طراحی سایت یک ضرورت برای کسب و کار شما

در این انجمن پیرامون مباحث مختلف phpNuke بحث و تبادل نظر می شود.
mehregaan
کاربر جدید
کاربر جدید
پست: 1
تاریخ عضویت: چهار شنبه 23 تیر 1395, 8:20 am
تماس:

طراحی سایت یک ضرورت برای کسب و کار شما

پست توسط mehregaan » شنبه 26 تیر 1395, 3:48 am

[RIGHT][HIGHLIGHT=#ffffff]یکی از مهمترین بخش های هر شرکت که به عنوان شناسنامه آن شرکت محسوب می شود وب سایت است! اگر شرکتی راه اندازی شود و طراحی سایت نداشته باشد مانند انسان بدون کارت شناسایی می باشد.[/HIGHLIGHT][/RIGHT][RIGHT][HIGHLIGHT=#ffffff]درست است که کاتالوگ ها در گذشته خیلی کار ساز بوده است اما امروزه دیگر طراحی سایت برای شرکت جای خود را کاملا باز کرده است و دیگر کاتالوگ های آنلاین یا همان وب سایت ها حرف اول را می زنند.

[img]http://www.tamashaonline.ir/wp-content/ ... eight="350[/img]
پس اگر هنوز برای طراحی سایت شرکت خود اقدامی نکردید حتما همین الان طراحی سایت شرکت خود را آغاز کنید.

بعد از طراحی سایت برای یک شرکت شما می توانید با استفاده از سیستم های فروشگاه ساز به راحتی یک فروشگاه آنلاین را نیز در کنار وب سایت خود داشته باشید و به فروش محصولات یا خدمات خود به صورت آنلاین بپردازید.
طراحی سایت شما می تواند به صورت طراحی سایت فروشگاهی یا طراحی سایت شرکتی باشد.
زمانی که تصمیم می گیرید طراحی سایت خود را آغاز کنید باید این نکته را بدانید که شما می توانید خودتان طراحی سایت شرکت تان را انجام دهید یا طراحی سایت شرکت خود را به یک شرکت طراحی سایت بسپارید.
سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو باعث می شود وب سایت شما در کلمات کلیدی هدف تا در نتایج اولیه جستجوهای کاربران نمایش داده شود.
اگر وب سایت شما سئو باشد دیگر نیازی نیست تبلیغات گوگل خود را فعال نمایید و به راحتی و بدون پرداخت هزینه مجزا در صفحه اول نتایج گوگل نمایش داده خواهید شد.
منبع: طراحی سایت
[/HIGHLIGHT][/RIGHT]


بازگشت به “بحث و تبادل نظر - phpNuke Discussion”