشکل مشاهده خبرها از ماژول print و avantgo

2.ادغام جستجوگرها که باید بررسی بشه.

3.پیشنهاد خوبیه و حتماً بررسی و اوکی میشه.

4.حرکت آجاکسی بلوکها رو هم داریم روش کار میکنیم و به یه جاهایی رسیدیم.

5.نیوک و تالار از هم جدا شده و به صورت سابدومین یا سابفولدر هست که بسته به نظر مدیر سایت تغییر میکنه.در هر حال از حالت ماژولی خارج شده و همه مسائل مربوط به نصب مد و هر امکانات دیگه هم حل شده و هر کس میتونه خودش هر کاری خواست روی تالارش انجام بده حتی طراحی قالب اختصاصی.

6.در مورد طراحی قالبها در خود مدیریت سایت در حال طراحی سیستمی هستیم که توابع موجود در نیوک رو به صورت منظمی برای مدیر آماده کنه و بتونه به راحتی هر قالبی خواست رو بسازه.البته سعی میکنیم این سیستم خارج از سیستم نیوک باشه.چون نیازی نیست این کار روی خود مدیریت اعمال بشه(به دلیل مسائل امنیتی).اما راهی هم برای حل این مشکل و مشکلات دیگه کاربران به خاطر رفتن به هاست و از این جور مسائل پیدا کردیم.در مدیریت سایت منویی تحت عنوان فایل منیجر وجود داره که همه اعمالی که یه نفر تو هاست میتونه انجام بده اعم از آپلود و تغییر نام و حذف و ویرایش و ایجاد پوشه و ایجاد فایل و .....این منو کاملاً آجاکسی هست و امیدوارم رضایت بخش باشه.

7.سئو بهینه شده و هنوز هم در حال بهینه تر شدنش هستیم.

8.آی پی کاربران رو همه جا میتونید ببینید هم تو تالار هم تو سایت.چون آی پی یه مورد متغیر هست بهترین مکان برای دیدن آی پی یه کاربر مشخصات کاربریش هست.

9.نظرسنجی تیک دار منظورتون رو متوجه نشدم.اگر نظرسنجی چند گزینه ای منظورتون هست که این دیگه میشه انتخابات شورا.تصویر

10.در مورد آپلودر تغییرات خوبی اعمال شده که این مشکلات رو نداشته باشید.

11.ادیتور فوتر سایت رو میتونید از فایل ادیتور کم و زیادش کنید که در آموزشهای بعدی طریقه این کار رو آموزش میدیم.

12.ما هر بلوکی که در توانمون باشه ارائه میدیم.

13.طراحی بلوکها یه مورد اختصاصی به شمار میره مگر اینکه واقعاً نفع عمومی داشته باشه.واسه همین از دادن پیشنهاداتی که فقط فکر خودتونه خودداری کنید و بگذارید بعد از ارائه نسخه به صورت درخواست روش کار بشه.

14.طرح کلی قالبها عوض شده و اگر یه خورده دوستان طراح همت کنن بهترنی قالبهای موجود در میان سی ام اس ها رو ما میتونیم داشته باشیم.

15.گالری سایت هم بهتر شده و تنظیمات خاصی براش تعریف شده و اسلاید شو زیبایی روش ست شده.

16.موزیک پلیر آنلاین هم ست شده.

17.در مورد آمارگیر من نظری ندارم.فکر نمیکنم آمار بر اساس آیپی جالب باشه.اینطور که شما میگید اگه باشه دیگه نمیشه اسمشو گذاشت آمار سایت.باید بگیم آمار ورودیها.شاید یه نفر 1000 بار سایت رو بازدید کنه.فکر نمیکنم جالب باشه کانتر همون 1 رو براش بزنه.

18.تبلیغات یه مورد آزاده.شما هر جای سایتتون بخواید میتونید تبلیغات بزارید.مخصوصاً تو این نسخه که محدودیتهای طراحی قالب از بین رفته.

19.در مورد فشار نیوک به سرور باید اساتید بنده بیان و نظر بدن.

20.در مورد نصفه لود شدن سایت در حالتی که یوزر غیر فعال شده میشه یه نمونه نشون بدید.

21.دستکاری آمار از دیتابیس به این راحتی ها هم نیست.چون اگر یکم آدم ریز بین باشه به راحتی میتونه تشخیص بده که آمار تقلبیه یا نه.اما اینکه هر کسی میتونه دست تو آمار سایتش ببره مختص نیوک نیست.تازه سیستمهای دیگه خیلی راحت تر از این میشه این کار رو کرد.

22.نظرسنجی ، صفحه بندی اخبار و قسمتهایی از مدیریت آجاکسی شده.در مورد صفحات بیشتر توضیح بدید لطفاً

23.مدیریت نظرات همراه با صفحه بندی شده و نظرات تأیید شده و تأیید نشده از هم جدا شدند.در هر چهار قسمت اخبار و مقالات و صفحات و محصولات.اون پکی که الآن تحت عنوان مدیریت نظرات اخبار و مقالات و ... که الآن تو سایت هست یه مشکلاتی داشت که رفعش کردیم.در ضمن دیدن نظرات در صورتی که تأیید نشده باشن برای مدیر هم امکانپذیر میکنیم.

24.در کل سعی بر اینه که این سیستم رو طوری ارائه بدیم که فقط هسته اصلی در اختیار کاربران قرار بگیره و امکانات بیشتر رو به دلخواه اضافه کنن.البته همراه با اینستالر.

25.امکان در دسترس بودن یا نبودن همین الآن هم همراه با پیغامی هست که فقط باید زبانش درست میشد که شده.

26.سیستم امنیتی نیوک یکی شده که باعث لود بهتر سایت شده.

27.محدودیتهایی مثل نمایش اخبار در ضفحه اول که الآن یا 5 یا 10 یا مثل ایناست برداشته شده و به صورت سفارشی هست.یعنی میتونید خودتون مقدارش رو وارد کنید.

28.برای قسمت آمار اگر کسی طرح زیبای خاصی مد نظرش هست نشون بده تا روش کار کنیم.

29.برای پنجره های پاپ آپ هم سعی میکنیم اوکی کنیم.

30.برای اشتراک گذاری ها هم سعی میکنیم یه منویی تو مدیریت بزاریم که فرمت اصلی اشتراک گذاری ها رو بهش بدی و اتوماتیک تو ادامه مطلب نشون بده.البته سعی میکنیم به صورت تابع باشه که مختص ادامه مزلب نباشه و هر جای سایت که خواستید استفاده کنید.

31.بلوکهای چپ در ادامه مطلب آپشنی شده.طوری که شما موقع فعال کردن یه مازول میتونید مشخص کنید که بلوک چپ نشون داده بشه یا نه.

32.اجازه برای تغییر آدرس رو من نظری ندارم.

33.جستجو گر انجمن خودش به اندازه کافی قوی هست که نخواید منت گوگل رو بکشید.همینطور جستجو گر سایت.

34.در مورد لینک صفحات اضافه سایت نمیشه هر لینکی که خواستیم رو بزاریم.نه نیوک هر سیستم دیگه حتماً باید یه اشاره ای به نوع لینک وجود داشته باشه.مثلاً برای صفحات اضافه باید حتماً کلمه ststic توی لینک وجود داشته باشه تا سیستم تشخیص بده که این لینک ، لینک یه صفحه اضافست.

35.در مورد نظرات در پاپ آپ بررسی میکنیم.

36.در مورد ردیابی کاربران مثل وبگذر فکر نمیکنم تو این نسخه وقتش بشه که روش کار کرد.در آینده بیشتر روش فکر میکنیم.

37.در مورد آزادی برای قرار دادن لینکهای منوی اصلی همین الآن هم این آزادی وجود داره.میتونید امتحان کنید.نیازی نیست حتماً لینک html بزارید.هر لینکی بزارید اعمال میشه.

38.تغییر رنگ و فونت بلوکها رو میتونید تو نسخه جدید همراه با تعریف تم جدید برای هر بلوک اعمال کنید و که آموزش ایجاد بلوکها خارجی رو هم بعداض میدم.

39.rss برای قسمتهای مختلف سایت اعمال شده.

40.دکمه رفرش هم گذاشته میشه.

41.کلمات کلیدی مربوط به سایت ربطی به تالار نداره و تالار سیستمش جداست کلاً.

42.سیستم دوستیابی یه مورد شخصیه و عمومیت نداره.هر کس بخواد میتونه اسکریپتشو نصب کنه.

43.محدودین بلوک همین الآن هم وجود نداره.ولی از نظر ظاهری چرا ، محدودین وجود داره که تو نسخه جدید همه این مشکلات حل شده.

44.برای سؤالات رایج همیه سیستم ویکی برای نیوک ست کردن دوستان.

45.برای ایجاد محدودیت برای کاربران و گروهها در قسمت دریافت فایل هم اعمال میکنیم.

46.پیشنهاداتتون برای قسمت لینکها چیه.بیشتر توضیح بدید.

47.موضوعات مرتبط رو یکی از دوستان پیشنهاد دادن که به صورت چک باکس کنیم.ولی فکر کنید سایتی 30 موضوع داشته باشه.اونوقت ظاهر ارسال خبر خیلی بد میشه.شما پیشنهادتون برای بهتر شدن این قسمت چیه.

48.حروف فارسی رو هم به بخش فرهنگنامه اضافه میکنیم.یه خورده کار میبره ولی مشکلی نیست.

49.نصب بلوک به صورت مدیریتی هست و شما کافیه به مدیریت بلوکها برید و فایل بلوکتون رو که زیپ شده آپلود کنید.خودش اتوماتیک نصب میشه و مشکلات فعلی تازه واردها رو که کجا آپ کنم و کجا آپ نکنم رو نداریم دیگه.

50.بلوک موضوعات و شاخه هم ست شده.

51.بلوک مطالب گذشته مشکلی نداره.

52.قالب آخرین ارسالهای انجمن همین الآن هم شبیه نیوک هست.احتمالاً شما همون قبلی رو فعال کردید.تو مدیریت بلوکها دنبال همچین بلوکی بگیردید و نصبش کنید:MT-Forums

53.عکس موضوعات رو هم آپشنی میکنیم.

54.گذاشتن بنر در خر جای سایت امکان پذیر هست.من نمیدونم چرا ملت با یه کد چند حرفی مشکل دارن.کافیه هر جا خواستی تبلیغی بزاری یه بزاری.همین

55.خالی بودن دور تبلیغات هم بسته به طراح قالب داره.ربطی به ساختار نیوک نداره.

56.موارد مربوط به انجمن رو فعلاً بررسی نمیکنیم.چون ما کار اصلی که ست بودن تالار با نیوک بوده رو انجام دادیم.بقیش رو هر کاربری خودش هم میتونه انجام بده.سایت پشتیبان فارسی PHPBB هم تا دلتون بخواد هست که ما maghsad.com رو پیشنهاد میکنیم.

57.آمار دقیق بخش دانلود همین الآن هم موجوده.میتونید چک کنید.

58.تقلب در آمار همونطور که گفتم چیزی نیست که بشه جلوشو گرفت.حتی اگر ما کل نیوک رو کد کنیم باز هم کافیه یه فایل تقلب رو اینکلود کنن تو فایل اصلی نیوک و تموم.

59.ادیتور برای قوانین عضویت رو هم اوکی میکنیم.

60. گذاشتن فیلد موقع ثبت نام همین الآن هم امکانپذیره.تو نسخه جدید مدیریت این فیلدها بهتر شده.طوری که همه اون فیلدهایی که الآن نمیشه دست بهشون زد رو مدیریتی کردیم.

61.پیشنمایش قالب رو سعی میکنیم تو همون قالب ساز نیوک عملی کنیم.

62.ارسال پیغام شخصی از طرف مدیر موقع ثبت نام رو هم اعمال میکنیم.

63.تو انجمن جدید میتونید دوست و دشمن برای خودتون تعریف کنید.

64.لینک دار کردن کلمه ای خاص در تمامی قسمتهای سایت نیاز به چک کردن حد اقل 90 درصد فایلهای سیستم داره که کار بسیار زمانبریه.ولی روش فکر میکنیم.

65.لینکدونی و چت روم و نظیر اینها اسکریپتهایی هستند که اگر جدا نصب بشن بهتره و در کل ما اموری رو در اولویت قرار میدیم که ارزش عمومی داشته باشه.سعی میکنیم بعد از ازائه نسخه جدید به مرور زمان این ماژولها رو ارائه کنیم.

66.گزارش لینک خراب رو هم اوکی میکنیم.

67.ماژول دعوتنامه رو هم درست میکنیم.

68.تشکر مختص تالاره.خبرها رو میتونید با رأی مثبت و منفی دنبال کنید.چون یه مورد اختصاصیه میتونید درخواست بدید.

69.کمپرسور Gzip رو چون اطلاعاتی ازش ندارم نمیتونم درموردش حرفی بزنم.باید بیشتر در موردش مطالعه کنم.

70.در مورد خبرنامه اساتید بنده باید بیان و جواب بدن.

71.امکان فی.لت.ر کردن لینکها برای مهمانان هم فراهم شده و از مدیریت قابل فعال شدن و غیر فعال شدن هست.

72.در مورد ثبت نام با کاراکترهای فارسی هم مشورت میکنیم و نتیجه رو اعلام میکنیم.

73.در انجمن جدید ورود و خروج همراه با کد امنیتی ایجاد شده و هیچ مشکلی نداره.

74.بعضی قابلیتهای ساده مثل همون پریلود که دوستان اشاره کردن رو به صورت آپشنی میاریم تو مدیریت سایت.

75.فایل کانفیگ در هیچ سیستمی کد نیست و نیازی هم به این کار نمیبینیم.شما اگر خواستید میتونید بعد از اعمال تغییرات کدش کنید.

76.امکان آپلود عکس در هنگام تعریف موضوع رو هم فراهم میکنیم.

77.امکان اتصال به اف تی پی رو در آپلود سنتر سایت مهیا میکنیم.

78.برای نظرات ادامه مطلب سه ادیتور در نظر گرفتیم.ساده، شبیه تالار ، و شبیه ارسال خبر البته ساده تر.

79.امکان تغییر مکان خبرهای قدیمی به جدید رو هم فراهم میکنیم.جوری که با آپدیتش بیاد بالا البته با تأیید مدیر.

80.عنوان کردید که بشه چند شاخه برای خبرها ایجاد کرد و همه یه متغیر داشته باشن برای قالب که منظورتون رو نفهمیدم.

81.در مورد متغیر جداگانه هم درست میفرمایید.سعی میکنیم اصلاح کنیم.

82.در مورد مود رباتها هم سعی میکنیم اعمال کنیم.

83.کلمات کلیدی بصورت html در نسخه جدید ارائه شدن.

84.در حال حاظر کلمات کلیدی بوسیله فاصله از هم جدا میشن.برای همین هم نمیشه کلمات کلیدی مرکب ایجاد کرد.در نسخه جدید برای کلمات کلیدی به جای فاصله از علامت : استفاده کردیم که بتونید از هم جدا کنید.

85.متغیر کلمات کلیدی رو تو این نسخه از ادامه مطلب جدا میکنیم و به صورت یه متغیر جدا به فایل تم ارسال میکنیم تا به دلخواه روش کار کنید.

86.در مورد تیبل لس کردن کلی سیستم باید بگیم هنوز وقت نکردیم ماژولها و بلوکها رو تیبل لس کنیم.چون واقعاً وقت گیر هست.ولی اگر کسی مایل باشه در این زمینه همکاری کنه میشه با تقسیم کار این مورد رو اوکی کرد که باید نظر دیگر مدیران رو هم بشنویم.

87.اخبار شبیه به اون نسخه میترا رو فعلاً نمیشه اعمال کرد.برای این کار باید تابع های مربوط به ماژول اخبار رو دستکاری اساس کرد که چون لزومی نداره فعلاً سراغش نمیریم.با تشکر از توجهتون.

88.استفاده از تالارهای گفتگوی مختلف امکان پذیر هست ولی مشکلاتی از قبیل یکی کردن یوزرها ، کوکیها ، ورود و خروجها ، زبان و ... داره که ما فعلاً روی PHPBB 3.0.7 PL1 کار کردیم و از نظر تیم برنامه نویسی نیوک این تالار بهترین گزینه برای نیوک بعد از VB هست.

89.آجاکسی کردن مدیریت رو در آینده بهش میپردازیم.ممکنه تو این نسخه وقت نشه این کار رو کرد.

90.فیلدهای ثبت نام به صورت تأییدی و آجاکس هست و اگر موردی تأیید نشه هشدار داده میشه.

91.اجبار به خوندن قوانین رو در قالب مدیریت ماژول تنظیمات کاربری اعمال میکنیم تا فعال و غیر فعال کردنش دست مدیر باشه.

92.نام کاربری در هنگام ورود همونطور که فتم جستجو میشه.

93.بلوک آرشیو هم ان شاءالله درست میکنیم.

94.فول بودن یا نبودن قالب دست طراحه و ربطی به ورژن نیوک نداره.

95.مشکل معمولی شدن لینکهای جستجو یه مشکل حاده که داریم رو این مورد کار میکنیم.چون این مشکل نه تنها تو این ماژول بلکه تو کل نیوک هست.اگر بخوام به صورت نیوک بگم.شما هر ماژولی رو باز کنید فایل گوگل تبی خودش براتون باز میشه و مثلاً تو ماژول محصولات دیگه لینکهای خبر به صورت سئو شده در نمیان.این مشکل رو بزودی حل خواهیم کرد.

96.بارها گفتیم و باز هم میگیم.بلوکهای سمت چپ ادامه مطلب بلوکهای سمت چپ کل نیوک نیست و نباید این دو رو با هم اشتباه بگیرید.اگر یه خورده میاد پایین به دلیل اینه که تو فایل Article-seo.php المنتهای cellpadding و cellspacing برای جدول ادامه مطلب تعریف نشده و نبود این المنتها باعث شده که به صورت پیشفرض روی 1 و 2 قرار بگیرن و از بالا یه خورده فاصله بگیرن که تو این ورژن حل شده.

97.فروشگاه سایت کلاً تغییر کرده و خیلی پیشرفته تر شده.در این مورد بعداً بیشتر توضیح میدم.

98.صفحه بندی سایتهای لینک دهنده رو هم اعمال میکنیم.در مورد داغ کردن وبلاکهای کاربران شما نظراتتون رو بدید تا بررسی کنیم.

99.صفحه بندی اخبار در مدیریت سایت رو هم اعمال میکنیم.

100.تمامی قسمتهای مدیریت همراه با منوهای اصلی مدیریت خواهد شد.

101.در مورد کد امنیتی سعی میکنیم اعمال کنیم.

102.بازی آنلاین و ... رو هیچ سیستمی به طور پیشفرض ارائه نمیده و گروههای مختلف خودشون این کار رو میکنن.از ما انتظار نداشته باشید بشینیم و این همه پیشنهاد رو بزاریم کنار و روی بازی آنلاین وقت بزاریم.با تشکر از توجهتون.

103.قرعه کشی هم از اون وارد خصوصی هست که خودتون هم اشاره کردید که بنده بنا به درخواست شما این کار رو کردم.

104.اضافه کردن نام کاربری کسانی که از یه پست دیدن کردن ررو هم اوکی میکنیم.

105.تنظیمات کاربری از داخل سایت با فروم فرق میکنه و این مورد از روز اول بوده.ما میتونیم تنظیمات کاربری رو از تو سایت برداریم وهمه رو ببریم تو فروم ولی یه مواردی هست که فعلاً نمیشه این کار رو کرد.

106.شکلکهای پاسخ سریع رو میتونید از انجمن جدید به راحتی تغییر بدید و کم و زیادشون کنید.

107.نظرسنجی اصلاح شده و هر کس و یا هر آی پی فقط یکبار میتونه رأی بده.امکان مشاهده آی پی شرکت کنندگان رو در مدیریت فراهم میکنیم.

108.امکان ویرایش ارسال کننده رو برای مدیر فراهم میکنیم.

109.نسخه موبایلی رو امیر جان اوکی کردن و در این نسخه اعمال شده.

110.حذف ماژولهای اضافی رو در دستور کار داریم.البته حذف نه به اون معنا که کلاً بندازیمشون دور.به صورت جدا و با اینستالر از قسمت دریافت فایل میتونید دانلود کنید.

111.ماژول مقالات تغییر اساسی کرده و دارای صفحه بندی آجاکس شده و کلاً قالبش رو بردیم تو فایل تم که بتونید به راحتی براش تم تعریف کنید.

112.لینکدونی رو بهینه تر میکنیم.

113.محلهای تبلیغاتی با یه کد کوچولو قابل اعماله.نیازی نیست که ما برای کل نیوک مکان تبلیغاتی تعریف کنیم.البته در مورد تالار سعی میکنیم مدیریتش رو در سایت اعمال کنیم.با تشکر از توجهتون.

114.امتیاز گرفتن بابت تشکر کردن و تشکر گرفتن رو همونطور که قول داده بودم به تالار اضافه میکنیم.

115.صدا دادن برای پیغام خصوصی یه خورده بی ربطه به سیستم نیوک.ولی اگر شد براتون اوکی میکنیم.

116.در مورد چک نویس هم نکته جالبی بود.سعی میکنیم اعمال کنیم.

117.بالا بردن یه خبر برای همیشه رو میتونید از بلوک یا پیغام استفاده کنید.

118.رمز دار کردن پستها رو هم اعمال میکنیم.

119.فروم نیوک چون به ورت اسکریپت هست نه ماژول هر کاری دوست داشتید میتونید بکنید مثل آپدیت و نصب مودهای مختلف.

120.نظر سنجی رو آجاکسی میکنیم (کما اینکه در برنامه بود) و امکان استفاده از چند نظر سنجی رو به طور همزمان هم فراهم میکنیم.

121.بهم ریختن قالب در صورتی که طول امضا زیاد باشه هیچ وقت رخ نمیده مگر اینکه امضا پیوسته باشه.این مورد نه تنها در مورد امضا بلکه هر چیز دیگه ای که فکرشو کنید صادق هست.کافیه امضاشو ویرایش کنی و چند تا کاراکتر فاصله بندازی بینشون تصویر

122.تعیین بازه زمانی برای نمایش یک بلوک رو هم سعی میکنیم اعمال کنیم.

[center]تصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویر[/center]
خوب نکته ای که باید بگم اینه که همونطور که مشاهده میکنید بعضی از موارد به صورت بولد bold هست.اینها مواردی هستند که از نظر بنده برای کار کردن مناسب هستن.با توجه به اینکه تنظیم نسخه جدید نیوک به مرحله رسیدگی به پیشنهادات کاربران رسیده (اینم از اعلام درصد پیشرفت کار) تصمیم گرفتم این تاپیک رو تا اینجا یه جمع بندی کلی کنم.همه موارد انتخاب شده اعمال میشن بدون هیچ کم و کاستی.مواردی هم که خواستم بیشتر توضیح بدید تو همین تاپیک ذکر کنید تا بررسی بشه.
امیدوارم انتخاب نکردن بعضی موارد و یا از قلم افتادن بعضی دیگه موجب رنجش دوستان نشه.من سعی کردم تمام پستهای این تاپیک رو بخونم که کار طاقت فرسایی بود.اگر غلط املایی هم بوده که احتمال 99.99% هست باید ببخشید.
یا علی
Phpnuke.ir
نمایه کاربر
hamidbahal
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: زیر سایه تو آفتاب
تشکر کرده: 239 دفعه
تماس:

پست توسط hamidbahal »

iman64 نوشته شده:98.در مورد داغ کردن وبلاگهای کاربران شما نظراتتون رو بدید تا بررسی کنیم.

سلام
با اجازه اساتید اول فرستادم تا تاپیک بیاد بالا
محمود جان خدا قوت من به جات خسته شدم[img]modules/Forums/images/smiles/icon_surprised.gif[/img]

ببینید مثلا" من یه دوست توی اد لیست خودم توی تالار انتخاب میکنم وقتی اون دوست مطلبی توی وبلاگش نوشت یا حتی توی فروم و داغش کرد ، عنوان اون مطلب بیاد توی مشخصات کاربری من قرار بگیره.مثل همون 10 تاپیک انجمن که زیر مشخصات فردی هرکس هست.اما اگر جلوی داغ کردن مکرر یه مطلب هم گرفته بشه خوبه.مرسی از توجهتون.همگی خسته نباشید[img]modules/Forums/images/smiles/icon_razz.gif[/img]
[centered][bed]بزرگترین تالار ایرانیان[/bed][/centered][centered][bed]خبر خوان من

[/b:
نمایه کاربر
RezaSystem
کاربر خیلی فعال
تشکر کرده: 493 دفعه

پست توسط RezaSystem »

hamidbahal نوشته شده:
iman64 نوشته شده:98.در مورد داغ کردن وبلاگهای کاربران شما نظراتتون رو بدید تا بررسی کنیم.

سلام
با اجازه اساتید اول فرستادم تا تاپیک بیاد بالا
محمود جان خدا قوت من به جات خسته شدمتصویر

ببینید مثلا" من یه دوست توی اد لیست خودم توی تالار انتخاب میکنم وقتی اون دوست مطلبی توی وبلاگش نوشت یا حتی توی فروم و داغش کرد ، عنوان اون مطلب بیاد توی مشخصات کاربری من قرار بگیره.مثل همون 10 تاپیک انجمن که زیر مشخصات فردی هرکس هست.اما اگر جلوی داغ کردن مکرر یه مطلب هم گرفته بشه خوبه.مرسی از توجهتون.همگی خسته نباشیدتصویر

hamidbahal عزیز محمود جان گفتند در بالا که ما در phpbb یا انجمن نیوک تنها وظیفه ای که داریم ست کردن با نیوک هستش و بقیه مسایل آن از سایت پشتیبان آن که maghsad.com هست باید پیگیری شود.تصویر
[CENTER]بهینه سازی امنیتی نیوک
بهینه سازی سئو نیوک
ماژول اختصاصی برای نیوک[/CENTER][CENTER]ماژول آزمون آنلاین نیوک + مدیریت در نیوک
پیام خصوصی بدهید.
[/CENTER]
نمایه کاربر
RezaSystem
کاربر خیلی فعال

پست توسط RezaSystem »

سلام دوستان یک چندتا پیشنهاد جالب داشتم :

اول از اینها : تمامی لینک ها یک جور بشه مثلاً اگر یک مطلب داریم با آدرس http://www.rezasystem.ir/1-test.html در سرچ ، در معرفی به دوستان در سایت مپ در بک اند و ... با همین نام باشد و مثلاً article1.html نباشد این جوری از لحاظ گوگل بهتر هم میشه.

دوم : قابلیت اضافه کردن بلوک علاوه بر راست ، چپ ، بالا وسط و پایین وسط دو مکان دیگر اضافه شود ماننده سایت http://www.javanmob.ir (سایت من نیست فکر نکنید تبلیغ کردم) پایین سایت زیر شماره صفحات بلوک داره : ابر واژه ، خوراک و ... مثل این باشه و در بالا زیر هدر هم چنین چیزی فراهم بشه.

سوم : اگر ادامه مطلب آجاکس بشه ماننده صفحات سایت و موضوعات (در نیوک جدید گنجانده اید) خیلی خوب میشه.

چهارم : برای کلیه ماژول ها آدرس گوگل تپی در نظر بگیرید و اگر ماژولی لینک گوگل تپی داشت لینک عادی آن مثلاً modules.php?name=Forum باز نشود و کلیک می کنند پیغام خظا بدهد تا از تکرار جلوگیری شود.

پنجم : اگر ویرایشگ پیش فرض Fckeditor مشکل امنیتی دارد که البته حل شد و ظاهری هستش بهتره ویرایشگر دیگری را همسان سازی کنید تا شک و شبهات کاربران تازه وارد برطرف شود.

ششم : شاخه ها هم ماننده موضوعات دارای اسم شوند مثلا برای موضوعات اسم دارد که وقتی می دهیم می شود t-1-test.html برای شاخه ها هم چنین چیزی را در نظر بگیرید.

هفتم : کوئری های سیستم را به حداقل برسانید تا سایت سبک شود و کوئری های اضافی و متفرقه را حذف و یکی کنید تا سرعت لود افزایش پیدا کند.(چنین چیزی در نیوک لرن شده است و سبک شده پرتال نیوک لرن اما خود سیستمش زیاد امکانات نداره و به نیوک مشهدتیم نمیرسه)

هشتم : امکان ایجاد ماژول یا به قول معروف صفحه بشه مثلاً در وردپرس وقتی می خواهند فروشگاه یا چیزی ایجاد کنند دیگر نیازی نیست در ساب دامنه shop.yoursite.com هسته وردپرس نصب کنند کافیه ساب دامنه بسازد و بعد از مدیریت تنظیم کنند اگر چنین قابلیتی در نیوک هم ایجاد بشه محشر میشه. الآن بعضی از دوستان که می خواهند فروشگاه ایجاد کنند باید یک نیوک نیز در ساب دامنه نصب کنند.

نهم : فید خوان یا rss کامل باشد مثلاً هم خود مطلب باشه و هم ادامه اش و php هم نباشه چون بعضی سیستم ها ثبت نمی کنند بهتره به صورت rss.xml باشد.

دهم : سعی شود تصاویر و فایل های بی مصرف که در نسخه های قبلی همراه نیوک بوده اند حذف شود تا حجم کمتری اشغال شود.

یازدهم : سیستم قالب راحت باشد ماننده وردپرس که هر فردی بتواند ویرایش کند و یا قالب مورد نظرش را بسازد.

دوازدهم : صفحات اضافی گوگل تپی شود مثلاً وقتی کسی ایجاد می کند نامی در آنجا بنویسد و لینکش شود s-1-esm.html تا تاثیر سئو داشته باشد و هم چنین در sitemap.php هم ثبت شوند.

سیزدهم : ماژول اخبار یکی شود شما وقتی با آدرس سئو شده مثل http://www.rezasystem.ir/1-test.html می روید در یک مطلب فایل article-seo.php فراخوانی می شود اما وقتی با آدرس article1.html و یا modules.php?name=News&file=article&sid=1 وارد مطلب می شوید فایل article.php فراخوانی میشود.

چهاردهم : این قابلیت باشد که اگر مرتبط با موضوع فعال بود در ادامه مطلب نمایش دهد و اگر فعال نبود نمایش داده نشود و هم چنین مدیر بتواند تنظیم کند مرتبط با موضوع باشد یا مرتبط با شاخه چون بعضی ها شاخه ها و موضوعات را به هم اتصال داده اند چنین چیزی اگر ممکن شود خیلی خوب است.

پانزدهم : روی اعضای ویژه یا Vip بیشتر کار کنید مثلاً یک قسمت برای عضویت ویژه در تنظیمات کاربری باشد که بتوان به سیستم بانکی متصل کرد و یا ثبت شماره فیش و یا ارجاع اگر کاربر آنلاین پرداخت کرد و تایید شد فعال شود و اگر فیش و ... ثبت کرد پس از تایید مدیر عضو ویژه شود. هم چنین در اخبار در قسمت نمایش برای قسمتی اضافه شود با نام اعضای ویژه چون اعضای رسمی و ... مدیر را گمراه می کند و مطلبی که دسترسی آن برای عضو ویژه هست زمانی که کاربر عادی می رود بنویسد این قسمت برای اعضای ویژه هست جهت فعال سازی به ... مراجعه کنید و ....

شانزدهم : شمارش برای تعداد دانلود فایل قرار داده شود البته ماژول دانلود خود هست اما خیلی پیچیده هست مثلاً در قسمت اخبار کاربر لینک را وارد کند و سیستم اتوماتیک لینک بدهد جهت شمارش و هم چنین در قالب قسمتی برای خبر در نظر گرفته شود که اگر کاربر لینکی را برای شمارش تعداد دانلود ثبت کرده چند بار دانلود شده است و به راحتی بتوان تعداد دانلود را شمرد و این قابلیت برای افراد غیرعضو هم فعال باشد.

فعلاً این چند تا را توانستم بگم انشاا... کمی مطالعه می کنم در مقالات و ... باز هم پیشنهاد میدم
شرمنده اگر سرتان را درد آوردم اما به عنوان عضو و فرد حقیری چند تا پیشنهاد داشتم.
موفق و موید باشید در پناه خداوندتصویر
بهینه سازی سئو نیوک
ماژول اختصاصی برای نیوک[/CENTER][CENTER]ماژول آزمون آنلاین نیوک + مدیریت در نیوک
پیام خصوصی بدهید.
[/CENTER]
نمایه کاربر
ruhy
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: کرمان
تشکر کرده: 86 دفعه
تماس:

پست توسط ruhy »

امکان انتخاب چند موضوع و چند شاخه برای یک خیر وجود داشته باشه مثل ورد پرس خیلی خیلی برام مهمه

ممنون
[CENTER]PHP & MYSQL & CMS HTML5 & CSS3 .....
MY ID IS [url=ymsgr:addfriend?ruhyshujy]RUHYSHUJY[/url]
[/CENTER]
naeem
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 42 دفعه
تماس:

پست توسط naeem »

سلام
ببخشید نظر زیاد مناسبی نیست برای نیوک ولی اگر بشه کاری کرد که بشه افزونه های ورد پرس را در نیوک هم به اجرا در آورد واقعا امکان عالیی میشه چون این plugin ها امکانات خیلی زیادی را پوشش میدن.
ببخشید این فقط یه نظر هست چون من از ساختار فایلهای نیوک و ورد پرس اطلاع ندارم و احتمالا این کار به این آسونیها نیست ولی بالاخره پیشنهاد هست و امیدوارم مفید واقع بشه چون اینطوری امکانات واقعا خوبی برای طراحان و دارندگان نیوک به وجود میاره.
ممنون از امکانات مفید نیوک
http://www.mymusic3.in

مرکز دانلود جدیدترین اهنگها ویدئو ها و فیلمها
نمایه کاربر
RezaSystem
کاربر خیلی فعال

پست توسط RezaSystem »

naeem نوشته شده:سلام
ببخشید نظر زیاد مناسبی نیست برای نیوک ولی اگر بشه کاری کرد که بشه افزونه های ورد پرس را در نیوک هم به اجرا در آورد واقعا امکان عالیی میشه چون این plugin ها امکانات خیلی زیادی را پوشش میدن.
ببخشید این فقط یه نظر هست چون من از ساختار فایلهای نیوک و ورد پرس اطلاع ندارم و احتمالا این کار به این آسونیها نیست ولی بالاخره پیشنهاد هست و امیدوارم مفید واقع بشه چون اینطوری امکانات واقعا خوبی برای طراحان و دارندگان نیوک به وجود میاره.
ممنون از امکانات مفید نیوک

رفیق چنین چیزی به نظر من خوب نیست وردپرسی ها میگن نیوک از روی پلاگین های ما تقلید می کنه اما به مرور اون ماژول یا افزونه ممکنه برای نیوک تبدیل شود و حتی خود نیوک شاید داشته باشد مثل عضو گیری که خود نیوک داره اما وردپرس باید افزونه نصب کنندتصویر

یک پیشنهاد هم برای نیوک داشتم : امکان قرار دادن بلوک بین پست ها ماننده سایت میهن دانلود که بین پست هایش بلوک قرار دارد

با تشکرتصویر
بهینه سازی سئو نیوک
پیام خصوصی بدهید.
[/CENTER]
naeem
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 42 دفعه
تماس:

پست توسط naeem »

ببخشید نظر شما درسته ولی باید این را هم در نظر بگیریم که اگر بشه اینکار را کار را کرد بسیاری از افرادی که با وردپرس کار میکنن به سمت نیوک میان و امکانات واقعا زیادی به نیوک اضافه میشه و نیوک خیلی انعطاف پذیرتر میشه.
به نظر بنده اینکه اونا تقلید حساب میکنن کاملا اشتباهه چون اینطوری نیوک سازگاری خودشو نشون میده نه اینکه بیاد کپی کنه.
الان امکانات و بلوکهای نیوک تعداد محدودی هستند و امکانات خیلی خاصی را نمیشه در اونها پیدا کرد و لازمه که این بلوکها سفارشی ساخته بشن که زحمت مدیران را چندین برابر میکنه ولی افزونه های وردپرس در هر سایتی پیدا میشن حتی بعضی سایتهای دانلود نرم افزار و ... و افزونه های انگلیسی که دیگه فراوون تر.

این نظر منه تصمیم با مدیران هست.
http://www.mymusic3.in

مرکز دانلود جدیدترین اهنگها ویدئو ها و فیلمها
نمایه کاربر
RezaSystem
کاربر خیلی فعال

پست توسط RezaSystem »

امکان انتقال مطلب از سیستم های وبلاگدهی و سیستم های مدیریت محتوی به نیوک
چنین امکانی موجب افزایش کاربران نیوک نیز می شودتصویر
بهینه سازی سئو نیوک
پیام خصوصی بدهید.
[/CENTER]
نمایه کاربر
RezaSystem
کاربر خیلی فعال

پست توسط RezaSystem »

امکان نمایش متن خبر در پیغام ها به صورت اسلاید شو مثلاً متن اول خبر بدون ادامه مطلب در اسلاید شو قرار بگیرد به تعداد دلخواهتصویر
بهینه سازی سئو نیوک
پیام خصوصی بدهید.
[/CENTER]
نمایه کاربر
shamimi
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: karaj
تشکر کرده: 117 دفعه
تماس:

پست توسط shamimi »

مديران عزيز اينهمه كاربرا پست دادن و نظر دادن كدوماشو الان مي تونيم تو نيوك جديد ببينيم؟ تصویر تصویر
[CENTER]widget اختصاصی نیوک
حل مشکل کد امنیتی
viewtopic.php?f=35&t=42117[/CENTER][CENTER]آموزش حل مشکل فونت فارسی ؟؟؟؟
در تشکر کردن از هم خسیس نباشید.[/CENTER][CENTER]کار من در نیوک پس از 4 سال تمام شد.
نیوک از هرچیزی که ازت یاد گرفتم ممنون
من به سمت جوملا رفتم
امیر معظمی و رضا ترابی از همتون ممنون که منو یاری کردید
سایت جدید تیم ما www.Egolt.com معنی: (اگر خدا بخواهد)
[/CENTER]
نمایه کاربر
RezaSystem
کاربر خیلی فعال

پست توسط RezaSystem »

shamimi نوشته شده:مديران عزيز اينهمه كاربرا پست دادن و نظر دادن كدوماشو الان مي تونيم تو نيوك جديد ببينيم؟ تصویر تصویر
پیشنهاداتی که جنبه عمومی داشته باشند و امکانش باشد را استفاده می کنند در نیوک جدیدتصویر
بهینه سازی سئو نیوک
پیام خصوصی بدهید.
[/CENTER]
نمایه کاربر
iman64
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
محل اقامت: ایران سرافراز - بوشهر - دلوار
تشکر کرده: 397 دفعه
تماس:

پست توسط iman64 »

ماشاأالله پیشنهادات همینجوری داره تراوش میشه.تاپیک رو موقتاً قفل میکنیم تا به پیشنهادات قبلی رسیدگی بشه و بعدش میریم سراغ پیشنهادات بعدی.
Phpnuke.ir
قفل شده قفل شده

بازگشت به “اخبار و اطلاعیه های سایت - News & Announcement”